کالاهای هدیه دار
برترین مدل های صندلی میز تحریر تا 6% تخفیف

استند مانیتور

مقایسه ( 1کالا )
کالا

استند مانیتور چیست؟

امروزه اغلب فعالیت های روزمره در ادارات، سازمان ها، شرکت های خصوصی و حتی منازل از طریق رایانه صورت می گیرد. به همین جهت طی سالیان اخیر برای پیشگیری از دردهای ناحیه گردن و انحرافات ستون مهره، استفاده از استندها یا همان زیرمانیتوری ها گسترش چشمگیری داشته است. این محصولات با قرارگیری بر روی میز کامپیوتر، زاویه مناسب برای کار با مانیتور را ایجاد نموده و از مشکلات بعدی در بینایی و ستون مهره ها جلوگیری می کنند.

انواع زیرمانیتوری

هدف اصلی از به کارگیری انواع زیرمانیتوری، تقریبا در تمامی مدل های آن ثابت بوده و تنظیم فاصله و زوایه مانیتور نسبت به کاربران را برعهده خواهد داشت. عمده ترین تفاوت زیرمانیتوری ها نیز به سبک طراحی مربوط بوده و می تواند دایره وسیعی از پایه هیدرولیکی مانیتور و پایه مانیتور دو تایی، تا زیرمانیتوری های ساده چوبی را در بر بگیرد.

زیر مانیتوری چوبی، ساده اما کاربردی

زیر مانیتوری ها یا همان استند های مانیتور با توجه امکانات و کاربردشان می توانند نام های خاصی به خود بگیرند. استندهای معمول بیشتراز جنس چوب با ام دی اف بوده و طیف گسترده ای از قبیل زیرمانیتوری مدیریتی و زیر مانیتوری کشودار را شامل می شوند. 

با پایه هیدرولیکی مانیتور به روز باشید

برخی انواع زیر مانیتوری رومیزی از تکنولوژی های پیشرفته تری در ساخت خود بهره برده اند و شکلی کاملا به روز به خود گرفته اند. از این دسته می توان به پایه هیدرولیکی زیرمانیتوری و پایه مانیتور دو تایی اشاره کرد که با استفاده از علم روز دنیا، قدم هایی بزرگ در این راه گذاشته اند.

از کجا زیرمانیتوری ارزان بخریم؟

قیمت پایه زیرمانیتوری همانند دیگر محصولات خانگی برحسب نوع مواد سازنده،کیفیت و امکانات می تواند متغیر باشد. بنابراین شما نیز با مراجعه حضوری یا اینترنتی به یک فروشگاه ارگانومی معتبر خواهید توانست محصولی مطابق با نیازها و وضعیت سلامتی خود را انتخاب نموده و به مقایسه‌ی قیمت در آنها بپردازید. البته بلج معتقد است که پرداخت هزینه بیشتر برای سفارش یک محصول با کیفیت، همیشه به معنی گران خریدن نیست! و خرید مستقیم از فروشگاه های سابقه دار و داشتن گارانتی، بهترین راهها برای افزایش طول عمر و پیشگیری از هزینه های تعمیر یا خرید مجدد همان کالا می باشد.

خرید اینترنتی زیرمانیتوری از بلج

مجموعه بلج ضمن ارائه‌ی خدمات مشاوره‌ی تخصصی درخصوص استانداردهای زیرمانیتوری، اقدام به عرضه‌ی بی واسطه‌ی انواع زیرمانیتوری با قیمتی مقرون به صرفه نموده است. بنابراین شما نیز می توانید با مراجعه حضوری به فروشگاه مرکزی بلج یا از طریق همین سایت اقدام به سفارش زیرمانیتوری مورد نظر خود در طرح و رنگ های دلخواه نمایید. 

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر