کالاهای هدیه دار
محبوب ترین مدل های میز کنسول تا 10% تخفیف

ست میز تلویزیون و بوفه

مقایسه ( 1کالا )
کالا

ست میز تلویزیون و بوفه

میزهای تلویزیون با ورود تلویزیونهای جدید هر روز اشکال جدیدی به خود میگیرند و تنوع بیشتری پیدا میکنند. ست میز تلویزیون و بوفه ازست هایی است که در مبلمان منازل امروزی طرفداران خاص خود را پیدا نموده. از آنجا که هم تلویزیون و هم بوفه مفهوم نمایش را دردل خود دارند. برای بسیاری از ما خوشایند است تا ست میز تلویزیون و بوفه هماهنگی ساخت و رنگ را یکجا داشته باشند.

خرید ست میز تلویزیون و بوفه مدرن

طرحهای میز تلویزیون با سرعتی کم و بیش نزدیک به سرعت ارایه تلویزیونهای جدید به بازار اشکال جدید را تجربه میکنند. خرید ست میز تلویزیون و بوفه مدرن اما احتمالاً به شما کمک میکند حداقل تا زمانی که تلویزیونتان قابل استفاده است دکوراسیون این محصول نیز برایتان چشم نواز باشد. طراحی های با ریزه کاری بیشتر و متمایل به طرح های کلاسیک اما دربازار ست میز تلویزیون شاید کمتر نمود داشته باشند. هرچه باشد ابعاد و وزن تلویزیونهای قدیمی کجا و ابعاد و وزن تلویزیونهای امروزی کجا؟

قیمت ست میز تلویزیون و بوفه 

قیمت ست میز تلویزیون و بوفه نیز مانند بسیاری از آیتم های مبلمان و دکوراسیون منزل محصول فاکتورهای زیادی است. از آن بین میتوان به قیمت مواد اولیه، هزینه و کیفیت ساخت، برند و ... اشاره نمود. شرکت تولیدی بلج با سالها تجربه در ساخت محصولات چوبی مربوط به دکوراسیون و اتاق خواب سعی نموده تا قیمت ست میز تلویزیون و بوفه را به شکلی در رقابتی ارایه کند.

ایجاد فروشگاه اینترنتی بلج نیز در همین راستا وبرای حذف واسطه ها انجام شده و البته میزان انبوه فروش، خطوط پیشرفته تولید نیز باعث شده اند تا خریدار بتواند ست میز تلویزیون و بوفه خود را با قیمتی بسیار منطقی و از برندی معتبر تهیه نماید.

قیمت انواع میز تلویزیون سلطنتی

هر چند میزهای تلویزیون سلطنتی به واسطه شکل تلویزیونهای امروزی و همینطور کوچکتر شدن ابعاد آپارتمانها امروز خریداران کمتری دارد اما هنوز هم طرحهای جدیدی برای متقاضیان میز تلویزیون های سلطنتی طراحی و ساخته میشود که در بین آنها میتوان طرح های خیره کننده ای یافت که از ترکیب طراحی های کلاسیک و مدرن به نتیجه ای فوق العاده رسیده اند.

معمولا میز تلویزیون های سلطنتی در ست میز تلویزیون و بوفه ارایه میشوند و میز تلویزیون قسمتی است که طراحی آن مدرن تر و قسمت بوفه جایی است که عهده دار حفظ هویت کلاسیک محصول میشود.

برای یافتن طرح ها و قیمت انواع میز تلویزیون صنعتی نیز میتوانید به دسته بندی مربوط آن در فروشگاه اینترنتی بلج مراجعه کنید و به بررسی مدلها و قیمتهای متفاوت این دسته از میز تلویزیون ها بپردازید. 

میز تلویزیون ارزان

میزهای تلویزیون معمولا محصولاتی نیستیند که خرج زیادی روی دست خریداران خود بگذارند با این حال تولیدی بلج کوشیده تا بهترین کیفیت را با قیمتی بسیار ارزنده در اختیار مشتریان خود بگذارد. تمامی محصولات تولیدی بلج از استانداردهای جهانی طراحی، ساخت و ارسال پیروی میکنند و شامل گارانتی و خدمات پس از فروش معتبراین شرکت هستند. اما دلیل ارزان بودن ست میز تلویزیون و بوفه ارایه شده فروشگاه اینترنتی بلج را میتوان حذف واسطه ها، حجم بالای تولید و فروش و همچنین خطوط تولید صنعتی و پیشرفته بلج دانست.

خرید اینترنتی ست میز تلویزیون و بوفه 

شما پس از انتخاب ست میز تلویزیون و بوفه خود از بین محصولات فروشگاه بلج میتوانید به راحتی و با خیال راحت خرید خود را نهایی کنید. خرید از فروشگاه اینترنتی بلج جدا از اعتبار نام بلج یعنی از فروشگاهی خرید میکنید که تاییدیه های قانونی فروش اینترنتی را داراست و خود را ملزم به رعایت قانونی شفاف میداند.

ارسال ست میز تلویزیون و بوفه به سراسر ایران

فروشگاه اینترنتی بلج انواع ست میز تلویزیون و بوفه خود را نیز طوری طراحی، تولید و بسته بندی نموده تا با کمترین هزینه و در بسته بندی مناسب و سالم برای خریداران در سراسر ایران در دسترس باشد. بنابراین اگر قصد خرید ست میز تلویزیون و بوفه دارید پیشنهاد میکنیم این دسته بنده از فروشگاه اینترنتی بلج را از دست ندهید.

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر