کالاهای هدیه دار
برترین مدل های پاف و نشیمن کنار جاکفشی تا 7% تخفیف

جاکفشی دیواری

مقایسه ( 1کالا )
کالا

جاکفشی دیواری

انسان امروزی بیش از هر زمان دیگری با محدودیت در فضای زندگی خود روبروست. برای رفع این مشکل اغلب راه حل هایی همچون استفاده از محصولات کمجا یا نصب آنها به دیوار مطرح شده و در مواردی همچون جاکفشی دیواری، نتایج بسیار خوبی هم به دنبال داشته است. جاکفشی دیواری در حقیقت با استفاده از فضاهای پرت و گوشه ها، به دلبازتر شدن دکوراسیون منزلتان کمک کرده و همزمان کاربردهای متنوع دیگری را نیز در اختیار شما قرار می دهد. 

جاکفشی دیواری کمجا

چند شکل عمده از جاکفشی دیواری کمجا در بازار وجود دارند که بسته به محل نصب و فضای دردسترس می توان هر یک از آنها را انتخاب نمود. گروه اول از جاکفشی دیواری کمجا، همان قفسه های فلزی یا صفحات برش خورده‌ی چوبی هستند که در اماکن عمومی نظیر مساجد کاربرد گسترده ای دارند. دسته‌ی دیگر از این سری محصولات، با نیازهای خانواده ها تناسب داشته و در منازل مورد استفاده قرار می گیرند. این گروه از جاکفشی های دیواری کمجا، خصوصا در کنج ها، فضای خالی ستون ها و دیگر بخش ها قابل نصب است.

جاکفشی دیواری توکار

جاکفشی توکار، نوعی دیگر از جاکفشی های دیواری است که برای قرارگیری در محل خاصی طراحی و ساخته شده است. جاکفشی دیواری توکار، نسبت به جاکفشی های دیواری معمولی، فضای کمتری را اشغال کرده و آشفتگی بصری را در ذهن مخاطب القاء نمی کند. جاکفشی دیواری توکار با وجود محاسن بسیاری همچون اندازه مناسب، برای مستأجرین و یا اسکان کوتاه مدت افراد چندان مناسب به نظر نمی رسد.

کاربرد مدل جاکفشی دیواری آینه دار

اگر شما فردی ساده پسند و منظم هستید و از شلوغی در دکوراسیون منزلتان کلافه شده اید، راهکارهای مختلفی وجود دارد که شما با مراجعه به فروشگاه بلج، قطعا از دیدن آنها حیرت زده خواهید شد. برای مثال شما به جای خرید یک آینه‌ی قدی گران و البته جاگیر، می توانید یک جاکفشی دیواری آینه دار را خریداری کنید. علاوه بر این جدیدترین انواع جالباسی و جاکفشی دیواری در این مجموعه طراحی و تولید شده تا مخاطبان بلج با پرداخت هزینه ای کمتر، بتوانند محیطی باب میل خود را در محیط گرم منزلشان ایجاد کنند.

جاکفشی دیواری ریلی

استفاده از ریل ها و کشو در جاکفشی دیواری، در استفاده راحت تر و جذابیت ظاهری جاکفشی نقش مهمی دارد. به این ترتیب شما برای برداشتن یک کفش یا بوت خاص، نیازی به گشتن در طبقات مختلف جاکفشی ندارید و در کمترین زمان ممکن به آن دسترسی خواهید داشت. البته توجه به نکات ایمنی و کیفیت ریل ها، باید با وسواس جدی از سوی تولید کنندگان همراه باشد. به همین دلیل مشاوران بلج همواره تأکید دارند که افراد غیرمتخصص برای خرید جاکفشی دیواری ریلی، حتما خرید خود را از مجموعه های معتبر و آشنا به اصول فنی انجام دهند تا شاهد اتفاقات دلخراشی ناشی از خروج ریل ها نباشیم.

از کجا جاکفشی دیواری شیک بخریم؟ 

ظاهر و قیمت جاکفشی دیواری، معمولا از اولین عوامل مهم از نظر خریداران هستند که با توجه به هزینه های مختلف خانواده ها در زندگی ماشینی امروز، تا حد زیادی قابل توجیه است. اما فاکتورهای دیگری همچون کیفیت، ضمانت و طول عمر جاکفشی نیز اهمیتی یکسان یا حتی بیشتر خواهد داشت. خصوصا اینکه گاهی خرید یک محصول با قیمت و کیفیت پایین، می تواند هزینه های چند برابری تعمیرات یا حتی خرید مجدد همان کالای معیوب را بر دوش خانواده ها تحمیل کند.

خرید جاکفشی دیواری ارزان و با کیفیت

ما در اینجا سعی داریم چند راه بهتر را که حاصل سال ها تحقیق و تجربه در مجموعه‌ی بلج است را در اختیار شما مخاطبان محترم قرار دهیم تا با شما در تجربه ای لذتبخش از یک خرید ارزان و مطمئن همراه باشیم. برای این منظور شما می توانید با خرید از بی واسطه از کارخانجات بزرگ تولیدی، هزینه های سربار را حذف کنید. علاوه بر این کیفیت و ضمانت نامه ارائه شده در برخی فروشگاه های معتبر همچون بلج، می تواند خیال شما را از احتمال هرگونه عیب یا نقص در آینده راحت کند. خرید اینترنتی از سایت های دارای نشان تجارت الکترونیکی هم می تواند مقایسه دقیق خصوصیات و  قیمت ها را برای شما امکانپذیر کند. در هر حال مشاوران بلج همواره آماده‌ی ارائه‌ی خدمات مشاوره ای به کلیه هم میهنان عزیز بوده و شما تنها با مراجعه حضوری به فروشگاه بلج یا با تماس تلفنی و مجازی، از همفکری آنها بهره خواهید برد.

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر