کالاهای هدیه دار
فروش انواع تشک یک نفره و دو نفره قسطی

تختخواب یکنفره چوبی

مقایسه ( 1کالا )
کالا

تخت‌خواب یکنفره چوبی خریدی جذاب

استفاده از تخت یکی از مهم‌ترین مواردی است که این روزها هر فردی برای تامین آرامش و آسایش خود در نظر دارد. در هنگام خرید تخت باید به نکات مهمی از جمله استاندارد بودن، ابعاد و قیمت توجه کرد.

نکات مهمی که در هنگام خرید تخت چوبی یک نفره باید بدانید

نکاتی که در خرید سرویس خواب و تخت‌خواب یک نفره مدنظر قرار می‌گیرد از لحاظ ظاهری شامل سبک طراحی، اندازه و از همه مهمتر متریال ساخت آن است. وارد کردن انرژی و آرامش طبیعت به اتاق با تخت‌خواب یک نفره چوبی ممکن می‌شود

تخت‌خواب یکنفره چوبی، محصولی ماندگار برای همه عم

چوب به نسبت دیگر متریال مورد استفاده در ساخت تخت‌خواب نه تنها به دلیل زیبایی، ماندگاری و ماهیت گرم آن از سمت مشتری بلکه به خاطر قابلیت شکل‌پذیری بالا مورد اقبال تولیدکنندگان نیز قرار می‌گیرد. ماندگاری و عمر طولانی یکی از مهم‌ترین دلایل خرید تخت خواب چوبی دونفره یا یک‌نفره است.

پرطرفدارترین مدل‌های تخت چوبی یک نفره

تخت‌های چوبی مدل‌های متنوع و گوناگونی دارند. تخت‌های سلطنتی، مدرن، کلاسیک و دوطبقه از جمله تخت‌های چوبی یک نفره‌ و حتی تخت خواب دو نفره چوبی هستند.. بین همه این مدل‌ها تخت‌های مدرن و کلاسیک بیشترین میزان فروش را به خود اختصاص داده‌اند.

تخت‌خوابی چوبی مدرن یک نفره 

چوب جزو مصالحی است که هم با سبک طراحی مدرن سازگار است و هم با نمونه‌های سنتی و کلاسیک. حس گرما و حضور طبیعت در فضا از مهمترین دلایل انتخاب این ماده برای ساخت تخت ‌خواب یک نفره مدرن است تا به این طریق از شدت سردی، خشکی و زمختی دکوراسیون مدرن کاست.

تخت‌خواب تک نفره چوبی کلاسیک

سطح صاف و رنگ‌پذیر چوب تغییر دادن و تنوع رنگ آن را میسر می‌کند و انعطاف آن سبب می‌شود پیاده سازی طرح و برش آن ساده باشد. برای انواع چوب در قطرهای مختلف نیز تا حدودی امکان خم کردن محمتل است. تمام این موارد سبب می‌شود چوب متریال مناسبی برای تخت‌خواب‌های کلاسیک پر نقش و طرح باشد.

تخت‌خواب یک نفره چوبی ارزان بخریم یا گران؟

چه یک تخت‌خواب چوبی ساده بخواهید و چه تخت‌خواب چوبی تمام منبت و کارشده‌ی کلاسیک، قیمت تخت‌خواب یک نفره چوبی بیشتر از تخت‌خواب‌های ام‌دی‌اف و لترون خواهد بود. قیمت فروش تخت‌خواب یک نفره چوبی اگر هم بالاتر باشد ولی وقتی به زیبایی تاثیرگذار این نوع تخت و مقاومت و دوام بالای آن آگاه باشید، به ارزش خرید بالای آن اعتراف خواهید کرد.

خرید تختخواب یک نفره چوبی جدید در سایت بلج

گروه تولیدی بلج پس از سی سال سابقه تولید محصولات چوبی دکوراسیون اتاق خواب مفتخر است مدل‌های متنوعی از تخت‌خواب یک نفره چوبی را برای مشتریان بلج تهیه نموده. مدل‌های تخت یک نفره چوبی با عکس تخت‌خواب در سایت فروشگاهی بلج به همراه مشخصات دقیق قرار گرفته است. در صورت تمایل به مشاهده از نزدیک تخت‌خواب یک نفره چوبی یا مدل‌های دیگر تخت‌خواب می‌توانید به فروشگاه‌های عرضه مستقیم محصولات بلج نیز مراجعه کنید.

ناوگان حمل و نقل بلج تخت‌خواب خریداری شده مشتریان را در سلامت کامل فیزیکی به صورت وکیوم شده تا درب منزل مشتری در سراسر ایران به صورت رایگان منتقل می‌نماید. همراه با آن اقدام به تحویل ضمانتنامه کتبی معتبر بلج که تا دو سال دارای اعتبار می‌باشد، صورت می گیرد. همچنین خدمات پس از فروش بلج تا 5 سال برای تخت خواب یک نفره چوبی در نظر گرفته شده.

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر