کالاهای هدیه دار
هر تشکی بخوای اینجا هست؛ خرید قسطی انواع تشک

سرویس خواب کشودار

مقایسه ( 1کالا )
کالا

 سرویس خواب کشودار برای اتاق های نقلی

با نقلی شدن آپارتمان‌ها و خانه‌ها، اهمیت استفاده بهینه از فضای اتاق‌ها در دکوراسیون داخلی تبدیل به یک ضرورت شده است. یکی از بهترین راه‌ها برای استفاده از فضا‌های مرده، سرویس خواب کشودار است. استفاده از فضای زیرتخت خواب‌ها فکر بکری بوده که به کمک اتاق‌های کوچک با وسایل زیاد آماده است. تخت‌های کشودار و سرویس تخت خواب باکس دار جدید با کشو‌ها و پارتیشن‌های مختلف، بهترین راه برای رفع کمبود فضا هستند. 

معرفی مدل های تخت خواب کشودار؛ ویژگی‌های تخت خواب کشودار جدید

تخت‌خواب با ابعاد و اندازه بزرگی که دارد، بخش وسیعی از اتاق خواب را اشغال می‌کند. اکثر افراد به دنبال راهی برای استفاده حداکثری از فضا بدون آشفتگی و بهم‌ریختگی اتاق هستند. در چنین شرایطی خرید یک تخت خواب کشو دار راه‌حل مناسبی برای استفاده از فضای زیر تخت محسوب می‌شود.    

سرویس خواب ام‌دی‌اف، سرویس خواب چوبی ساده، سرویس خواب لمسه و سرویس خواب پولیشی از انواع تخت خواب ساده و شیکی هستند که در بازار به فروش می‌رسند. تخت یک نفره، تخت دو نفره، تخت یک و نیم نفره و تخت نوزاد همگی به صورت سرویس خواب کشودار هم عرضه می‌شوند. تخت کشودار را می‌توان یک طرفه یا دو طرفه ساخت یا ترکیبی از کمد و کشو را استفاده کرد. در برخی موارد با استفاده از جک تخت از فضای باقی مانده زیر تخت هم می‌توان بهره برد.

قیمت تخت خواب کشودار چقدر است؟

اندازه، جنس، مدل و طراحی سرویس خواب روی قیمت مدل های تخت خواب کشودار تاثیر زیادی می‌گذارد. در مواردی قیمت سرویس خواب نشان‌دهنده کیفیت بالای متریال استفاده شده است. اگر برای خرید تخت خواب باکس دار جدید به دنبال قیمت‌های عالی و مناسب هستید، باید ابتدا فروشگاهی مناسب انتخاب کنید. 

مجموعه بلج با 30 سال سابقه در زمینه طراحی و تولید کالای خواب، بهترین سرویس خواب کشودار را عرضه می‌کند. بلج با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و فروش بی‌واسطه توانسته قیمت سرویس خواب کشودار ام‌دی‌اف و چوب را مقرون به صرفه نگه دارد. پس برای مشاهده مدل‌های مختلف سرویس خواب کشودار شیک به سایت بلج که معتبرترین فروشگاه‌ اینترنتی کالای خواب است مراجعه کنید. برای مشاهده تصاویر حقیقی و بدون ادیت تخت خواب کشودار دو نفره، تک نفره و سرویس خواب چوبی به قسمت کالای خواب سایت رفته و مدل‌های متنوع را مشاهده کنید. 

مزایای خرید اینترنتی کالای خواب از فروشگاه بلج

خرید اینترنتی از سایت و درگاه‌های فروش معتبر به مشتریان کمک می‌کند تا خریدی با کیفیت و مناسب داشته باشند. فروشگاه بلج با دستگاه‌های پیشرفته، تیتراژ بالای تولید و رساندن مستقیم محصولات به دست مشتری قیمت را برای مشتریان مقرون به صرفه می‌کند. 

به دنبال خرید سرویس خواب ارزان و کشودار باشید یا تخت تاشو فرقی ندارد. فروشگاه بلج امکان خرید اقساطی بدون سود و ضامن را برای مشتریان فراهم کرده است. امکان ارسال رایگان، پرداخت در محل و بازدید حضوری از محصولات برخی دیگر از مزایای خرید اینترنتی از فروشگاه بلج است. 

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر