خرید حضوری
محبوب ترین مدل های میز کنسول تا 10% تخفیف

میز تلویزیون دیواری

مقایسه ( 1کالا )
کالا


انواع میز تلویزیون دیواری در طرح‌های مدرن و ساده در طراحی و تولید می‌شوند. این میز‌ها روی دیوار نصب می‌شوند و پایه‌دار نیستند. قابلیت نصب روی دیوار، باعث شده است تا تنوع میز تلویزیون بسیار بالا باشد.

علاوه‌بر این، میز تلویزیون دیواری را می‌توان با شلف‌ها، تابلوها یا قفسه‌های چند طبقه ترکیب کرد تا جلوه‌‌ای زیبا روی دیوار تی وی روم ایجاد شود. برای نصب و استفاده از میز تی وی دیواری، باید بررسی کنید که تلویزیون شما قابلیت نصب روی دیوار را دارد یا خیر.

آشنایی با انواع میز تلویزیون دیواری

انواع میز تلویزیون دیواری در مدل‌های متنوعی از جمله ساده، مدرن و کلاسیک تولید می‌شوند. در مدل‌های ساده و کلاسیک میز تلویزیون، طرح‌های خاصی دیده نمی‌شود و از رنگ چوب استفاده شده است. اما در انواع میز تی وی مدرن، با طرح‌های مدرن و مینیمال تولید می‌شوند.

برای مثال میز تلویزیون دیواری طرح ترکیه، دو تکه بوده و از ترکیب رنگی سفید و قهوه‌ای تیره بهره می‌برد. علاوه‌بر این، میز تلویزیون دیواری مدرن با ورق‌های های‌گلاس تولید می‌شود که نور را بازتاب می‌دهد و فضای خانه بزرگ‌تر به‌نظر می‌رسد.

بررسی ویژگی‌های بهترین میز تلویزیون دیواری

انواع مختلفی از میز تلویزیون دیواری در بازار وجود دارند، اما کلیه آن‌ها گزینه‌های مناسبی برای خرید نیستند. در نظر گرفتن ویژگی‌های زیر، می‌تواند برای خرید میز تلویزیون دیواری مدرن برای شما مفید باشد:

•    اندازه و ابعاد
•    متریال استفاده شده
•    استحکام و دوام میز

با در نظر گرفتن این موارد، می‌توانید میز تلویزیون دیواری متناسب با نیاز خود را خریداری کنید. حتما توجه داشته باشید که سبک میز تی وی دیواری، با دکوراسیون خانه شما هماهنگی داشته باشد. 

نکات مهم برای خرید میز تلویزیون دیواری

برای خرید میز تلویزیون دیواری، حتما تناسب میز را نسبت به فضای خانه در نظر بگیرید. ناگفته نماند که میز تلویزیون دیواری، برای دکوراسیون‌های سنتی مناسب نیست و برای خانه‌های مدرن پیشنهاد بهتری است؛ زیرا تی وی روم جدید با دکوراسیون مدرن سازگاری بیشتری دارد. دومین نکته مهم برای خرید میز تی وی دیواری، در نظر گرفتن ابعاد است.

هرچند ابعاد تلویزیونها معمولا استاندارد هستند؛ اما ممکن است بنا به دلایلی نیاز داشته باشید ابعاد میز تلویزیون دیواری شخصی‌سازی‌شده باشد. در همین راستا تولیدی بلج به واسطه تولیدکننده بودن امکان تغییر ابعاد بسیاری از محصولات بنا به سفارش شما را دارد.

سوالات متداول

میز تلویزیون دیواری چه تفاوتی با مدل‌های معمولی دارد؟

میز تلویزیون دیواری پایه‌ای برای قرار گرفتن روی زمین ندارد و با پیچ‌های مقاوم، به دیوار وصل می‌شود. 

انواع میز تلویزیون دیواری در چه مدل‌هایی تولید می‌شوند؟

انواع میز تلویزیون دیواری در مدل‌های کلاسیک، مدرن و اسپرت طراحی و تولید می‌شوند که در زمان خرید میز تی وی دیواری، باید تناسب آن با سبک خانه را در نظر داشته باشید. 

بهترین جنس برای خرید میز تلویزیون دیواری چیست؟

بهترین جنس برای میز تلویزیون تی وی چوب است، اما شما می‌توانید نسبت به نیاز خود میز تلویزیون دیواری ام دی اف نیز خریداری کنید. 
سبد خرید حساب کاربری جست و جو محصولات