کالاهای هدیه دار
سرویس خواب دونفره؛ بهترین قیمت ها با پرداخت اقساطی

تشک دو نفره

مقایسه ( 1کالا )
کالا

تشک دو نفره

وزن افراد، عادت‌های خواب، اندازه تخت، الیاف و متریال به‌کار رفته برای ساخت تشک و قیمت تشک دونفره از جمله فاکتورهای مهم و تاثیرگذار برای انتخاب و خرید تشک دو‌ نفره هستند. برندهای معتبری در ایران با رعایت این استانداردهای اقدام به تولید تشک دو نفره می‌کنند. بر‌اساس نیازها، سلیقه و بودجه‌تان می‌توانید از میان انواع تشک‌های دو نفره فروشگاه بلج گزینه مورد‌نظرتان را انتخاب کنید.  

راهنمای خرید تشک دو نفره بر‌اساس کاربرد و تکنولوژی ساخت

انواع تشک دو نفره باتوجه‌به تکنولوژی ساخت، متریال به‌کاررفته و کاربرد به انواع تشک طبی دو نفره، تشک شنی و تشک فنی از نوع متصل، بونل، منفصل یا فنر پاکتی‌ تقسیم می‌شود. نوع دیگر تشک دونفره، تشک‌های فوم هستند که در انواع تشک طبی فوم مموری، تشک فوم ژل، تشک فوم جامد و فوم لاتکس تولید می‌شوند.

انواع تشک دو نفره بر‌اساس ابعاد 

یک تقسیم‌بندی مهم برای خرید تشک دو نفره توجه به ابعاد و سایز تشک و تخت است. باتو‌‌جه‌به متفاوت بودن سایز تخت‌های دو نفره، تشک‌های این تخت‌ها نیز در ابعاد مختلفی تولید می‌شوند. هنگام خرید تشک دو نفره باید به مواردی همچون فیزیک بدنی و اندازه تخت خواب توجه داشت. تشک‌ دو نفره در سه سایز استاندارد تولید و به بازار عرضه می‌شود. در ادامه به این ابعاد اشاره خواهیم کرد: 

●    تشک دو نفره با ابعاد ۱۴۰ در ۲۰۰ ‌سانتی‌متر برای تخت‌ دو نفره استاندارد
●    تشک دو نفره با ابعاد ۱۶۰ در ۲۰۰ ‌سانتی‌متر برای تخت‌خواب دو نفره کویین
●    تشک دو نفره با ابعاد ۱۸۰ در ۲۰۰ ‌سانتی‌متر برای تخت خواب دو نفره کینگ

برخی برند‌ها تشک‌هایی با ابعاد بزرگ‌تر ۲۰۰ در ۲۰۰ ‌سانتی‌متر تولید می‌کنند. به‌طورکلی ابعاد تشک دو نفره را با‌توجه‌به قد و سایز تخت انتخاب کنید. با بررسی مشخصات محصول در سایت بلج می‌توانید اطلاعات کاملی درباره ابعاد و حداکثر وزن قابل تحمل هر تشک به‌دست بیاورید.

بهترین برندهای تشک دو نفره موجود در بازار 

یک نکته مهم برای تهیه تشک دو نفره خرید از یک برند معتبر است. برندهای مطرح برای تولید تشک‌های تخت دو نفره از مواد مرغوب، متریال قابل شست‌وشو و ضد حساسیت استفاده می‌کنند. در ادامه با برندهای مطرح ایرانی که با رعایت این فاکتورها اقدام به تولید تشک دو نفره می‌کنند آشنا خواهیم شد: 

•    تشک دو نفره رویال 
•    تشک دو نفره رویا 
•    تشک دو نفره اوه 
•    تشک دو نفره پارمیس
•    تشک دو نفره کامفورتر 
•    تشک دو نفره کاسپین

این برندها با استفاده از فیبرهای طبیعی (کتان ارگانیک، پشم ارگانیک، کنف و بامبو) برای ساخت تشک‌های دو نفره قدم مثبتی در راستای حفظ محیط زیست نیز برداشته‌اند.

نکات مهم برای خرید تشک دونفره

برای تهیه تشک دونفره ارزان و با‌کیفیت نیاز به بررسی شرایط ارتوپدیک زوجین است. در‌صورت داشتن عارضه گودی یا دیسک کمر باید تشک طبی خریداری کنید. همچنین افراد سبک‌وزن معمولا نسبت به خرید تشک دو نفره فنری اقدام می‌کنند. اگر به آلرژی فصلی مبتلا هستید توصیه می‌کنیم که تشک‌هایی که در ساخت آن‌ها از الیاف طبیعی و متریال ضدحساسیت استفاده شده است را انتخاب کنید. برای شست‌وشوی راحت و حفظ بهداشت و سلامت فردی‌تان اقدام به خرید تشک دو‌نفره‌ای کنید که قابلیت شست‌وشو راحت داشته باشد. همه این عوامل بر قیمت تشک خوشخواب دونفره نیز تاثیر خواهند داشت.

سوالات متداول

ابعاد استاندارد تشک دو نفره چقدر است؟

با‌توجه‌به ابعاد تخت تشک دو نفره در سایزهای استاندارد ۱۴۰ در ۲۰۰، سایز کویین ۱۶۰ در ۲۰۰ و سایز کینگ ۱۸۰ در ۲۰۰ تولید می‌شود.

بهترین تشک دو نفره برای افراد سنگین وزن کدام است؟

تشک دونفره فنری با فنر منفصل بهترین نوع تشک برای افراد با وزن بالا محسوب می‌شود.

برترین برندهای تشک دو نفره کدام|‌ند؟

برندهای رویال، رویا، کاسپین و پارمیس از برترین برندهای ایرانی تولید‌کننده تشک دو نفره هستند. 
خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر