خرید حضوری

لوازم جانبی تشک

مقایسه ( 1کالا )
کالا

مشاوره تخصصی

بیش از 50 کارشناس فروش متخصص و آموزش دیده منتظر شنیدن صدای شما هستند

تولید کننده ملی

بیش از 90 درصد از محصولات موجود در سایت و فروشگاه های فیزیکی، در کارخانجات بلج تولید خواهند شد

پنج سال خدمات

بیش از 100 نیروی متخصص حمل ، نصب و تعمیر محصولات تولید و عرضه شده در فروشگاه بلج

ارسال به سراسر کشور

ارسال تمامی محصولات همراه با ضمانت نامه به سراسر کشور با بهترین بسته بندی و روش های حمل متفاوت
لوازم جانبی تشک

سایت فروشگاهی بلج برای رفاه حال مشتریان در جهت خرید یکباره کلیه کالاها و دکوراسیون اتاق خواب، اقدام به فروش لوازم جانبی تشک من جمله باکس تشک و محافظ تشک نیز نموده است.

برای حفظ نظافت و افزایش بهداشت تشک به محافظ تشک نیاز است چرا که در صورت سرایت آلودگی و یا رطوبت به بافت داخلی تشک‌ها تمیز کردن آن به سختی صورت می‌گیرد و چه بسا باعث کاهش کیفیت و طول عمر تشک شود.

از سوی دیگر با افزایش قیمت فضاهای شهری، متراژ منازل آپارتمانی روز به روز کمتر و به اهمیت بهینه سازی حجم اتاق‌ها افزوده شده است. استفاده از باکس تخت به جای تخت‌خواب یکی از راهکارهای دکوراسیون کم جا می‌باشد.

لوازم جانبی مهم است چون شما مهم هستید

برای اطمینان از تناسب و کیفیت لوازم جانبی تشک با تشکی که شما خریداری می‌کنید، بلج دست به کار شده است. به این وسیله با مشاهده‌ی مشخصات باکس و یا محافظ تشک در سایت بلج هم در انتخاب خود دقیقتر خواهید بود و هم برای خرید هر جزء نیاز به جستجوی فراوان در فروشگاه‌های مختلف و سرگردانی نخواهد بود.

محافظ تشک ضد آب

تهیه یک محافظ تشک ضد آب متناسب با ابعاد تشک تخت یکی از مواردی است که نبایستی پشت گوش انداخت. خرید محافظ تشک و استفاده از محافظ ضد آب عمر تشک تخت‌خواب را افزایش می‌دهد.

دلایل خرید باکس تشک

داشتن قیمت مقرون به صرفه و کمتر از تخت‌خواب یکی از مهمترین دلایل خرید باکس تشک است. اما دلیل مهم دیگر کم جا بودن باکس تشک نسبت به تخت‌خواب‌ها می‌باشد. اگر از فضای زیر تشک هم با استفاده از باکس‌های جک‌دار استفاده نمایید، فضای بیشتری به کاربری رسیده است. دلیل دیگر استفاده از باکس تشک به جای تخت خواب، سبک بودن و سهولت جا به جایی آن می‌باشد که برای مستاجرها آپشن مهمی محسوب می‌شود. با همه این موارد سادگی باکس تشک را در انتخاب افرادی که به سبک‌های طراحی مینیمال و ساده علاقمند هستند نباید نادیده گرفت

سبد خرید حساب کاربری جست و جو محصولات