کالاهای هدیه دار
محبوب ترین مدل های میز کنسول تا 10% تخفیف

ست میز تلویزیون دیواری

مقایسه ( 1کالا )
کالا

ست میز تلویزیون دیواری

میز تلویزیون‌ دیواری چند سالی هست که به جای میز تلویزیون‌ زمینی جای خود را در منازل باز کرده است. این میزها به واسطه نصب بر روی دیوار حس یکپارچگی طراحی داخلی را بهتر منتقل ‌می‌کنند. البته اگر تناسب کلی بین ست میز تلویزیون دیواری و باقی دکوراسیون حفظ شده باشد.

چرا میز تلویزیون دیواری 

میزهای تلویزیون دیواری فضای کمتری از خانه را اشغال ‌می‌کنند و برای آپارتمان‌های کوچک امروزی مناسب هستند. بیشترین دلیل طراحی ست میز تلویزیون‌ دیواری برای خانه کوچک و آپارتمانی است. علاوه بر کمجا بودن، مدرن و به روز بودن میز تلویزیون دیواری دلیل بیشتری به دست مصرف‌کننده برای انتخاب این نوع می‌دهد خصوصاً اگر به صورت ست میز تلویزیون دیواری ساخته شده باشند. به دلیل ست بودن میز تلویزیون و شلف و قفسه‌های آن، حس منظم و شکیل بودن دکوراسیون بیشتر منتقل خواهد شد.

ست میز تلویزیون دیواری باب سلیقه

طراحان به روز و هنرمند بلج، کار ست کردن را برای مشتریانشان راحت کرده و ست‌های زیبایی را در رنگ‌ها و طرح‌های متفاوت ارائه نموده‌اند. به صورتی که بلج سلیقه بسیاری را پوشش می‌دهد. بیشتر ست‌های میز تلویزیون دیواری بلج را چند بخش مجزا تشکیل می‌دهد و خریدار به نسبت نیاز، سلیقه و فضای منزل می‌تواند محل نصب اجزا را تغییر دهد.

عکس ست میز تلویزیون دیواری 

ست‌های میز تلویزیون دیواری در سایت بلج، عکسبرداری از خود تولیدات بلج می‌باشد و گروه تولید بلج تطابق کامل عکس مدل ست میز تلویزیون‌های دیواری را با کالای تحویل شده به مشتریان ضمانت می‌کند. تصاویر ست‌های میز تلویزیون دیواری بلج از زوایای مختلف و چندین رنگ قابل سفارش هر محصول تشکیل شده. مشخصات دقیق و اندازه هر جزء به طور کامل درج شده است.

ست میز تلویزیون دیواری ارزان

هر چند نمی‌توان انتظار داشت مجموعه‌ی ست میز تلویزیون دیواری و شلف قیمت کمی داشته باشد ولی به قطع قیمت خرید محصولی که به صورت پکیج به فروش می‌رسد از خرید جدا جدای هر قطعه کمتر و به صرفه‌تر خواهد بود. در سایت بلج امکان خرید ست میز تلویزیون دیواری شیک و مدرن با ارزش خرید بالا در مدل‌های متنوع فراهم شده است.

تولید انبوه ست میز تلویزیون دیواری

با تولید انبوه و صنعتی صنایع چوبی قیمت تمام شده از محصولات تولیدی‌های تکی و سفارشی کمتر خواهد شد. ضمن اینکه تولید انبوه در برندهای معتبر با فروش بیشتر صورت می‌گیرد و سود حاصله به دلیل میزان فروش بالا می‌رود. 

قیمت میز تلویزیون دیواری مدرن به صورت ست

گروه تولیدی بلج سایت فروشگاهی راه‌اندازی نموده و تنها به صورت مستقیم دست به فروش محصولات خود می‌زند. به این روش توانسته یکی دیگر از فاکتورهای افزایش قیمت مصرف‌کننده یعنی واسطه‌ها را از میان بردارد.

از سایت بلج و یا با مشاوره تلفنی می‌توانید ست میز تلویزیون دیواری را با قیمتی متناسب با کیفیت و خدمات بالای بلج خریداری نمایید. اگر علاقمند به مشاهده حضوری تولیدات بلج باشید می‌توانید با هماهنگی حاضر بودن کالای مدنظرتان به نمایشگاه‌های فروشگاهی عرضه مستقیم تولیدات بلج نیز مراجعه نمایید.

خرید اینترنتی ست میز تلویزیون دیواری از سایت

با خرید اینترنتی از سایت بلج مسافت‌ها برداشته می‎شود و مشکلات و هزینه‌های خرید حضوری حذف خواهد شد. سایت بلج بزرگترین سایت فروشگاهی محصولات چوبی منزل و یکی اولین سایت‌های ایرانی فروش مجازی ایران است.

نمادهای اعتماد حوزه فروش اینترنتی بلج، اطمینان لازم را به مصرف‌کننده و خریداران می‌دهد تا با خیالی آسوده از سایت بلج خرید خود را انجام دهند. چرا که بلج علاوه بر ضمانت سلامت کالای تحویل داده شده به مشتری ضمانت دو ساله کتبی نیز به مشتری ست میز تلویزیون دیواری ارائه می‌نماید.

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر