کالاهای هدیه دار
خونتو نو نوار کن؛ طرح تعویض کهنه با نو

نظم دهنده

مقایسه ( 1کالا )
کالا

نظم دهنده

در دنیای امروز منظم بودن خانه صرفا به‌خاطر زیبایی انجام نمی‌شود، بلکه مرتب بودن وسایل الزامی برای ذخیره زمان و سرعت بخشیدن به کارها است. اینکه بدانید هر وسیله، ابزار، اسباب، لباس و حتی خوراکی‌ها به‌طور دقیق کجا هستند و کجا باید قرار بگیرند، به‌غیر از سلیقه به ابزارهایی چون کمد، کشو، قفسه و حتی ارگانایزر و نظم دهنده لباس و سایر وسایل نیاز دارد.

کاربرد ارگانایزر و نظم‌ دهنده در نظم خانه

آشپزخانه و کمد لباس بیشترین وسایل را در خود جای می‌دهند و احتمال شلختگی و نیاز به نظم در آن‌ها بیشتر حس می‌شود. وسایلی چون ارگانایزر و نظم دهنده کمد دیواری، نظم دهنده کشو و حتی نظم دهنده میز تحریر به منظم شدن وسایل و جلوگیری از به‌هم‌ریختگی کمک می‌کند.

انواع نظم دهنده کمد لباس نیز شامل نظم دهنده جوراب و لباس زیر، نظم دهنده کیف و کفش، ارگانایزر روسری و شال، نظم دهنده شلوار، محفظه‌های پارچه‌ای، ارگانایزر حوله، ملحفه و پتو می‌شوند که به نظم دادن کمدهای لباس و اکسسوری کمک می‌کنند.

استفاده بهینه از فضا با خرید نظم دهنده کمد

نظم‌دهنده خانه در هر شکل و اندازه‌ای بیشترین اثرش را بر مرتب کردن وسایل دارد. با استفاده از ارگانایزر و نظم دهنده لباس علاوه‌بر در اختیار داشتن فضای کافی برای وسایل، ظاهر و دکوراسیون هم زیبا و شکیل خواهد شد. به‌خصوص اگر سبد نظم دهنده کمد ظاهر شیک و برازنده و رنگ و طرح مناسبی داشته باشند.

بااین‌وجود بیشترین اثر نظم‌دهنده‌ها در فضاهای کوچک آپارتمانی مشهود است. زمانی‌که فضاهای بزرگ‌تری مانند کلوزت روم یا کمد لباس را به فضاهای کوچک‌تر تقسیم می‌کنید، گوشه‌های پرت و کنج‌ها نیز مورداستفاده قرار می‌گیرند.

انواع نظم دهنده کمد لباس؛ مخصوص افراد حساس به نظم

با پیشرفت روز افزون صنعت فشن و گستردگی کاربرد پوشاک و مد در زیست انسان مدرن، میزان پوشاک و اکسسوری هر فرد بیشتر شده است. به‌علاوه، اثر تغییر فصل و موقعیت‌های پوششی نیاز به تهیه و خرید لباس‌ها و اکسسوری‌های مختلف را افزایش داده است. از طرفی کمد نوجوانان امروزی پر از وسایل تزئینی و اکسسوری‌های ریز و درشت است. برای نگهداری این حجم از وسایل باید به فکر ارگانایزر و نظم دهنده لباس بود. بدون استفاده از نظم دهنده کشو و کمد، مجبور خواهید بود در هر بار استفاده از وسایل داخل کمد، همه آن‌ها را به هم بریزید.

سبد نظم دهنده کمد دیواری؛ رایج‌ترین مدل ارگانایزر در بازار

بسیاری از افراد با پایان هر فصل، لباس‌ها و کفش‌های مخصوص همان آب‌وهوا را بسته‌بندی کرده و از دسترس خارج می‌کنند. به‌این‌ترتیب فضای بیشتری را به لباس‌های مناسب فصل پیش‌رو اختصاص می‌دهند. استفاده از انواع نظم دهنده لباس داخل کمد بهترین راه برای جمع کردن لباس‌های غیرکاربردی است.

سبد نظم دهنده کمد دیواری در انواع باکس نظم دهنده پلاستیکی، پارچه‌ای یا ترکیب هر دو جنس در بازار موجود است. استفاده از زیپ در بالا، کنار یا هر دو مورد یکی از وجوه تمایز باکس‌های لباس است که از کثیف شدن و گردوغبار گرفتن لباس‌ها هم جلوگیری می‌کند. 

وجه دیگر تمایز باکس‌های نظم دهنده لباس در داشتن ساختار ایستا یا تاشو آن است. قرار دادن میله‌های استیل و فلزی در ساختار باکس یا ورقه‌های محکم در دیواره‌ها راهکارهایی برای ایجاد فرم ثابت برای باکس لباس پارچه‌ای هستند. از انواع باکس نظم دهنده کمد می‌توانید برای قرار دادن حوله، پتو یا حتی اسباب‌بازی فرزندانتان استفاده کنید.

انواع نظم دهنده کشو چوبی برای کیف و کفش

از انواع نظم دهنده‌های کمد پرکاربرد، می‌توان به ارگانایزر کیف و کفش اشاره کرد. بعضی از این نظم‌دهنده‌ها معمولا از جنس پارچه تولید شده و به‌صورت عمودی از میله جالباسی آویزان می‌شوند. این محصولات برای کیف‌های کوچک‌تر و سبک‌تر مناسب هستند و گاه بسته به مدل می‌توان از آن‌ها برای قرار دادن حوله و ملحفه هم استفاده کرد.

استفاده بهینه از فضا با خرید نظم دهنده کمد از بلج

غیر از چالش قیمت و کیفیت در هر خرید، در خرید نظم دهنده کشو و کمد لباس یک مورد دیگر وجود دارد و آن اندازه دقیق ارگانایزر (نظم‌دهنده) است. در سایت بلج مشخصات دقیق هر محصول درج شده است که خرید نظم دهنده مناسب را برایتان راحت‌تر می‌کند.
با اندازه گرفتن دقیق محل موردنظرتان برای قرار دادن نظم دهنده نگرانی از بابت جای‌گیری کالای خریداری‌شده نخواهید داشت. ضمن آنکه محصولات بلج به‌دلیل فروش مستقیم و کاهش هزینه‌های واسطه‌گری قیمت مقرون‌به‌صرفه‌ای دارند که به نسبت کیفیت شناخته‌شده بلج قابل‌رقابت با کالاهای وارداتی مشابه هستند.

سوالات متداول

آیا از نظم دهنده کشو می‌توان برای وسایل داخل کابینت آشپزخانه هم استفاده کرد؟

بله؛ با قرار دادن نظم دهنده کشو می‌توانید انواع وسایل مانند قاشق، چنگال، سفره، دستمال سفره و سایر وسایل کوچک داخل آشپزخانه را منظم و مرتب داخل کابینت‌ها قرار دهید.

نظم‌دهنده کیف را کجا قرار دهم؟

نظم دهنده کیف را می‌توانید داخل کمد یا پشت در اتاق آویزان کنید و هر کیف را داخل یکی از محفظه‌های آن قرار دهید.

قیمت نظم دهنده کشو لباس چقدر است؟

قیمت نظم دهنده لباس به جنس، مدل و ابعاد آن بستگی دارد. نظم‌دهنده‌های پارچه‌ای قیمت کمتری نسبت به سایر مدل‌های ایستاده و محکم دارند.
خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر