خرید حضوری
بلج؛ آخرین ایستگاه خرید قسطی لوازم اتاق خواب

تخت خواب یک نفره کلاسیک

مقایسه ( 1کالا )
کالا


سبک اتاق خواب، مهم‌ترین عامل در انتخاب مدل تخت خواب محسوب می‌شود. برخی از افراد سادگی سبک مدرن را نمی‌پسندند و طرفدار کاری متفاوت‌تر از سبک اسپرت هستند. ما به این افراد، سبک کلاسیک را پیشنهاد می‌کنیم. تخت خواب یک نفره کلاسیک با تاریخی که در دل خود نهفته دارد، نظر علاقه‌مندان به اصالت و هنر را به‌راحتی جذب می‌کند. در سایت بلج می‌توانید انواع مدل‌های تخت خواب یک نفره کلاسیک را مشاهده کنید. 

نکات مهم در نحوه انتخاب تخت خواب تک نفره کلاسیک

معمولاً تخت خواب تک نفره کلاسیک تنوع محدودی در طرح و رنگ دارند. زیرا سبک کلاسیک اتاق خواب این‌گونه تعیین کرده است. کلاسیک معمولاً سبک دکوراسیون خانه‌های اشراف انگلیس بوده که به‌مرور زمان دستخوش تغییرات محدودی شده است. تخت خواب یک نفره کلاسیک به رنگ سفید و با متریال چوب ساخته می‌شود. البته تخت یک نفره چوبی به رنگ خاکستری یا رنگ چوب طبیعی نیز در بازار قابل دسترسی است. به‌همین دلیل، برای انتخاب رنگ و مدل تخت خواب یک نفره کلاسیک باید به سایر وسایل اتاق خواب خود توجه کنید. بر‌عکس تخت اسپرت، تخت خواب کلاسیک فقط با وسایلی به همان سبک ست می‌شود. 

ابعاد تخت خواب یک نفره کلاسیک پسرانه و دخترانه

ابعاد تخت خواب یک نفره کلاسیک دخترانه و پسرانه یا سایر سبک‌ها، مانند تخت یک نفره فلزی، کاملاً استاندارد ساخته می‌شود. تخت خواب نوجوان با ابعاد ۹۰ در ۱۸۰ و تخت خواب یک نفره کلاسیک استاندارد با ابعاد ۲۰۰×۹۰ در بازار موجود است. امکان سفارش این تخت در ابعاد یک و نیم‌نفره نیز وجود دارد. 

بهترین جنس تخت خواب یک نفره کلاسیک

تخت خواب یک نفره کلاسیک از جنس چوب است. با‌این‌حال، استفاده از متریال طبیعی چوب باعث افزایش هزینه‌ها خواهد شد. علاوه‌بر این‌که، فرم‌پذیری چوب طبیعی برای تولید سبک کلاسیک بسیار پایین است. به‌همین دلیل، بهترین جنس تخت خواب، ام دی اف است. هنگام خرید تخت خواب یک نفره باید نسبت به جنس ام‌دی‌اف به‌کار رفته مطمئن باشید. برخی از MDFها جنس نامرغوبی هستند که بعد از چند سال، ورق آن پوسته‌پوسته می‌شود. در‌نتیجه باید در کنار قیمت، به کیفیت نیز توجه کنید تا یک سرمایه‌گذاری بلند‌مدت داشته باشید. 

قیمت تخت خواب یک نفره دخترانه و پسرانه به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت تخت خواب یک نفره کلاسیک به ابعاد و جنس آن بستگی دارد. معمولاً در اطراف تخت خواب‌های کلاسیک کشو تعبیه نمی‌شود. زیرا پایه‌های بلند تخت و خالی‌بودن زیر آن، از ویژگی‌های بارز این سبک است. با‌این‌حال، مدل‌های جدید تخت کلاسیک تغییراتی کرده و شما می‌توانید تخت کلاسیک کشو‌دار نیز پیدا کنید. در‌نتیجه به جز دو فاکتور ابعاد و جنس، تزئینات پشتی تخت و تعداد کشو‌های آن نیز در قیمت تاثیر‌گذار خواهد بود. 

خرید تخت خواب یک نفره ارزان با بهترین کیفیت از بلج

جنس و کیفیت برای خرید تخت یک نفره کلاسیک بسیار اهمیت دارد. این تخت‌های زیبا و با تزئینات هنری، باید حتما از ام‌دی‌اف ضد‌لک و مقاوم ساخته شده باشند تا دوام و عمر آن‌ها تضمین شود. در فروشگاه اینترنتی بلج، انواع تخت‌های یک نفره کلاسیک در ابعاد دلخواه شما و با بهترین متریال عرضه شده است. ارائه گارانتی و ضمانت کیفیت، ارسال رایگان و امکان خرید قسطی از مزایای فروشگاه بلج محسوب می‌شود. شما می‌توانید برای دریافت راهنمایی بیشتر با شماره ۰۲۱۵۳۱۳۸ تماس بگیرید. 

سوالات متداول

قیمت تخت یک نفره کلاسیک چقدر است؟

قیمت تخت یک نفره کلاسیک به عوامل مختلفی مانند، ابعاد و متریال به‌کار‌رفته برای ساخت آن بستگی دارد. در سایت بلج می‌توانید قیمت همه تخت خواب‌ها را مشاهده کنید. 

آیا ارسال سفارش تخت خواب یک نفره کلاسیک از بلج به سراسر کشور امکان‌پذیر است؟

بله؛ بلج با ارسال رایگان تخت‌خواب خریداری‌شده شما با بسته‌بندی مطمئن به هر جای از ایران، امکان صرفه‌جویی در وقت و زمان و هزینه‌های شما را فراهم کرده است. 

پرداخت قسطی برای خرید تخت خواب یک نفره کلاسیک در بلج به‌شکل است؟

برای پرداخت قسطی وسایل خریداری‌شده از بلج، نیازی به چک، سفته و ضامن نخواهید داشت. شما می‌توانید با مطالعه بخش خرید قسطی یا تماس با شماره ۰۲۱۵۳۱۳۸، پاسخی برای سوالات خود پیدا کنید. 
سبد خرید حساب کاربری جست و جو محصولات