کالاهای هدیه دار
محبوب ترین مدل های میز کنسول تا 10% تخفیف

میز تلویزیون کلاسیک

مقایسه ( 1کالا )
کالا

​میز تلویزیون کلاسیک

با ورود تلویزیون به دنیای امروز، محل گرد هم آمدن در خانه‌ها از دور میزها به روبروی تلویزیون تغییر کرد. گویی این جعبه جادو یکی از مصاحبان است و دور هم نشینی به حضورش ملزم شده. این تازه واردها همراه خود میز تلویزیون را هم به سبد خرید خانوار افزودند. میز تلویزیون ‌کلاسیک از آن زمان تا حال جلوه چشمگیر خانه‌هایی هستند که به دنیای کلاسیک پایبند مانده است. گویا گذر زمان در این خانه‌ها کندتر و لطیفتر باشد.

مدل میز تلویزیون کلاسیک

مدل‌های میز تلویزیون کلاسیک با مشخصه‌هایی چون پایه‌های چوبی بلند و تراش خورده، رنگ چوب تیره یا کنده کاری‌ها، نمای نوستالژیک، رسمی و سلطنتی دارند. مدل میز تلویزیون کلاسیک به طور معمول در اندازه‌ بزرگتر از نسخه مدرن طراحی می‌شود. 

انواع میز تلویزیون کلاسیک

میز تلویزیون کلاسیک در انواع مختلف متریال قابل ساخت است ولی مدل‌های چوبی یا ام‌دی‌اف با طرح چوب تیره بیشترین نزدیکی را به میز تلویزیون کلاسیک دارند. میز تلویزیون سلطنتی نام دیگری است که به یک سری از مدل‌های میز تلویزیون کلاسیک اتلاق می‌شود. میزتلویزیون لوکس هم به انواع دیگری که در ساخت و طراحی المان‌های گران قیمت تری دارند گفته می‌شود.

قیمت میز تلویزیون کلاسیک

متریال ساخت، ابعاد و کیفیت میز تلویزیون از مهمترین فاکتورهای تعیین نرخ آن است. می‌توان یک میز تلویزیون از تولیدکننده‌های متفرقه و کارگاه‌های غیراستاندارد را با قیمتی بسیار کمتر از نمونه میز تلویزیون استاندارد و مرغوب کارخانه‌های معتبر خریداری کرد. ولی هزینه‌های تعمیر و تعویض کالاهایی که احتمال خرابی بیشتری دارند هم بالاتر خواهد بود.

خرید از تولیدکنندگان به نام و معتبر که تولیدات باکیفیتی چون میز تلویزیون کلاسیک که کالایی لوکس محسوب می‌شود را در لیست محصولات خود دارند ارزش خرید بالایی دارد. بلج مفتخر است در کنار تمام تولیدات چوب و MDF خود میز تلویزیون کلاسیک را هم به مشتریان عرضه می‌نماید.

خرید اینترنتی میز تلویزیون کلاسیک

خرید و پرسه زدن در فروشگاه‌های اینترنتی و مجازی جزو محبوبترین فعالیت‌های مجازی انسان مدرن شده است. خرید یک میز تلویزیون کلاسیک به روش مدرن مجازی تقابل جذابی خواهد بود. خرید از سایت‌های اینترنتی معتبر که کالاهای باکیفیت را با مشاوره اینترنتی و تلفنی به مشتریان عرضه می‌کنند از خرید حضوری که صرف زمان یا هزینه نقل و انتقال دارند، بهتر خواهد می‌نماید. سایت فروشگاهی بلج بزرگترین سایت فروش دکوراسیون خانگی است که نمادهای اعتبار را نیز دارا می‌باشد.

ارسال میز تلویزیون کلاسیک

میزتلویزیون کلاسیک بلج به صورت بسته‌بندی با نایلون‌های چند لایه و کارتن‌های ضربه گیر وکیوم شده و توسط ناوگان حمل و نقل خبره بلج رایگان درب منزل مشتریان تحویل می‌شود.

میز تلویزیون با ضمانت

میز تلویزیون کلاسیک بلج همچون باقی کالاهای بلج به اعتبار 30 سال سابقه درخشان در تولیدات چوبی دارای ضمانت‌نامه کتبی دو ساله و خدمات پس از فروش 5 ساله است. ضمانت‌نامه کتبی معتبری که همراه کالا درب منزل تحویل مشتری می‌شود.

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر