خرید حضوری
اینجا هر چی بخری، هدیه داره!

سرویس خواب نوزاد دختر

مقایسه ( 1کالا )
کالا


کودکان و به‌خصوص نوزادان نسبت به افراد بزرگسال به خواب بیشتری نیاز دارند. در نتیجه اگر قرار است به‌زودی صاحب یک نوزاد دختر شوید، هنگام انتخاب مدل سرویس خواب نوزاد دختر باید به نکاتی همچون کیفیت ساخت تخت، اتصالات، جنس بدنه و بی‌صدا بودن تخت توجه ویژه داشته باشید. همچنین سلامت خواب نوزاد هم به‌خاطر آسیب‌پذیری بیشتر آن‌ها، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند؛ بنابراین انتخاب یک سرویس خواب نوزاد دختر مناسب مهم‌ترین کاری است که برای حفظ سلامت و مراقبت از او باید انجام دهید.

رعایت استانداردها؛ مهم‌ترین نکته هنگام خرید سرویس نوزاد دختر

اولین نکته‌ای که برای تخت خواب نوزاد دختر به آن توجه کنید، رعایت استانداردهای طراحی و ساخت است. طراحی درست و اصولی و توجه به ارگونومی مادر و فرزند از جمله مواردی محسوب می‌شود که استاندارد تخت را تضمین می‌کند. از ارتفاع و ابعاد تخت خواب نوزاد گرفته تا شکل برش‌ها و انحناهای محصول، همگی باید متناسب با بدن نوزاد باشد.

به این موضوع توجه داشته باشید که قیمت تخت خواب نسبت به تخت‌های معمولی کمی بالاتر است؛ اما باتوجه‌به آسایش و امنیتی که برای شما و فرزند‌تان فراهم می‌کند، ارزش خرید را دارد. برای مشاهده قیمت انواع تخت نوزاد، تخت نوجوان و تخت خواب دو نفره می‌توانید به بخش فروشگاهی سایت بلج مراجعه کنید. 

ایمنی ست خواب نوزاد؛ نکته‌ای مهم که نباید از آن غافل شوید!

برای حفظ ایمنی نوزاد در هنگام خواب باید هنگام خرید تخت نوزاد دختر، سرویس خوابی را انتخاب کنید که تولید‌کننده در ساخت آن به چند نکته مهم توجه کرده باشد. اولین نکته انتخاب مواد اولیه باکیفیت برای ساخت تخت خواب بچه است. متریال ست خواب نوزاد باید غیرقابل اشتعال و عاری از مواد شیمیایی مضر باشند. همچنین استفاده از حصارهای محافظ در ساخت سرویس خواب نوزاد دختر جدید، خیال خانواده‌ها را از بابت ایمنی فرزندشان در زمان خواب یا بازی روی تخت راحت کرده است. با رعایت این نکات حتی اگر قیمت تخت خواب بالا باشد ارزش خرید را دارد. 

تنوع مدل سرویس خواب نوزاد؛ پاسخگویی به نیازها و سلیقه‌های مختلف

یکی از مواردی که پدر و مادرها هنگام انتخاب سرویس خواب و کمد نوزاد دختر به آن بسیار توجه دارند، مدل تخت و زیبایی آن است. به‌همین‌دلیل برای پاسخگویی به سلیقه‌های مختلف و ابعاد اتاق‌ها تولیدکنندگان اقدام به طراحی و ساخت سرویس خواب نوزاد دختر در مدل‌های مختلف کرده‌اند. به‌عنوان مثال سرویس خواب کشودار کودکانه برای اتاق‌هایی که ابعا کوچک و کمی برای قرار دادن وسایل دارند، طراحی شده‌اند. 

سوالات متداول

ارتفاع استاندارد برای سرویس خواب نوزاد دختر چقدر است؟

باتوجه‌به شرایط بدن نوزادان بهترین ارتفاع تخت برای آن‌ها بین 35 تا 40 سانتی‌متر است. کودکان می‌توانند به‌راحتی از این تخت‌ها بالا و پایین بروند و آسیبی به آن‌ها وارد نخواهد شد. 

برای حفظ ایمنی نوزادان هنگام خرید سرویس نوزاد دختر باید به چه نکاتی توجه کرد؟

استفاده از متریال با‌کیفیت در ساخت تخت، ارتفاع مناسب، وجود حصارهای محافظ با فاصله استاندارد از مواردی هستند که ایمن بودن تخت را تضمین می‌کنند. همچنین با خرید تشک خواب راحت نوزاد‌تان کامل خواهد شد. 

جنس مناسب برای سرویس خواب نوزاد دختر چیست؟

سرویس‌های خواب معمولا از جنس چوب، ام دی اف، نئوپان یا فلز هستند؛ اما بهترین انتخاب برای سرویس خواب نوزاد دختر و پسر استفاده از چوب است. 
سبد خرید حساب کاربری جست و جو محصولات