خرید حضوری
سفارش طراحی کابینت آشپزخانه

صندلی ناهار خوری

مقایسه ( 1کالا )
کالا


حالا دیگر خیلی از ما در چیدمان وسایل خانه به طراحی داخلی و رعایت اصول آن توجه ویژه‌ای داریم. به‌همین‌دلیل شاید انتخاب یک صندلی ناهارخوری ساده هم به کار پیچیده و زمان‌بری تبدیل شود. با هدف اینکه صندلی‌ها برای هر میز و دکوراسیونی مناسب باشند، تنوع آن‌ها نیز روزبه‌روز بیشتر می‌شود. با‌توجه‌به اینکه میز ناهارخوری شما در آشپزخانه قرار می‌گیرد یا فضای پذیرایی، به صندلی با طرح و مدل متفاوتی نیاز خواهید داشت. 

صندلی ناهارخوری ساخته‌شده از متریال مختلف

صندلی‌های ناهارخوری از متریال مختلفی همچون آلیاژهای فلزی، پلیمرها و چوب ساخته می‌شود. گاهی هم در ساخت صندلی ناهارخوری مواد دیگری همچون چرم، پارچه یا مشتقات چوبی به‌کار می‌رود. این مواد بیشتر برای طراحی و ساخت بخش نشیمن استفاده می‌شوند. صندلی‌های پایه فلزی با روکش‌های چرمی بیشتر برای فضای آشپزخانه مناسب هستند؛ اما صندلی‌های چوبی و روکش پارچه‌ای را می‌توانید در مکان‌های مختلف استفاده کنید. برای فضای تراس، حیاط یا آلاچیق نیز صندلی‌های ناهارخوری پلاستیکی گزینه‌ مناسبی هستند؛ بنابراین هنگام خرید صندلی به محل قرار‌گیری آن دقت کنید. 

صندلی ناهارخوری فلزی؛ با استحکام و ماندگاری بالا

صندلی فلزی، یکی از پرفروش ترین انواع صندلی ناهار خوری است که ویژگی‌های ممتازی نیز دارد. این نوع صندلی بسیار محکم است و به‌مرور زمان تغییری در فرم آن ایجاد نمی‌شود. همچنین فلز رنگ‌پذیری خوبی دارد. به‌این‌ترتیب می‌توان از تکنولوژی‌های جدید برای پوشش‌دهی سراسری آن به‌منظور ایجاد هماهنگی بیشتر با هر نوع چیدمانی استفاده کرد. صندلی ناهار‌خوری فلزی نسبت‌به نمونه‌های مشابه قیمت مناسب‌تری دارد و انتخاب خوبی برای آشپزخانه، تراس و بالکن، رستوران‌ها و مراکز خدماتی است. طول عمر بالای صندلی‌های فلزی تا سال‌ها شما را از خرید صندلی جدید بی‌نیاز می‌کند.

صندلی ناهارخوری چوبی؛ محبوب‌ترین و قدیمی‌ترین نوع صندلی 

یکی از قدیمی‌ترین و پراستفاده‌ترین نمونه‌های صندلی ناهارخوری، صندلی چوبی است. این صندلی‌ها در انواع مدا‌های ساده، مدرن و کلاسیک طراحی می‌شوند. برای بخش نشیمن این صندلی‌ها می‌توان از چرم و پارچه استفاده کرد. به‌این‌ترتیب برای قرار دادن در هر فضایی و انواع سبک طراحی مناسب هستند. همچنین برای میز مطالعه هم این صندلی‌ها قابل استفاده هستند.

صندلی‌های ناهارخوری در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف 

اگر به تازگی نسبت به تغییر دکوراسیون خانه یا آشپزخانه‌تان اقدام کرده‌اید، شاید صندلی‌های قدیمی دیگر هماهنگی مناسبی با سایر اجزای نداشته باشند. همچنین ممکن است قصد تعویض صندلی‌های قدیمی را داشته باشید. با‌توجه ‎به تنوع طرح‌ها و رنگ‌هایی که صندلی‌های ناهارخوری دارند، برای هر نوع میز و فضایی یک گزینه مناسب در دسترس شماست. به‌این‌ترتیب از هماهنگی صندلی‌ها با صندلی اپن، مبلمان و سبک طراحی خانه لذت ببرید. برای مثال اگر چیدمان خانه‌تان مینیمال است از دسته صندلی چوبی ناهار‌خوری مدرن انتخاب کنید. در دکوراسیون‌های لوکس و سلطنتی نیز بهتر است از صندلی ناهار‌خوری استیل با رنگی مناسب استفاده کرد.

سوالات متداول

برای دکوراسیون مینیمال از چه مدل صندلی ناهارخوری استفاده کنیم؟

صندلی ناهارخوری چوبی ساده یا مدرن معمولا انتخاب مناسبی برای فضاهایی با دکوراسیون مینیمال هستند. همچنین می‌توانید صندلی‌هایی با رنگ چوب، رنگ‌های خنثی و طرح‌های ساده را انتخاب کنید.

صندلی‌های ناهارخوری فلزی برای چه محیط‌هایی مناسب هستند؟

باتوجه‌به مقاومت بالایی این مدل صندلی‌ها در برابر ضربه، جابه‌جایی و وزن دارند، بیشتر در محیط‌های رستورانی، کافه، مراکز خدماتی و سالن غذاخوری شرکت‌ها از صندلی ناهارخوری فلزی استفاده می‌شود. 

صندلی‌های ناهارخوری استیل برای کجا مناسب هستند؟

اگر سبک دکوراسیون خانه شما کلاسیک است و فضای نسبتا مناسبی برای قرار دادن میز و صندلی ناهارخوری دارید، صندلی‌های استیل انتخاب مناسبی هستند. همچنین توجه داشته باشید که سالن پذیرایی بهترین مکان قرارگیری این صندلی‌هاست.
سبد خرید حساب کاربری جست و جو محصولات