کالاهای هدیه دار
فروش ویژه انواع میز تلویزیون شیک و مدرن تا 10% ارزان تر

کنسول چوبی

مقایسه ( 1کالا )
کالا

​کنسول چوبی

میز کنسول از دکوراتیوترین وسایل منازل محسوب می‌شود. کارکرد کلاسیک آن در اتاق‌های پذیرایی و محل قرار دادن آینه و شمعدان بوده ولی امروزه از میز کنسول در راهرو، اتاق خواب، سرویس بهداشتی و هر جای خالی از خانه که به سلیقه طراح داخلی نیاز باشد از میز کنسول همراه با آینه و یا بدون آن استفاده می‌شود.

یکی از متریال‌های پرطرفدار میز کنسول چوب است. میز کنسول چوبی حس گرمی ‌طبیعت را به فضای خانه وارد می‌کند. انواع میز کنسول چوبی در سبک‌های متفاوت تولید می‌شود که هر یک در جای خود مطلوب و زیبا هستند.

انواع میز کنسول چوبی

میزهای کنسول چوبی را چه در سبک کنسول چوبی کلاسیک، چه در سبک میز کنسول چوبی مدرن بسازند و چه به صورت مدل‌های آنتیک و چه یک آینه کنسول جدید طراحی شوند همگی با آینه و یا بدون آینه مورد مصرف دارند.

ابعاد کنسول چوبی

بعد از  انتخاب سبک آینه کنسول، چالش بعدی اندازه میز کنسول جدید است. اینکه ابعاد دقیق مدلهای مد نظرتان در محلی که می‌خواهید در منزل قرار بدهید می‌گنجد یا متناسب است اهمیت زیادی دارد. به طور مثال اگر در راهروی باریک منزلتان یک میز کنسول با عمق 50 یا 60 سانتی‌متر قرار دهید احتمال برخوردتان با میز در زمان عبور بالا می‌رود بعلاوه هر چقدر هم که مدل زیبایی خرید کرده باشید به چشم جلوه‌ی بدی متبادر می‌شود.

سایت بلج با قرار دادن ابعاد دقیق و خصوصیات کامل میز کنسول چوبی در صفحه هر محصول عبور سالم از این مرحله خرید را برایتان ساده کرده است.

کنسول چوبی ارزان قیمت

قیمت آینه کنسول در فروشگاه‌های مختلف بسته به اندازه و کیفیت تولید و بسیاری عوامل دیگر سنجیده می‌شود. آینه کنسول چوبی ارزان قیمتی که کیفیت خوب یا ضمانت و خدمات پس از فروش مناسب و معتبری نداشته باشد برای خرید به صرفه نیست چون در زمانی کوتاه خراب می‌شود و برای حفظ زیبایی منزلتان مجبور به تعویض آن خواهید شد و هزینه مضاعفی به خانوار تحمیل می‌شود.

توصیه می‌شود با خرید از تولیدکنندگان معتبر و به نام، آینه کنسول چوبی با کیفیت و قیمت مقرون به صرفه خریداری کنید. در این خصوص گروه تولیدی بلج یکی از گزینه‌های اصلی است که با سی سال سابقه فعالیت در صنعت چوب ضمانت‌نامه کتبی معتبر دو ساله و خدمات پس از فروش 5 ساله به مشتریان ارائه می‌نماید.

خرید کنسول چوبی

غیر از خرید حضوری کنسول چوبی از فروشگاه عرضه مستقیم بلج، سایت فروشگاهی بلج نیز لیست آینه کنسول چوبی با قیمت‌های آنها را در سایت قرار داده است. با مطالعه دقیق خصوصیات و نقد و بررسی هر محصول در کنار مشاهده عکس میز کنسول مربوطه انتخابی آگاهانه میسر خواهد بود. در این مسیر کارشناسان خبره‌ی بلج همه روزه آماده ارئه مشاوره تلفنی به مشتریان گرامی‌خواهند بود.

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر