کالاهای هدیه دار
برترین مدل های پاف و نشیمن کنار جاکفشی تا 7% تخفیف

جاکفشی داشبوردی

مقایسه ( 1کالا )
کالا

جاکفشی داشبوردی

جاکفشی داشبوردی، نوعی متفاوت و خاص از جاکفشی های مدرن در بازار بوده و طراحی منحصربفردی دارد. جااکفشی داشبوردی، دقیقا همانند یک داشبورد جادار در اتومبیل شما عمل کرده و کاربردی بسیار ساده دارد. جاکفشی داشبوردی با وجود طبقات متعدد و منظم، بهانه ای برای بهم ریختگی دردکوراسیون منزلتان باقی نمی گذارد. این محصول با همان عمق استاندارد در انواع جاکفشی ساخته می شود، اما جلا و زیبایی کفش های شما را مثل روز اول حفظ خواهد کرد، چراکه هیچ سایشی بین بدنه یا کفش ها رخ نخواهد داد.

کاربرد جاکفشی داشبوردی در آپارتمان ها

با توجه به محدودیت های جدی خانواده ها در شهرها، استفاده از جاکفشی جاداری که بتواند تعداد بیشتری کفش را در دل خود جای دهد بسیار ضروری است. خانواده ها نیز معمولا با مراجعه به فروشگاه های متعدد، نمونه های گوناگونی را مدنظر قرار می دهند. اما در این بین جاکفشی داشبوردی، از امتیازات غیرقابل انکاری نسبت به سایرین برخوردار است. جاکفشی داشبوردی، دسترسی بسیار سریعی را برای افراد فراهم نموده و دیگر برای پیداکردن کفش مورد نظرتان، نیازی به باز و بستن مکرر درب ها نخواهید داشت. علاوه بر این جاکفشی داشبوردی، معمولا فضای چندانی را به خود اشغال نکرده و  عاملی برای ایجاد آشفتگی یا شلوغی در منزلتان نخواهد بود. 

جاکفشی داشبوردی پلاستیکی یا چوبی؟

پرواضح است که محصولات چوبی، هم به لحاظ ظاهر و هم کیفیت در رده هایی به مراتب بالاتر از جاکفشی داشبوردی پالاستیکی قرار دارند. با این وجود ممکن است جاکفشی پلاستیکی هم در برخی موارد محدود مورد استفاده قرار گیرد که در این صورت نمی توان انتظار زیادی از آن داشت. البته اگر شما به دنبال یک جاکفشی زیبا و با قیمت مناسب هستید، جای هیچ نگرانی نیست! چرا که استفاده از مشتقات چوبی نظیر ام دی اف هم می تواند اغلب انتظارات شما را با هزینه ای کمتر برآورده کند. 

قیمت جاکفشی داشبوردی در بازار

جاکفشی داشبوردی هم مانند دیگر محصولات خانگی، با قیمت های متفاوتی به بازار عرضه می شود. این تفاوت قیمت ها می تواند نتیجه‌ی کیفیت متفاوت یا وجود دلال ها باشد. سایز جاکفشی داشبوردی، طراحی و امکانات آن نیز تأثیر مستقیمی بر قیمت جاکفشی دارند. بنابراین بهتر است قبل از هر چیز دیگری، مرغوبیت مواد اولیه را مورد بررسی قرار داده و یا جاکفشی مدنظرتان را از یک فروشنده معتبر و با سابقه خریداری کنید 

جاکفشی داشبوردی جدید از کجا بخریم؟

شما برای خرید در شهر خود احتمالا گزینه های زیادی خواهید داشت. هرچند باتوجه به ظرافت های تخصصی در تولید جاکفشی داشبوردی، کمتر تولید کننده ای دست به تولید آن می زند. به همین دلیل هم کارگاه های کوچک که فاقد دانش کافی یا تجهیزات لازم هستند، گزینه‌ی مناسبی به نظر نمی رسند. جدا از این شما در صورت ایجاد خرابی یا نقص در جاکفشی، نمی توانید روی پشتیبانی یا پاسخگویی تولید کنندگان غیرمعتبر حساب باز کنید. بنابراین پیشنهاد مشاوران بلج برای شما خرید یک جاکفشی داشبوردی از مجموعه ای بزرگ، معتبر و با سابقه است.

خرید اینترنتی جاکفشی داشبوردی

این روزها خرید جاکفشی داشبوردی، به سرعت و سهولتی در حد چند کلیک ساده رسیده است. بنابراین فرقی نمی کند که شما در پشت چراغ قرمز یا در ترافیک باشید، چون امکان سفارش اینترنتی در فروشگاه بلج همواره و در همه جا در دسترس شما می باشد. به این ترتیب مخاطبان بلج بدون صرف وقت و انرژی، جاکفشی مطابق با طرح و رنگ دلخواه خود را خریداری نموده و آن را در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل خواهند گرفت.

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر