کالاهای هدیه دار
با طرح تعویض کهنه با نو بلج، جنس خونت جوره!

میز ناهار خوری کم جا

مقایسه ( 1کالا )
کالا

میز ناهار خوری کمجا

با کوچک شدن متراژ خانه های امروزی، شکل لوازم خانگی نیز تا حد زیادی دستخوش تغییر شد. تا جایی که خانواده ها به جای کالاهای جاگیر به استفاده از وسایل مینیمال و کمجا روی آورده اند تا علاوه بر رفاه بیشتر بتوانند محیط زندگی خود را دلبازتر و زیباتر کنند. میز ناهار خوری کمجا، نمونه ای پرطرفدار و موفق از این سری وسایل در دکوراسیون منازل و خصوصا آپارتمان هاست. میز ناهار خوری کمجا علاوه بر داشتن ویژگی های یک میز، می تواند بر محدودیت های فضایی هم چیره شود و دست شما را در دیزاین یک دکوراسیون زیبا باز بگذارد.

زیبایی مهمتر است یا کارایی؟

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که در انتخاب میز ناهار خوری کمجا یا هر محصول دیگری باید به زیبایی میز ناهار خوری بیشتر توجه کنیم یا به کیفیت و کارایی؟! حقیقت این است که یک میز ناهار خوری باید مجموعه ای متناسب از تمامی این ویژگی ها را دارا باشد. چون یک میز بی کیفیت با خرابی های متعدد شما را از داشتن یک میز ناهارخوری پشیمان خواهد کرد. این مسئله درخصوص زیبایی و کارایی یک میز ناهار خوری هم کاملا صدق می کند. به همین جهت در هنگام خرید میز ناهار خوری باید همه‌ی این نکات را مدنظر داشته باشید.

چرا خریداران میز ناهار خوری کمجا را انتخاب می کنند؟

همانطور که گفتیم میز ناهار خوری کمجا علاوه بر زیبایی، کارایی و کیفیت از یک مؤلفه‌ی بسیار مهم دیگر یعنی صرفه جویی در فضاها برخوردار است. به این ترتیب شما می توانید از میز ناهار خوری کمجا در آشپزخانه های بسیار کوچک نیز استفاده کنید. علاوه بر این دانشجویان در سوئیت های نقلی خود می توانند از یک میز ناهار خوری کمجا برای مقاصد مختلفی همچون قرار دادن وسایل شخصی، کار با لپ تاپ و حتی مطالعه بهره ببرند.

چند مدل میز ناهار خوری کوچک و شیک

احتمالا شما هم در مراجعه به فروشگاه های لوازم خانگی با اسامی متنوعی برای یک میز ناهار خوری کمجا روبرو شده اید. در این میان نام هایی همچون میز ناهار خوری تبدیلی، میز ناهار خوری تاشو، میز ناهار خوری کشویی، میز ناهار خوری مدرن، میز ناهار خوری کمجا دیواری و میز ناهار خوری کم جا گرد از شهرت بیشتری برخوردارند. بنابراین شما بسته به سلیقه و نوع دکوراسیون منزلتان می توانید یکی از جدیدترین انواع میز ناهار خوری کمجا را انتخاب و خریداری نمایید.

پرفروش ترین میز ناهار خوری 

ابعاد میز ناهار خوری به تعداد اعضای خانواده و مساحت موجود در خانه‌ی شما بستگی دارد. به همین جهت یک میز ناهار خوری می تواند 2، 4، 6 ،8 و ... نفره باشد. اما مراجعان به فروشگاه فیزیکی بلج و دیگر مراکز تولیدی اغلب ترجیح می دهند تا میز ناهار خوری کم جا 6 نفره را انتخاب کنند. زیرا علاوه بر تأمین نیازهای روزمره‌ی خانواده ها، آنها را با مشکلات کمتری از جهت جاگیر بودن روبرو می کند و پذیرایی از یک یا چند میهمان احتمالی را امکانپذیر می سازد.

میز ناهار خوری تبدیلی چه ویژگی هایی دارد؟

میز ناهار خوری تبدیلی دسته ای نسبتا بزرگ و بسیار کاربردی از سری میز ناهار خوری های نقلی می باشد. بزرگترین مشخصه‌ی میز ناهار خوری تبدیلی به قابلیت فوق العاده‌ی آنها برای تغییر حالت در این محصولات برمی گردد تا در عرض چند دقیقه بتوان آن را به شکل دلخواه خود درآورد. به عبارت دیگر میز ناهارخوری تبدیلی با چند حرکت ساده و سریع به یک میز مطالعه یا یک میز کار قابل تبدیل است. به همین جهت میز ناهار خوری تبدیلی را می توان یک آچار فرانسه‌ی تمام عیار برای هر منزلی دانست.

میز ناهار خوری تاشو

میز ناهار خوری تاشو از دو قسمت متحرک و ثابت تشکیل شده که معمولا با استفاده از لولا به یکدیگر متصل شده اند. مهمترین مزیت این میز‌های کمجا و شیک، در امکان تاشدن بخش متحرک است. به این ترتیب شما بعد از ناهار یا شام، می توانید وضعیت قرارگیری این بخش را تغییر دهید تا فضای دلبازتر شود و شما در انجام کارها آزادی عمل بیشتری داشته باشید.

قیمت میز ناهار خوری کم جا

برای خرید یک میز ناهار خوری شیک و ارزان، بهتر است به فاکتورهای مؤثر بر قیمت آن توجه نمایید. به عنوان مثال قیمت میز ناهار خوری کلاسیک باید برحسب اندازه، جنس و کیفیت آن باید مورد بررسی قرار گیرد. بنابراین کاملا طبیعی است که قیمت میز ناهار خوری کم جا گرد از میزهای بزرگ و جاگیر به صرفه تر خواهد بود و علاوه بر ایجاد محیطی جذاب می تواند از هدررفتن سرمایه‌ی شما نیز جلوگیری کند.

از کجا میز ناهار خوری ارزان بخریم؟

معمولا تنوع طرح و مدل های میز ناهار خوری کمجا در فروشگاه های بزرگ بیشتر است و شما با محدودیت کمتری در انتخاب میز مواجه هستید. همچنین خرید از فروشگاه های باسابقه و معتبری همچون بلج می تواند خیال شما را از بابت کیفیت و ضمانت آن کاملا آسوده کند. به این ترتیب شما با خرید حضوری، تلفنی یا اینترنتی از فروشگاه بلج قادر هستید تا ابعاد و رنگ میز را انتخاب نموده و آن را مطایق با سلیقه‌ی خود سفارشی سازی کنید. 

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر