کالاهای هدیه دار
باب میلیت کمدتو سفارش بده

نظم دهنده

مقایسه ( 1کالا )
کالا

​نظم‌دهنده یا ارگانایزر چیست؟!

منظم بودن خانه در عصر تکنولوژی دیگر یک وجه زیبایی صرف ندارد بلکه الزامی برای ذخیره زمان و سرعت بخشیدن به کارها شده است. اینکه بدون گیج شدن بدانید هر وسیله، ابزار، اسباب، لباس و حتی خوراکی‌ها به طور دقیق کجا هستند و کجا باید قرار بگیرند، به غیر از سلیقه به ابزارهایی چون کمد، کشو، قفسه و در جزییات بیشتر به نظم‌دهنده ( ارگانایزر ) نیاز دارد.

موارد کاربرد نظم‌ دهنده

آشپزخانه و کمد لباس بیشترین طیف وسایل را شامل می‌شود و احتمال شلختگی و نیاز به نظم در آنها بیشتر حس می‌شود. وسایلی چون نظم‌دهنده کابینت، نظم‌دهنده کشو، سبد کشویی پلاستیکی، کشوی نظم‌دهنده شفاف و باکس کوچک و بزرگ در خانه و آشپزخانه می‌تواند به نظم دادن کمک کند.

برای کمدهای لباس نیز نظم‌دهنده جوراب و لباس زیر، نظم‌دهنده کیف و کفش، نظم‌دهنده روسری و شال، نظم‌دهنده شلوار، محفظه‌های پارچه‌ای، نظم‌دهنده حوله، ملحفه و پتو از بیشمار مواردی هستند که برای نظم دادن به کمدهای لباس و اکسسوری کمک‌کننده خواهند بود.

اثر نظم‌دهنده‌ها

نظم‌دهنده خانه در هر فرمت بیشترین اثرش را بر مرتب کردن وسایل دارد. با استفاده از آنها علاوه بر در اختیار داشتن فضای کافی برای وسایل، ظاهر و دکوراسیون هم زیبا و شکیل خواهد شد. به خصوص اگر ظاهر شیک و برازنده و رنگ و طرح مناسبی داشته باشند.

با این وجود بیشترین اثر نظم‌دهنده‌ها در فضاهای کوچک آپارتمانی مشهود است، زمانی که فضاهای بزرگتری چون کابینت و کمد لباس را به فضاهای کوچکتر تقسیم می‌کند و گوشه‌های پرت، حجم بالایی کمد، قفسه‌ها و دیگر فضاهای مرده را کاربردی و مفید می‌نماید.

نظم‌دهنده کمد لباس

با پیشرفت روز افزون صنعت فشن و گستردگی کاربرد پوشاک و مد در زیست انسان مدرن میزان پوشاک و اکسسوری هر فرد تعداد و حجم بیشتری گرفته است. بعلاوه اثر تغییر فصول و موقعیت‌های پوششی سبب شده به تناوب نیاز به تهیه و خرید لباس‌ها و اکسسوری باشد. برای نگهداری این حجم از وسایل باید به فکر نظم‌دهنده بود مگرنه در هر بار انتخاب لباس و وسایل کل کمد بهم ریخته می‌شود.

باکس لباس

در پایان هر فصل لباس‌ها و کفش‌های مرتبط با آن که تا سال بعد نیازی به آنها احساس نمی‌شود به صورت پک بسته‌بندی می‌شود و در محلی که از دیدرس خارج باشد نگهداری می‌شود تا نظم بیشتری به کمد لباسها داده شود. در این مسیر استفاده از باکس نظم‌دهنده لباس راه‌گشا خواهد بود.

باکس لباس در انواع پارچه‌ای و باکس نظم‌دهنده پلاستیکی یا ترکیب هر دو جنس در بازار موجود است. استفاده از زیپ در بالا، کنار یا هر دو مورد یکی از وجوه تمایز باکس‌های لباس است که البته اتلاق باکس لباس سبب نمی‌شود از آن برای نگهداری حوله، ملافه، پتو و یا حتی اسباب بازی‌ها استفاده نشود. 

وجه دیگر تمایز باکس‌های نظم‌دهنده لباس در داشتن ساختار ایستا یا تاشو آن است. قرار دادن استیل و فلز در ساختار باکس و یا ورقه‌های محکم در دیواره‌ها راهکارهایی برای ایجاد فرم ثابت برای باکس لباس پارچه‌ای هستند.

ارگانایزر کیف و کفش

از دیگر از نظم‌دهنده‌های کمد پرکاربرد، نظم‌دهنده کیف و نظم‌دهنده کفش است. این نظم‌دهنده‌ها معمولا از جنس پارچه تولید می‌شوند و به صورت عمودی از میله‌ی جالباسی آویزان می‌شوند. برای کیف‌های کوچکتر و سبکتر مناسب هستند و گاه بسته به مدل می‌توان از آنها برای قرار دادن حوله و ملافه هم استفاده کرد.

خرید نظم‌دهنده کمد لباس

غیر از چالش قیمت و کیفیت در هر خرید، در خرید نظم‌دهنده کمد لباس یک مورد دیگر مواجه وجود دارد و آن اندازه دقیق ارگانایزر (نظم‌دهنده) است که سایت بلج با درج مشخصات دقیق هر محصول این مساله را ساده نموده.

با اندازه گرفتن دقیق محل مورد نظرتان برای قرار دادن نظم‌دهنده نگرانی از بابت جایگیری کالای خریداری شده نخواهید داشت. ضمن آنکه سایت بلج با فروش مستقیم و کاهش هزینه‌های واسطه‌گری قیمت مقرون به صرفه‌ای را ارائه می‌نماید که به نسبت کیفیت شناخته شده بلج قابل رقابت با کالاهای وارداتی مشابه است.

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر