کالاهای هدیه دار
جشنواره فروش اقساطی میز تلویزیون دیواری

جاکفشی کنسولی

مقایسه ( 1کالا )
کالا

جاکفشی کنسولی

جاکفشی کنسولی یکی از مدل‌های جدید جا‌کفشی است که در سبک‌های سلطنتی، کلاسیک و مدرن عرضه می‌شود. این مدل جاکفشی فضای کافی برای قرار دادن کفش‌های کل اعضای خانواده دارد. مدل‌های متنوعی از جاکفشی کنسولی جدید را می‌توان در بازار مشاهده کرد که هر کدام طراحی خاص و منحصر‌به‎‌فردی دارند. قیمت جاکفشی کنسولی جدید نیز بر‌اساس مدل آن، ابعاد و جنس جاکفشی تعیین می‌شود. در‌صورتی‌که جاکفشی کنسولی اینه دار باشد به مراتب قیمت بالاتری نیز دارد.  

انتخاب کنسول جاکفشی بر‌اساس سبک و مدل

تنوع بالای جاکفشی کنسولی هم‌چون جاکفشی دیواری، انتخاب را برای بسیاری از افراد دشوار کرده است. اولین معیار برای انتخاب این جاکفشی، سبک آن است. طراحان دکوراسیون داخلی برای ایجاد هماهنگی بیشتر بین اجزای خانه، جا‌کفشی‌ها را نیز در سبک‌های مختلف می‌سازند. برای مثال، جاکفشی کنسولی سلطنتی، جاکفشی کنسولی با آینه در سبک‌های مدرن و کلاسیک از انواع پرطرفدار جاکفشی کنسولی هستند. 

جاکفشی کنسولی اینه دار مدرن برای خانه‌های کوچک

انتخاب جاکفشی برای خانه‌های کوچک دشوار‌تر از خانه‌های بزرگ است. با‌این‌حال با کوچک‌تر شدن متراژ خانه‌ها، جاکفشی‌های کوچک و کم‌جا نیز ساخته شده‌اند تا در استفاده بهینه از فضا موثر باشند. یکی از مدل‌هایی که تاثیر بسیاری بر بزرگ‌تر جلوه دادن خانه‌های کوچک دارد، جاکفشی کنسولی با آینه است. استفاده از آینه باعث انعکاس محیط و بزرگ‌تر نشان دادن فضا خواهد شد. از‌این‌رو، جاکفشی کنسولی با آینه برای خانه‌های کوچک بسیار کاربردی خواهد بود.  

ایجاد فضایی با‌شکوه با جاکفشی کنسولی سلطنتی

جاکفشی کنسولی سلطنتی، برای خانه‌هایی با دکوراسیون مجلل و باشکوه کاربرد دارد. نوع چوب‌بری و رنگ جاکفشی سلطنتی جدید با سایر مدل‌ها بسیار متفاوت است؛ همین ویژگی نیز جلوه‌‌ای پرزرق‌و‎برق و تجملاتی به آن می‌بخشد. معمولاً رنگ جاکفشی سلطنتی، طلایی و با چوب‌بری‌های خاص است. جاکفشی سلطنتی طلایی جلوه‌ای فوق‌العاده به خانه‌های بزرگ و کلاسیک و می‌بخشد؛ بنابراین اگر خانه‌ای نقلی دارید، پیشنهاد ما به شما، خرید جاکفشی کنسولی ساده یا جاکفشی داشبوردی است. 

چیدمانی شیک و لوکس با جاکفشی کنسولی کلاسیک 

جاکفشی کلاسیک کنسولی بیشتر در رنگ‌های روشن عرضه می‌شود. شما می‌توانید تنوعی گسترده از جاکفشی کنسولی کلاسیک در رنگ‌های بژ، طلایی روشن و سفید را در بازار مشاهده کنید. چوب‌بری‌ها و نقش‌و‌نگار سبک کلاسیک ظریف‌تر از سبک سلطنتی است. در اغلب موارد این مدل جاکفشی‎های کنسولی از جنس چوب و گاهی اوقات نیز از جنس ممبران هستند. 

انتخاب جاکفشی کنسولی بر‌اساس جنس

دومین فاکتور برای انتخاب جاکفشی کنسولی، جنس آن است. معمولاً جاکفشی کنسولی چوبی طرفداران بیشتری دارد. این مدل اغلب در سبک‌های کلاسیک و سلطنتی تولید می‌شود و جاکفشی کنسولی مدرن نیز با جنس‌ ام دی اف در بازار وجود دارد. هنگام خرید بین این متریال‌های مختلف نیز باید بتوانید جنس مرغوب را تشخیص دهید تا عمر جاکفشی خود را تضمین کرده باشید. علاوه‌بر این، هنگام انتخاب باید در‌مورد تضمین کیفیت از سوی فروشنده نیز اطمینان حاصل کنید. در فروشگاه بلج شما می‌توانید انواع جاکفشی کنسولی را با گارانتی و ضمانت کیفیت کالا خریداری کنید. 

سوالات متداول

جدیدترین مدل جاکفشی کنسولی مدرن چه مدل‌هایی است؟

جاکفشی کنسولی سفید اغلب از مدل‌های محبوب و پرطرفدار بازار است که همیشه و در بیشتر دکوراسیون‌ها قابل‌استفاده خواهد بود. اگر خانه شما به سبک مدرن است، پیشنهاد می‌کنیم برای خرید جاکفشی کنسولی جدید سراغ مدل‌های کنسولی سفید طلایی یا سفید قهوه‌ای بروید. 

جاکفشی کنسولی با درب داشبوردی نیز تولید می‌شود؟

بله اگر خانه شما کوچک است و با محدودیت فضا روبه‌رو هستید، بهتر است سراغ خرید مدل جاکفشی کنسول دار داشبوردی بروید. این مدل‌ها با طبقات جادار و متعدد و هم‌چنین ابعاد مناسب باعث استفاده کاربردی و بهینه از فضای خانه می‌شوند.  

جا کفشی های کنسولی آینه دار هستند یا باید آینه جداگانه برای آن بخریم؟

برخی از مدل‌های جاکفشی مدل کنسولی به همراه ست آینه عرضه می‌شوند و برخی دیگر نیز بدون آینه هستند. بلج این امکان را برای شما مشتریان فراهم آورده است تا مدل دلخواه جاکفشی کنسول دار به همراه آینه موردنظرتان به‌صورت اختصاصی و در ابعاد دلخواه سفارش دهید.
خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر