کالاهای هدیه دار
گلچین وسایلی که الان خوت کم داره + مشاهده

محصولات ارتوپدیک

مقایسه ( 1کالا )
کالا

محصولات ارتوپدیک

سلامتی و اهمیت آن در کیفیت زندگی، به قدری واضح و بدیهی است که کمتر کسی به آن فکر می کند. اما کافیست حتی چند ساعت از روز خود را با درد در ناحیه گردن، یا یک گرفتگی جزئی در ناحیه کمر بگذرانید تا خاطره ی دردناک آن پس از ماهها نیز در خاطر شما ماندگار شود. به همین جهت امروزه علاوه بر زیبایی و قیمت، به سلامت محور بودن تولیدات خصوصا در انواع نشیمن و کالای خواب توجه ویژه ای صورت می گیرد. بنابراین شاید راحت ترین راه پیشگیری از بروز درد های عضلانی و ستون فقرات استفاده از محصولات ارتوپدیک و  راحت باشد.

انواع محصولات ارتوپدیک

ارتوپدیک بودن، یک شاخصه مهم و کاربردی به حساب آمده و بدون هیچ محدودیتی می تواند در وسایل اداری و خانگی مورد استفاده قرار گیرد. بنابراین صندلی اپن آشپزخانه و یک صندلی کامپیوتر در محل کار شما، هر دو می توانند با رعایت اصول ارگونومیک به حفظ سلامتی شما کمک بسزایی کنند. در این دسته از محصولات، به هیچ عنوان نمی توان از کالای خواب ارتوپدیک غافل شد. چرا که خواب و کیفیت آن، نقشی اساسی در آغاز یک روز با نشاط و پرانرژی دارند. بالش طبی، بالش مموری فوم و تشک ارتوپدیک از مهم ترین محصولات ارتوپدیک برای یک استراحت آرام و دلچسب می باشند.

بالش طبی برای دیسک گردن

متخصصان معمولا منشأ بسیاری از دردها را در وضعیت ستون مهره ها می دانند که متعاقبا بر اعصاب محیطی نیز اثر دارند. از این رو انحراف یا وجود دیسک می تواند علائم مزمن و دردناکی برای افراد به دنبال آورد که با استفاده از بالش های طبی تا حدی زیادی می توان از آنها پیشگیری نمود. انتخاب یک بالش طبی با سفتی و ارتفاع مناسب نیز می تواند در بهبود یا کاهش علائم بیماری در افراد مبتلا به دیسک گردن بسیار مفید باشد.

بالش ارتوپدیک مموری فوم

بالش های طبی هوشمند که اغلب با عنوان بالش مموری فوم نیز شناخته می شوند، یکی از به روز ترین و پرکاربردترین محصولات در سطح جهانی به شمار می روند. تکنولوژی ساخت در فوم های هوشمند، امکان سازگاری بالش با وضعیت خواب را در افراد مختلف تا حد چشمگیری افزایش می دهد. به این ترتیب استفاده از بالش طبی هوشمند، به آسایش و آرامش خاطر شما کمک کرده و خیال شما را از هر جهت آسوده خواهد کرد.

تشک ارتوپدیک رویال

افزایش سطح آگاهی جامعه طی چند سال اخیر، به استقبال گسترده از تشک های ارتوپدیک منجر شده است. این سری از تشک ها، از ارتفاع و نرمی متعادل برخوردار بوده و انحناهای بدن را به خوبی پرمی کنند. به این ترتیب از فشار به گردن یا کمر جلوگیری  می شود. از این گروه محصولات می توان به تشک ارتوپدیک رویال می توان به عنوان نمونه موفق نام برد.

تفاوت صندلی ارتوپدیک با صندلی های معمولی

صندلی ها هم مانند بسیاری دیگر از کالاها می توانند ارتوپدیک باشند یا نباشند! برای درک تفاوت های موجود بین آنها هم فقط یکبار روی هر یک از این صندلی ها بنشینید. مسلما صندلی های ارتوپدیک با بهره گیری از اصول ارگونومیک می توانند نشیمن بهتری برای شما باشند. این صندلی ها عمدتا دارای انحناهایی برای سازگاری بیشتر با آناتومی بدن هستند. علاوه بر این گودی کمر در صندلی ارتوپدیک کاملا پوشش داده شده و از خستگی زودرس در زانو یا ناحیه کمر جلوگیری می گردد.

از کجا محصولات ارتوپدیک ارزان بخریم؟

بسته به نوع محصول مورد نظر، می توان فروشگاه های مختلفی را برای خرید محصولات ارتوپدیک ارزان انتخاب نمود. البته کیفیت و اصالت محصولات ارتوپدیک، اغلب باعث حذف فروشنده های بی نام و نشان از لیست خریداران شده و خرید مستقیم از مراکز تولیدی، راهبردی استراتژیک برای خانواده ها خواهد بود. از این رو فروشگاه بلج علاوه بر عرضه‌ی اینترنتی محصولات ارتوپدیک، امکان مراجعه حضوری در فروشگاه مرکزی بلج را نیز فراهم نموده است. بنابراین شما می توانید با ثبت سفارش خود به صورت حضوری، تلفنی یا اینترنتی،  سلامتی خود و اعضای خانواده تان برای برای سال های متمادی تضمین نمایید.

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر