کالاهای هدیه دار

صندلی اداری

اداره‌ها و دفترهای کار حتی اگر در خانه باشند به میز و صندلی شناخته می‌شوند. یک کارمند یا فریلنسر بیشتر زمان بیداری خود را پشت میز کار و روی صندلی می‌نشیند.خرید صندلی اداری طبی و استاندارد هزینه‌ای است که برای سلامتی سرمایه‌گذاری می‌شود.

انواع صندلی اداری

چندین نوع از انواع صندلی برای کاربردهای مختلف اداری استفاده می‌شود. برای مثال صندلی مدیریتی، صندلی کارمندی، صندلی انتظار، صندلی کنفرانس.

همچنین صندلی تحریر و صندلی کامپیوتر را می‌توان از هم تفکیک نمود. این صندلی‌ها از جنس صندلی چوبی، صندلی ام‌دی‌اف، صندلی فلزی،صندلی پلاستیک فشرده که هر کدام با روکش چرم یا پارچه می‌باشند.

صندلی اداری طبی

صندلی اداری طبی برای پیشگیری درد حاصل از آسیب و دفرم شدن ستون فقرات و استخوان‌های نیروی کار ضروری می‌نماید. مدیران و روئسای خوش‌فکر می‌دانند که سلامت و راحتی نیروی کار برافزایش راندمان کار مفید اثر مستقیم می‌گذارد.

طراحی صندلی اداری ارگونومیک نتیجه‌ی پژوهش‌های علمی و کوشش طراحان حرفه‌ای می‌باشد. ثمره‌ی این تلاش یک صندلی راحت خواهد بود، یک صندلی اداری استاندارد بر اساس نیاز بدن انسان!

صندلی مدیریتی

صندلی‌های اداری مدیریتی برای فعالیت طولانی مدت با حفظ آسایش و راحتی کاربر طراحی می‌شوند. شاخصه‌ی تمایز دهنده اصلی آنها با دیگر صندلی‌ها زیبایی و کیفیت در کنار آپشن‌هایی جهت افزایش آسایش کاربر می‌باشد.

ظاهر یک صندلی مدیریتی بایستی القا کنده صلابت مدیر و جدیت و کلاس کار باشد. چنانکه به اتاق مدیر حالت تجملی و حس کاریزماتیک بدهد.

صندلی انتظار

صندلی‌های اداری غیر از کارکنان اداره، مطب و دفتر برای ارباب‌رجوع هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. این صندلی‌ها بسته به شرایط و زمان انتظار ارباب رجوع انتخاب می‌شوند. یکی از مهمترین فاکتورهای خرید این نوع صندلی اداری، تناسب طرح و رنگ آن با دکوراسیون داخلی اتاق است.

صندلی کنفرانس

اتاق‌های کنفرانس با وجود یک یا چند میز و ردیفی از صندلی‌ها شکل می‌گیرد تا محلی برای مکالمات مهم، گردهم‌آیی‌ها و آموزش باشد. صندلی‌های نسبتا راحت و شیک  صندلی‌هایی که جابه جایی سهلتر و نمای مدرنتری داشته باشد.

صندلی کارمندی

برای کارمندان راحتی صندلی کار چه از نوع صندلی تحریر چه از نوع صندلی کامپیوتراهمیت زیادی دارد. جنس و طراحی که طی ساعت‌های طولانی نشستن باعث تعریق و خستگی نشود.

گروه تولیدی بلج به این نیاز بازار اندیشیده است و به طراحی مدل‌های مختلفی از صندلی اداری با چند متریال مختلف و مرغوب دست زده. عکس صندلی اداری و زیرمجموعه آن را در سایت فروشگاهی بلج با توضیحات مهم و نقد کارشناس را می‌توانید مشاهده نمایید.

خرید صندلی اداری ارزان

برای بخش مدیریت داشتن ارزش خرید بالا صندلی‌های اداری بسیار مهم است. چرا که نه با خرید صندلی اداری ارزان خود را در دام کالای نامرغوب و خرابی می‌اندازد و نه با پیدا کردن صندلی اداری دست دوم که به احتمال زیاد به تعداد یافت نمی‌شود طراحی داخلی و حس دفتر و اداره را شلخته و بی نظم خواهد نمود.

در این صورت با مراجعه به مرکز خرید صندلی اداری در هر شهر مراجعه و اقدام به انتخاب خوهند نمود. چالشی که در این راه وجود دارد، نداشتن اطمینان از کیفیت و خدمات هر تولید خواهد بود.

یک راه امن خرید از کارخانه‌ها و تولیدی‌های معتبر است. برای این منظور گروه تولید بلج را که با 30 سال سابقه تولید و یکی از بزرگترین سایت‌های فروش اینترنتی است به شما پیشنهاد می‌کنیم.

خرید صندلی اداری قسطی

اگر تازه دست به راه اندازی کسب و کار شخصیتان را گرفته باشید. برای خودتان و یا کارمندان قصد خرید صندلی اداری دارید. اگر امکان خرید قسطی صندلی اداری را داشته باشید، سرمایه اولیه کمتری را به دکوراسیون و لوازم اختصاص خواهید داد.یک کارآفرین آگاه هر گز چنین شرایط مهمی را نادیده نخواهد گرفت. امکانی که بلج برای مشتریانش ارائه می‌دهد.

خرید صندلی اداری از سایت معتبر

سیاست فروش در فضای مجازی گروه تولیدی بلج سال هاست که این گروه را به تولیدکننده شاخص صنعت چوب تبدیل نموده. با دریافت گواهی نامه‌های معتبر، سایت فروشگاهی بلج دارای تاییده مراجع ذی صلاح می‌باشد. درگاه‌های امن سایت بلج خاطر شما را در خرید اینترنتی محصولات بلج آسوده می‌کند.

صندلی اداری

مقایسه ( 1کالا )
کالا

مشاوره تخصصی

بیش از 50 کارشناس فروش متخصص و آموزش دیده منتظر شنیدن صدای شما هستند

تولید کننده ملی

بیش از 90 درصد از محصولات موجود در سایت و فروشگاه های فیزیکی، در کارخانجات بلج تولید خواهند شد

پنج سال خدمات

بیش از 100 نیروی متخصص حمل ، نصب و تعمیر محصولات تولید و عرضه شده در فروشگاه بلج

ارسال به سراسر کشور

ارسال تمامی محصولات همراه با ضمانت نامه به سراسر کشور با بهترین بسته بندی و روش های حمل متفاوت
خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر