کالاهای هدیه دار

میز خیاطی

میزهای خیاطی در مدل‌های مختلفی به‌منظور استفاده در کارگاه‌های تولیدی و محیط خانه طراحی شده‌اند. میز خیاطی خانگی مدل‌های متنوع و کاربردی برای قرارگیری در فضاهای مختلف و خانه‌های کوچک دارند. این میز کاربردی برای خانه را می‌توانید در مدل‌های تاشو، همراه با میز اتو، کشو‌دار و کمد دار تهیه کنید. با تهیه این میز در خانه یا محل کار کارهایتان را با تسلط بیشتری انجام خواهید داد و فضای مناسبی برای قرار دادن پارچه‌های اضافی و وسایل خیاطی‌تان خواهید داشت.

انواع مدل‌های میز چرخ ‌خیاطی

میزهای خیاطی بسته‌به جنس، ابعاد و کارایی، مدل‌های مختلفی دارند. اگر فضای محدودی دارید، ما به شما میزهای چرخ خیاطی تاشو را توصیه می‌کنیم. برای جابه‌جایی راحت‌تر می‌توانید میز خیاطی چرخ‌دار را انتخاب کنید. میز چرخ خیاطی چند کاره همراه با میز طراحی یا میز اتو هم، کار خیاط‌های حرفه‌ای را ساده‌تر می‌کند. طراحی کشو و کمد برای میز خیاطی نیز باعث نظم‌دهی بیشتر حین کار و بعد کار می‌شود. تکه‌های اضافی پارچه و ابزار خیاطی را می‌توانید بعد از پایان کارتان در کشو یا کمدهای میز قرار دهید. 

میز خیاطی ساده مناسب برای تولیدی‌ها و محل کار

معمولا در محل کار برای قرار دادن چرخ خیاطی به یک میز ساده و مستحکم نیاز دارید. میز خیاطی برای محیط صنعتی باید سطح بزرگ و کافی برای انجام کارها، قرار دادن قطعات پارچه و لوازم دوخت، جنسی مقاوم و قوی برای تحمل وزن چرخ داشته باشد. طراحی ساده میز خیاطی به کاربران امکان می‌‌دهد که با سرعت و راحتی بیشتری کار برش و دوخت پارچه‌ها را انجام دهند. 

میز چرخ خیاطی تاشو و کشودار برای فضاهای کوچک 

میز خیاطی تاشو با ابعاد کوچک‌تر و در نظر گرفتن فضاهای اضافی مانند کشو برای قرار دادن وسایل خیاطی طراحی شده‌اند. کار با چرخ خیاطی در خانه معمولا به دوخت و دوزهای ساده محدود می‌شود؛ بنابراین با تهیه یک میز با ابعاد کوچک و قابلیت جمع شدن، کارهایتان را راحت‌تر انجام خواهید داد و جای مناسبی هم برای مراقبت از چرخ‌ خیاطیتان خواهید داشت. میز خیاطی با قابلیت تاشو مانند میز آرایش چوبی با این ویژگی، به شما این امکان را می‌دهد که میز را پس از استفاده به آسانی جمع کرده و در گوشه‌ای از اتاق قرار دهید.

فاکتورهای مهم برای خرید میز چرخ خیاطی 

برای خرید میز چرخ خیاطی برای خانه یا محل کارتان باید به چند نکته ویژه توجه داشته باشید. قبل از هر چیز مطمئن شوید که اندازه میز چرخ خیاطی برای فضای کار شما مناسب است. بررسی کنید که آیا طول، عرض و ارتفاع میز با نیازهای شما هماهنگی دارد. چرخ خیاطی تاشو انتخابی مناسب برای قرار چرخ داخل اتاق هستند. اگر تنوع و تعداد وسایلتان زیاد است و برای یک تولیدی میز خیاطی تهیه می‌کنید، بهتر است سراغ میز خیاطی ساده و چرخ‌دار بروید.

مورد دیگری که هنگام خرید میز چرخ خیاطی اهمیت بالایی دارد، کیفیت متریال است. انواع میز آرایش، کنسول و میز خیاطی ام‌ دی اف، همچون نمونه‌های چوبی و فلزی قیمت مناسب و طول عمر بالایی دارند؛ بنابراین هر فرد با هر بودجه و سطح نیازی می‌تواند برای خرید میز چرخ خیاطی ام دی اف اقدام کند. همچنین از محکم بودن پایه‌های میز و توانایی آن‌ها برای تحمل وزن چرخ مطمئن شوید. 

میز خیاطی

مقایسه ( 1کالا )
کالا

مشاوره تخصصی

بیش از 50 کارشناس فروش متخصص و آموزش دیده منتظر شنیدن صدای شما هستند

تولید کننده ملی

بیش از 90 درصد از محصولات موجود در سایت و فروشگاه های فیزیکی، در کارخانجات بلج تولید خواهند شد

پنج سال خدمات

بیش از 100 نیروی متخصص حمل ، نصب و تعمیر محصولات تولید و عرضه شده در فروشگاه بلج

ارسال به سراسر کشور

ارسال تمامی محصولات همراه با ضمانت نامه به سراسر کشور با بهترین بسته بندی و روش های حمل متفاوت

سوالات متداول

میز خیاطی چند¬کاره چیست؟

میز خیاطی چند کاره در‌واقع یک میز ترکیب شده با کشو، کمد و میزهای جانبی برای طراحی و برش پارچه و میز اتو است.

آیا با خرید میز خیاطی فضایی برای ذخیره‌سازی وسایل خیاطی داریم؟

بله؛ میزهای خیاطی بلج به‌صورت کشودار و کمددار طراحی می‌شوند و فضای مناسب برای قرار دادن قطعات پارچه و وسایل خیاطی دارند. 

خرید میز خیاطی چند کاره چه فوایدی دارد؟

میزهای خیاطی چندکاره مزایای مختلفی همچون دسته‌¬بندی وسیله¬‌ها بر اساس نیاز، ایجاد فضا¬ی اضافی بیشتر برای کار¬ها و افزایش سرعت در کارها دارد.
خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر