خرید حضوری
محبوب ترین مدل های میز کنسول تا 10% تخفیف

ست میز تلویزیون و کنسول

مقایسه ( 1کالا )
کالا


چیزی که بیش از همه یک خانه را مرتب نشان می‌دهد ست بودن وسایل دکوراسیون است. گاهی پیدا کردن وسایل ست آنقدر سخت یا گیج‌کننده می‌شود که برای فرد غیرمتخصص تبدیل به یک معضل شود. طراحان مجرب و خوش ذوق بلج برای راحت کردن این امر اقدام به طراحی‌هایی به صورت ست می‌زنند. ست میز تلویزیون و کنسول بلج یکی از معروف ترین این ست‌های از پیش طراحی شده است.

چرا میز تلویزیون و کنسول را ست کنیم؟

اکثر مردم تلویزیون خود را در نشیمن یا هال قرار می‌دهند. جایی که جمع‌های خانوادگی و دوستانه شکل می‌گیرد جلوی تلویزیون است. میزهای کنسول هم عموماً در همین فضا قرار دارند و نقش دکوراتیو خود را برای گردش چشم در محوطه هال ایفا می‌کنند. حتی ممکن است وسایل پذیرایی از اعضا خانه یا میهمانان در همین فضا و داخل کمد و کشوهای میز کنسول قرار گرفته باشد.

پس یکی از اجزای اصلی دکور اتاق نشیمن همان میز تلویزیون و میز کنسول خواهد بود و چه بهتر که ست بودن این دو قطعه نگاه‌ها را به دو بخش اصلی نمایشی یعنی تلویزیون آینه و دکور روی میز جلب نماید.

خرید اینترنتی ست میز تلویزیون و کنسول

فروشگاه اینترنتی بلج فضای امن خرید اینترنتی محصولاتی از جمله ست میز تلویزیون و کنسول می‌باشد. اخذ مجوزهای قانونی، دسته بندی اصولی، توضیحات دقیق، تصاویر واقعی و نقد تخصصی اکثر محصولات سایت در همین راستا صورت گرفته.

ست میز تلویزیون و کنسول شیک و ارزان

طراحان بلج با استاندارهای طراحی جهانی تولیدات بلج را همواره به روز و شیک نگه می‌دارند. گروه تولیدی بلج نیز با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و مکانیزاسیون خطوط تولید سعی در تولید و فروش بالا و کاهش قیمت مصرف کننده بر آمده. دلیل قیمت ارزان ست میز تلویزیون و کنسول ارایه شده در فروشگاه اینترنتی بلج نیز بیشتر به دلیل حذف دست واسطه از تولیدات شرکت برآورده می‌شود.

تصاویر میز آینه کنسول و میز تلویزیون ست 

برای دیدن تصاویر ست میز تلویزیون و آینه کنسول در سایت بلج به سرفصل مربوطه مراجعه کنید و عکس‌های مختلف که از زوایای مختلف گرفته شده مشاهده نمایید. سایت بلج به احترام مشتریانش از تصاویر واقعی تولیدات بلج استفاده می‌کند و تطابق عکس سایت با کالای دریافتی را تضمین می‌نماید.

ارسال ست میز تلویزیون و کنسول به سراسر کشور

ست میز تلویزیون و کنسول بلج همچون تمامی‌ محصولات بلج به صورت وکیوم شده با نایلون‌های حبابدار ضخیم و ضربه‌گیرهای کارتنی توسط ناوگان حمل و نقل خبره به سراسر ایران ارسال می‌شود. کالای خریده شده درب منزل کاملا سالم همراه با ضمانت نامه کتبی تحویل مشتری می‌گردد.

سبد خرید حساب کاربری جست و جو محصولات