کالاهای هدیه دار
محبوب ترین مدل های میز کنسول تا 10% تخفیف

میز تلویزیون دیواری

مقایسه ( 1کالا )
کالا

میز تلویزیون دیواری

میزهای تلویزیون تقریباً عمری به اندازه حضور تلویزیونها در بازار دارند. و البته در این زمان میزهای تلویزیون نیز مانند تلویزیونها دستخوش تغییرات زیادی شده اند. از تلویزیونها سنگین، کوچ و قدیمی بزرگ که میز تلویزیونهای بزرگ و سنگین لازم داشتند تا میز تلویزونهای پلاسما و بالاخر میز تلویزونهای ال.سی.دی . ال.ای.دی که جدید تر هستند و البته اکثراً طرحهایی بسیار مینیمال و خلاصه دارند و در نهایت میزهای تلویزیون دیواری که آخرین نمونه های ارائه شده این میزها به بازار هستند.

میز تلویزیون دیواری ساده

هرچند میزهای تلویزیون دیواری به خودی خود سادگی را در مفهوم طراحی خود دارند اما در این بین هم میزهای دیواری ساده تر با اقبال بیشتری از سوی مشتریان در این بازار مواجهند. میزهای دیواری با شیک و باکیفیت ساده اکثراً از جنس ام.دی.اف ساخته میشوند. هرچند انواع میز تلویزیون دیواری ساده ارزان ساخته شده از مواد اولیه بی کیفیت هم باعث به دام افتادن بسیاری از خریداران میشوند.

میز تلویزیون دیواری ساده و ارزان

اما اگر در این بازار کمی دقت کنید انواع تلویزیون ساده و ارزان باکیفیت را هم خواهید یافت. خرید میز تلویزیون دیواری ساده و ارزان و باکیفیت باعث میشود تا مطمئن باشید میز تلویزیونی استاندارد در اختیار دارید که برای سالها همدم تلویزیون شما خواهد بود و زیبایی و کارایی خود را نیز حفظ خواهد کرد. فروشگاه اینترنتی بلج لیست بلند بالایی از میز تلویزیون دیواری ساده و ارزان را در این دسته بندی در اختیار شما گذاشته. 

میز تلویزیون دیواری ساده ایرانی

شرکت تولیدی بلج از تولیدکنندگان معتبر میز تلویزیون دیواری ساده ایرانی است که این محصول را با کیفیتی بسیار بالا و قابل رقابت با نمونه های خارجی به بازار ایران ارائه نموده. فروشگاه اینترنتی بلج که به فروش محصولات تولیدی بلج میپردازد با هدف حذف واسطه های فروش پا به عرصه گذاشته تا بتوانید میز تلویزیون دیواری ساده ایرانی خود را با قیمتی ارزان و از فروشنده ای معتبر تهیه کنید.

میز تلویزیون دیواری جدید

فروشگاه اینترنتی بلج طیف وسیعی از میز تلویزیون دیواری جدید را با طراحیهای و همگام با پیشرفت صنعت تلویزیون سازی و دکوراسیون به بازار عرضه نموده و هر روز نیز به لیست انواع مدلهای جدید این میز تلویزیونهای دیواری اضافه میشود. از انواع میز تلویزیون دیواری جدید دکوراتیو گرفته تا انواع بسیار مینیمال.

ابعاد میز تلویزیون دیواری 

یکی از مزیتهای خرید از فروشگاه اینترنتی بلج امکان انتخاب ابعاد میز تلویزیون دیواری و در بسیاری موارد سفارش ابعاد میز تلویزیون دیواری به انتخاب شماست. هرچند ابعاد تلویزیونها معمولا استاندارد هستند اما پیش می اید بنا به دلایلی نیاز داشته باشید ابعاد میز تلویزیون دیواری به خواست شما کمی کوچکتر یا بزرگتر باشد. در همین راستا تولیدی بلج به واسطه تولیدکننده بودن امکان تغییر ابعاد بسیاری از محصولات بنا به سفارش شما را دارد.

میز تلویزیون دیواری سفید، سیاه یا هر رنگی که میخواهید

فرقی نمیکند به دنبال میز تلویزیون دیواری سفید میگردید یا سیاه یا دکورتان رنگی است. یکی دیگر از امکاناتی که فروشگاه اینترنتی بلج به واسطه تولید کننده بودن در اختیار خریداران میز تلویزیون دیواری قرار میدهد امکان انتخاب رنگ از بین رنگهای بسیار متنوع و در بسیاری موارد سفارش رنگهای جدید است. بنابراین میتوانید با خیال راحت در بین میز تلویزیوهای دیواری متنوع فروشگاه اینترنتی بلج جستجو کنید و پس از یافتن گزینه مورد علاقه خود آن را با رنگی که دوست دارید سفارش دهید.

خرید میز تلویزیون دیواری از بلج

یکی از راحت ترین مطمئن ترین راههای خرید میز تلویزیون دیواری خرید از فروشگاه اینترنتی بلج است، تولیدی بلج با سالها تجربه در ساخت دکوراسیون و محصولات ام.دی.اف و چوبی با در اختیار داشتن نیروهای ماهر و خطوط تولید پیشرفته محصولاتی با کیفیتی بسیار بالا را با قیمتهایی بسیار منطقی به دست شما در هر کجای ایران که هستید میرساند. با خرید میز تلویزیون دیواری از بلج، شما لذت خرید از یک فروشنده پاسخگو را تجربه خواهید کرد و با خرید محصولی با کیفیت و از برندی معتبر مواجهید. ما در تمامی مراحل خرید از انتخاب محصول تا رسیدن آن به دست شما و نصب آن همراه شما خواهیم بود و تا پایان مهلت گارانتی نیز خدمات گارانتی را به بهترین نحو ارایه خواهیم نمود. خدمات پس از فروش نیز در بسیاری موارد بیش از زمان تعهد قابل ارایه است.

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر