کالاهای هدیه دار
خرید انواع کالای خواب مادر و کودک با تخفیف استثنایی

سرویس خواب نوزاد پسر

مقایسه ( 1کالا )
کالا

سرویس خواب نوزاد پسر یک خرید مهم

سرویس خواب نوزاد از ضروری‌ترین وسایل سیسمونی به حساب می‌آید. انتخاب بهترین مدل سرویس خواب نوزاد پسرانه بدون شک، برای والدین کاری بسیار سخت خواهد بود. چرا که سرویس خواب باید قیمت و کیفیت مناسبی داشته و کودک در آن خواب راحتی داشته باشد. سرویس خواب نوزاد پسرانه مدل‌های متنوع و قیمت‌های گوناگونی داشته و هر والدینی با هر سلیقه‌ای می‌توانند مدل خاصی را برای فرزند خود انتخاب کنند. 

مهم‌ترین نکته در هنگام خرید مدل سرویس خواب نوزاد پسر

فرقی نمی‌کند نوزاد شما پسر باشد یا دختر، در هر حال هنگام خرید تخت خواب نوزاد باید به ایمنی توجه ویژه‌ای داشته باشید. چرا که نوزاد بدن ضعیفی داشته و بیشتر از افراد معمولی در معرض خطر و آسیب‌های پیش‌بینی نشده است. برای رعایت ایمنی بیشتر در سرویس خواب نوزاد پسر، ابتدا به ارتفاع تخت دقت کنید. ارتفاع تخت‎‌خواب باید در حدود 30 الی 40 سانتی‌متر باشد تا در حین بازی آسیبی به کودک وارد نشود. همچنین باید حصار‌هایی در اطراف تخت کودک قرار بگیرد تا از افتادن او جلوگیری کند. فاصله این حصار‌ها نباید به گونه‌ای باشد که دست و پای نوزاد در آن گیر کند. 

خواب راحت با بهترین مدل سرویس خواب کودک

نوزاد برای رشد بهتر و بیشتر به خواب کافی نیاز دارد از این رو والدین به دنبال انتخاب بهترین مدل سرویس خواب نوزاد پسرانه هستند. سرویس خواب کودکانه با طراحی استاندارد باید به صورت آرگونومی طراحی شده تا شرایطی مناسب را برای نوزاد و مادر ایجاد کند. همچنین باید در حین خرید به ابعاد، مواد اولیه، نحوه اتصالات و لبه‌های تخت نیز توجه شود. اگر فضای محدودی را در اختیار دارید و به دنبال استفاده از سانت به سانت اتاق نوزاد هستید به شما سرویس خواب کشودار را پیشنهاد می‌کنیم. این مدل از سرویس‌ خواب‌ با استفاده از باکس و کشو‌هایی که در قسمت زیرین آن تعبیه شده از فضای زیر تخت نیز استفاده می‌کنند. 

قیمت سرویس خواب نوزاد پسرانه شیک و ارزان

قیمت سرویس خواب نوزاد پسرانه برای بسیاری از خانواده‌ها نکته‌ای کلیدی به شمار می‌آید. در حال حاضر فروشگاه اینترنتی بلج، سرویس خواب کودک را با قیمتی بسیار مناسب به خریداران عرضه می‌کند.  فروشگاه بلج به عنوان تولید کننده انواع کالای خواب واسطه‌ها را حذف کرده و با تولید انبوه و استفاده از خط تولید پیشرفته هزینه‌های ساخت را کاهش داده است. پس با خیالی راحت می‌توانید برای خرید سرویس خواب نوزاد پسر از بلج اقدام کنید. 

مزایای خرید مدل سرویس خواب نوزاد پسرانه از فروشگاه بلج

گروه تولیدی بلج با در نظر گرفتن سلیقه‌ها و بودجه‌های مختلف سرویس‌ خواب‌های متنوعی را تولید کرده است. با این حساب چه به دنبال سرویس خواب نوزاد دختر باشید چه به دنبال جدید‌ترین مدل تخت نوزاد پسرانه، بهترین مدل را در فروشگاه بلج پیدا می‌کنید. همه محصولات فروشگاه اینترنتی بلج دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند. پرداخت در محل، خرید قسطی و بازدید حضوری از محصولات تنها برخی از مزایای خرید کالای خواب نوزاد با بلج هستند. 

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر