کالاهای هدیه دار
فروش ویژه انواع تشک تا 5% ارزان تر

تخت خواب یک نفره

مقایسه ( 1کالا )
کالا

تخت خواب یک نفره

تخت خواب های یک نفره از محصولات متنوع و بسیار پرطرفدار در فروشگاه های کالای خواب هستند و طیف وسیعی از مخاطبین را تحت الشعاع قرار میدهند. از والدینی که برای فرزندان خود دنبال تخت خواب یک نفره کودک و یا تخت خواب یک نفره نوجوان هستند تا افرادی که دنبال یک تخت یک نفره اسپرت و شیک برای استراحت در محل کار خود میگردند.

تخت خواب یک نفره کلاسیک

بیشتر تخت خواب های یک نفره در سالهای دور از چوب ساخته میشدند و برای سالهای طولانی طراحی آنها دچار تغییر اساسی نشد. تختخوابهای فلزی نیز بیشتر برای مواردی که صرفه اقتصادی مهم بودند تولید میشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و رایج شدن استفاده از مصنوعات چوبی اما بخش بزرگی از بازار را تخت خواب های ساخته شده از مصنوعات چوبی و ام.دی.اف تشکیل میدهد. تخت خواب یک نفره کلاسیک هم از این قاعده مستثنی نیست، طراحان این دسته از کالاهای خواب کوشیده اند تا با استفاده از مواد اولیه جدید مانند MDF طراحی تخت خواب یک نفره کلاسیک را برای علاقمندان به ارمغان بیاورند.

تخت خواب یک نفره اسپرت

در سالهای اخیر با گسترده شدن بازار کالای خواب تخت خواب های یک نفره نیز با تنوع زیادی مواجه شده اند و بر خلاف سالهای دور صرفاً در انواع کلاسیک تولید نمیشوند. انواع تخت خواب یک نفره اسپرت در بازار موجود است و با اقبال خوبی از سوی بازار به خصوص جوانان قشر جوان مواجه شده است. تخت خواب یک نفره اسپرت معمولا برای ایجاد فضاهای مدرن و به روزتر مورد استفاده قرار میگیرد. 

خرید تختخواب یک نفره ارزان

در بازار کالای خواب امروزه با لیست بلند بالا و متفاوت از قیمت تختخواب یک نفره مواجهیم. اما باید توجه داشت در پایین این لیست تعداد زیادی مورد برای خرید تختخواب یک نفره ارزان وجود دارد که میتواند هر خریداری را وسوسه کند. این تخت خواب های یک نفره ارزان ( و یا خیلی ارزان) بعضاً از ظاهر مناسبی نیز برخوردارند ولی در آنها از مواد اولیه نامرغوب و نامناسب تحت عنوانهایی مثل روکش ممبران، تخته نئوپان و غیره استفاده شده. این تخت خواب های یک نفره ارزان قیمت به زودی کارایی و زیبایی خود را از دست میدهند و هزینه اضافی را به شما تحمیل خواهند کرد.

خرید تختخواب یک نفره ارزان باکیفیت

اما تخت خواب های یک نفره ارزان و با کیفیت هم در بازار موجود هستند که در ساخت آنها استانداردهای لازم رعایت شده و مواد اولیه آنها نیز از مواد با کیفیت و MDFهای مرغوب تامین گشته. قیمت ارزان این تخت خواب های یک نفره معمولا به شرکتهای تولید کننده آنها مربوط است. به طور مثال فروشگاه اینترنتی بلج از آنجا که این محصولات را در حجم وسیع و در خط تولید های به روز خود تولید مینماید و واسطه های فروش را نیز حذف نموده توانایی فروش آنها با قیمتی مناسب و بسیار رقابتی را داراست.

تخت خواب یک نفره 120 سانت (تخت خواب یک و نیم نفره)

سرویس های خواب یک نفره با ابعاد متفاوتی تولید میشوند که برای بزرگسال از عرض 90 سانتیمتر شروع میشوند. اما تخت خواب های یک نفره 120 سانت که بعضاً تخت خواب یک و نیم نفره نیز نامیده میشوند نیز در سالهای اخیر با اقبال خوبی مواجه شده اند. در فروشگاه اینترنتی بلج بسیاری از انواع تخت خواب یک نفره را میتوانید سفارشی سازی نموده و با رنگ و ابعاد مورد نیاز خود سفارش دهید.

خرید اینترنتی تخت خواب یک نفره

فروشگاه بلج با بیش از ربع قرن تجربه در تولید کالای خواب افتخار دارد تا طیف وسیعی از محصولات و کالای خواب را با استانداردی متفاوت و همگام با تولید کنندگان روز دنیا به بازار ایران ارائه نماید. خرید اینترنتی تخت خواب یک نفره به واسطه وجود نمادها و مجوزهای قانونی در بستری امن انجام میگردد و کارشناسان فروشگاه بلج از پیش از سفارش تا زمان استفاده آماده اند تا هر سوال یا مشکلی را در اسرع وقت برطرف کنند. همچنین گارانتی معتبر تخت خواب یک نفره توسط بلج نیز خیال شما را بابت خریدی مطمئن آسوده خواهد ساخت.

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر