خرید حضوری
چه نقدی، چه اقساطی؛ ارسال محصولات رایگانه!

کمد لباس کوچک

مقایسه ( 1کالا )
کالا

کمد لباس کوچک

با افزایش ساخت خانه‌هایی با متراژ پایین، طراحان دکوراسیون داخلی نیز به این فکر افتادند تا مبلمانی مناسب برای این خانه‌ها طراحی کنند. کمد لباس کوچک یکی از وسایلی است که برای هر اتاق با فضایی محدود واجب است. استفاده از وسایلی که ابعاد آن متناسب با اتاق، باعث زیبا‌تر شدن خانه و ایجاد انرژی مثبت می‌شود. به‌همین دلیل، در فروشگاه بلج انواع کمد لباس کوچک دخترانه، پسرانه و اسپرت عرضه شده است. 

کاربرد کمد لباس کوچک؛ بهترین انتخاب کمد لباس برای اتاق کوچک

کمد لباس کوچک برای اتاق های کوچک طراحی شده است. قرار دادن کمد یا وسایل بزرگ در فضای کوچک کاری غیر‌ممکن به‌حساب می‌آید. برای مثال، سبک‌های سلطنتی تخت و کمد برای اتاق‌های کوچک بسیار نامناسب است. نبود فضای بهینه در اتاق باعث ایجاد انرژی منفی و حس بد خواهد شد. به‌همین دلیل، همه طراحان دکوراسیون اصرار دارند تا وسایل متناسب با فضای اتاق خریداری شوند. استفاده از کمد لباس کوچک در اتاق‌هایی با فضای محدود، علاوه‌بر زیبایی، بسیار مقرون به‌صرفه است. زیرا قیمت کمد لباس کوچک و مدرن نسبت به یک کمد بزرگ و سلطنتی ارزان‌تر خواهد بود. 

نحوه مرتب کردن کمد لباس کوچک به کمک ارگانایزر

بسیاری از افراد تصور می‌کنند مرتب کردن کمد لباس کوچک کاری دشوار خواهد بود یا به‌درستی نمی‌توان وسایل را از آن نظم بخشید. با‌این‌حال، این تصور اشتباه است. شما می‌توانید با سفارشی‌سازی تعداد کشو‌ها و بخش‌های مختلف کمد و استفاده از نظم دهنده کشو، منظم‌ترین کمد را داشته باشید. 

جنس کمد لباس کوچک؛ از کمد لباس کوچک ام دی اف تا ملامینه

جنس کمد لباس کوچک معمولاً از چوب، ملامینه و وکیوم ممبران است. از آن‌جایی که کمد لباس چوبی، بسیار گران‌قیمت است، برای کاهش هزینه‌ها و افزایش ماندگاری آن، از جنس ام دی اف استفاده می‌شود. ام‌دی‌اف، ظاهری مشابه با چوب دارد ولی قیمت آن بسیار ارزان‌تر است. سایر جنس‌های کمد لباس کوچک ملامینه یا وکیوم ممبران نیز جلوه‌ای مدرن‌تر دارد و برای اتاق‌هایی به همین سبک استفاده می‌شود. 

قیمت کمد لباس کوچک ارزان؛ کاهش هزینه‌ها با انتخاب متریال مناسب 

قیمت کمد لباس بستگی به جنس، تعداد طبقات و کشو‌های آن دارد. هر‌چقدر در‌های و طبقات بیشتری برای کمد به‌کار رفته باشد، قیمت آن نیز افزایش می‌یابد. برای مثال، کلوزت روم ابعادی بزرگ‌تر از کمد لباس کوچک دارد و تعداد طبقات آن از یک کمد معمولی بیشتر است. به‌طور‌کلی، کمد لباس کوچک، به‌دلیل ابعادی که دارد از سایر کمد‌های لباس ارزان‌تر خواهد بود. همچنین، چوب، متریالی گران‌تر از سایر جنس‌ها محسوب می‌شود. اگر به دنبال کمد لباس کوچک و ارزان هستید، مدل‌های مختلف عرضه‌شده در بلج، به شما کمک خواهد کرد تا بهترین انتخاب را داشته باشید. 

خرید قسطی کمد لباس کوچک با بهترین کیفیت

در فروشگاه بلج، شما می‌توانید انواع کمد لباس کوچک دخترانه و پسرانه را مطابق با سلیقه خود مشاهده و خریداری کنید. همه کمد‌های ساخته شده در کارگاه بلج، ضمانت کیفیت و گارانتی محصول دارند. به همین دلیل، دوام و ماندگاری آن‌ها تضمین شده است. علاوه‌بر این، بلج برای رضایت بیشتر مشتریان، امکان خرید قسطی محصولات مختلف را فراهم کرده. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۵۳۱۳۸ تماس بگیرید. 

سوالات متداول

کمد لباس برای فضای کوچک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کمد لباس باید ابعادی متناسب با فضای اتاق داشته باشد و در عین‌حال، طبقات و کشو‌های آن برای استفاده کافی باشد. 

آیا قیمت کمد لباس کوچک دخترانه با پسرانه متفاوت است؟

خیر؛ معمولاً بیشتر کمد‌ها در سبک مدرن و اسپرت عرضه می‌شوند. به‌همین دلیل می‌توان هم برای دختران و هم پسر‌ها استفاده کرد. 

مرتب کردن کمد لباس کوچک سخت است؟

کمد لباس کوچک، فضایی کمتر از کمد‌های بزرگ دارد. با‌این‌حال می‌توان با قرار دادن نظم‌دهنده‌های کشو و کمد، کمدی مرتب داشته باشید. 
سبد خرید حساب کاربری جست و جو محصولات