کالاهای هدیه دار
خرید انواع سرویس خواب کشودار تا 10% تخفیف

شلف رومیزی

مقایسه ( 1کالا )
کالا

شلف رومیزی

این روزها کمتر خانه ای را می توانید پیدا کنید که در آن خبری از شلف یا طبقه نباشد. در این میان شلف های رومیزی با کاربرد گسترده‌ی خود، به شهرت خاصی در میان خریداران دست یافته اند. شلف های رومیزی با ظاهری شیک و زیبا، همان کارکردهای طاقچه های گچی یا چوبی قدیمی را با  نظمی بیشتر فراهم نموده و  یک انتخاب ایده آل برای غلبه بر محدودیت فضا به شمار می رود.

کاربرد شلف رومیزی

از انواع شلف های رومیزی با طراحی های متنوع می توان در اغلب فضاهای اداری و خانگی استفاده نمود. سبک چینش و امکانات موجود در این شلف ها نیز خود تعیین کننده میزان کارایی آنها می باشد. از این جهت می توان برخی شلف ها را دارای کاربردی تخصصی دانست.  برای مثال از شلف های رومیزی کشودار اغلب در محیط های اداری یا میز کامپیوتر موجود در منازل استفاده می شود. بنابراین پیشنهاد می کنیم در هنگام انتخاب یا خرید شلف رومیزی، به نیازها و انتظاراتی که از آن دارید نیز کاملا توجه کنید.

شلف رومیزی اداری

شلف های رومیزی اداری، دسته ای بزرگ از انواع شلف ها را به خود اختصاص می دهند. این محصولات برای قرارگیری بر روی میزهای انتظار، کامپیوتر و میز کار طراحی شده و در منازل نیز به طور وسیعی می تواند مورد استفاده قرار گیرد. چرا که شلف  رومیزی اداری عمدتا از یک تا چندین طبقه با ابعاد و ارتفاع مناسب تشکیل شده و کارایی فوق العاده در نظم بخشیدن به انواع وسایل دارد. ظاهر ساده و استفاده از رنگ های خنثی که به رنگ های اداری نیز موسوم هستند، از مهمترین شاخصه ها در شلف های رومیزی محسوب می شود.

شلف رومیزی کشودار

به طور کلی شلف رومیزی کشودار دارای کارکردی مشابه با دیگر انواع شلف رومیزی بوده و با داشتن کشو، از ایجاد شلوغی و القای حس بی نظمی در محیط جلوگیری می کنند. علاوه بر این شلف رومیزی کشودار تولیدی در بلج، از کیفیت و دوامی مثال زدنی برخوردار بوده و شما می توانید با خیالی راحت از قسمت بالایی شلف نیز برای قرار دادن لوازم الکترونیک نظیر اسکنر استفاده نمایید.

شلف رومیزی آشپزخانه

مهم ترین مسئله در انتخاب شلف رومیزی آشپزخانه به سِت کردن طرح و رنگ آن با دیگر لوازم مربوط می شود. انتخاب رنگ در شلف های رومیزی آشپزخانه کاملا به سلیقه اعضای خانواده و خصوصا خانم ها بستگی دارد. اما اگر آشپزخانه‌ی شما از نوع کاملا مدرن می باشد، بهتر است از رنگ های ملایم بیشتری در آن استفاده کنید تا به ایجاد آرامش بیشتر در دکوراسیون منزل کمک کند.

شلف کتابخانه رومیزی

با توجه به حجم بالای انواع کتاب های درسی و غیر درسی در منازل، استفاده از شلف کتابخانه رومیزی می تواند بسیار راهگشا باشد. نباید اگر با مشکل مرتب کردن کتاب ها و یادداشت های خود برروی میز روبرو هستید، بهتر است تصمیم جدیدی در خصوص استفاده از یک شلف کتابخانه رومیزی گرفته و با تمرکز بیشتری به کار و مطالعه بپردازید.  

خرید اینترنتی شلف رومیزی ارزان

عوامل متعددی هستند که به طور مستقیم یا غیر مستقیم بر قیمت شلف رومیزی تأثیر می گذارند. برای مثال جنس مواد اولیه و روکش، می تواند از انواع مختلفی نظیر ام دی اف، چوب، یا حتی مواد بی کیفیتی همچون نئوپان باشد. کیفیت و دقت فرآیند تولید و ارائه ضمانت نامه ها نیز تا حدی بر قیمت نهایی موثر است. اما اگر شما قصد خرید یک شلف رومیزی ارزان را دارید، بهتر است آن را مستقیما از فروشگاه های معتبر خریداری نمایید تا هزینه های بیشتری را از جهت واسطه ها نپردازید.

عرضه مستقیم شلف رومیزی در بلج

یکی از مهم ترین تمهیدات بلج برای کسب رضایت کاربران خود در سراسر کشور، به کیفیت و تنوع بالا در محصولات تولیدی برمی گردد. همچنین این مجموعه با عرضه‌ی مستقیم محصولات خود از طریق فروشگاه مرکزی بلج، از تحمیل هزینه های چند برابری بر دوش خریداران پیگیری می نماید. علاوه بر این امکان خرید سریع و آسان شلف رومیزی در رنگ و طرح دلخواه از طریق همین سایت به راحتی امکانپذیر می باشد. همچنین با سفارش همزمان آن با دیگر محصولات بلج ضمن کاهش در هزینه های تمام شده، می توان فضایی هماهنگ و شیک را در دکوراسیون منزل ایجاد نمود.

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر