خرید حضوری
هر وسیله ای که برای خونت میخوای، قسطی بردار!

سرویس خواب نوزاد پسر

مقایسه ( 1کالا )
کالا

سرویس خواب نوزاد پسر

یکی از مهم‌ترین کارهایی که پدر و مادرها قبل از تولد نوزاد باید انجام دهند، خرید سرویس خواب است. اگر منتظر تولد نوزاد پسر هستید، برای انتخاب سرویس خواب نوزاد پسر علاوه‌بر کیفیت باید به رنگ، طراحی و تناسب آن با چیدمان اتاق خواب توجه ویژه‌ای داشته باشید. باتوجه‌به تنوع بالای مدل تخت و کمد نوزاد پسر در بازار به‌راحتی می‌توانید سرویس دلخواهتان را بر‌اساس سلیقه و بودجه‌تان تهیه کنید. 

ایمنی؛ مهم‌ترین نکته در هنگام انتخاب مدل سرویس خواب نوزاد پسر

فرقی نمی‌کند نوزاد شما پسر باشد یا دختر، در‌هر‌صورت هنگام خرید تخت خواب نوزاد باید به ایمنی توجه ویژه‌ای داشته باشید. چون نوزادان با‌توجه‌به نرم بودن استخوان‌بندیشان بیشتر از افراد معمولی در معرض خطر و آسیب‌های پیش‌بینی‌نشده قرار دارند. 

ارتفاع مناسب برای خرید سرویس خواب کودک پسرانه

هنگام انتخاب سرویس خواب نوزادی پسرانه برای رعایت ایمنی فرزندتان ابتدا به ارتفاع تخت دقت کنید. ارتفاع سرویس نوزاد پسرانه و سرویس خواب نوزاد دختر باید حدود 30 الی 40 سانتی‌متر باشد تا در حین بازی آسیبی به کودک وارد نشود. همچنین در اطراف اغلب سرویس خواب نوزاد پسرانه جدید حصارهایی وجود دارد که از افتادن و پرت شدن نوزاد از روی تخت جلوگیری می‌کنند. توجه داشته باشید که فاصله بین حصار‌ها نباید به‌گونه‌ای باشد که دست و پای نوزاد در آن گیر کند. همچنین باید زمان خرید به ابعاد، مواد اولیه، نحوه اتصالات و لبه‌های تخت نیز توجه شود.

توجه به خواب راحت برای خرید سرویس خواب بچه گانه پسرانه 

نوزاد برای رشد بهتر به خواب کافی نیاز دارد؛ بنابراین والدین باید برای خرید ست خواب نوزاد پسر به‌دنبال مدلی باشند که با رعایت استانداردها طراحی و ساخته شده باشد. سرویس خواب کودک پسرانه جدید استاندارد باید به‌صورت ارگونومی طراحی شود تا شرایط مناسبی را برای خواب نوزاد فراهم کند. همچنین تخت باید به‌گونه‌ای طراحی شده باشد تا مادر به‌راحتی بتواند نوزاد را ببیند و از وضعیت او در زمان خواب و استراحت آگاهی داشته باشد. 

بودجه‌ای مناسب برای خرید سرویس نوزادی پسرانه در نظر بگیرید

با خرید یک سرویس خواب پسرانه کودک با‌کیفیت در کنار اینکه خیالتان از حفظ امنیت و خواب خوب فرزندتان راحت می‌شود، خودتان نیز آسایش بیشتری خواهید داشت؛ بنابراین به‌جای‌اینکه به‌دنبال خرید سرویس خواب نوزاد پسر لاکچری یا سرویس خواب نوزاد پسر با قیمت مناسب باشید، به کیفیت و ایمنی تخت توجه کنید. 

در حال حاضر فروشگاه اینترنتی بلج، سرویس خواب کودک را با قیمتی بسیار مناسب به خریداران عرضه می‌کند. همچنین قیمت تشک و کیفیت تشک‌های بچه‌گانه بسیار مناسب است. فروشگاه بلج به‌عنوان تولید‌کننده انواع کالای خواب واسطه‌ها را حذف کرده و با تولید انبوه و استفاده از خط تولید پیشرفته هزینه‌های ساخت را کاهش داده است؛ بنابراین با خیالی راحت می‌توانید برای خرید سرویس خواب نوزاد پسر از بلج اقدام کنید.

سوالات متداول

برای اتاق خواب کوچک چه مدل سرویس خواب نوزاد پسرانه مناسب‌تر است؟

اگر فضای محدودی دارید سرویس خواب کشودار برای اتاق خواب پسرها انتخاب مناسبی است. برای زیر این تخت باکس یا کشوهایی طراحی می‌شود که از آن می‌توان برای قرار دادن لباس‌ها یا وسایل بازی کودکان استفاده کرد. 

ابعاد استاندارد سرویس خواب نوزاد پسر چقدر است؟

ابعاد استاندارد برای سرویس خواب نوزاد پسرانه شامل طول 95 سانتی‌متر، عرض 48 سانتی‌متر و ارتفاع 77 سانتی‌متر است.

برای حفظ ایمنی سرویس خواب نوزاد پسر باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

مدل‌های استاندارد تخت و کمد نوزاد پسر معمولا از جنس چوب هستند. همچنین تخت نوزاد باید حفاظ‌دار باشد تا از پرت شدن نوزاد جلوگیری کند. 
سبد خرید حساب کاربری جست و جو محصولات