کالاهای هدیه دار

میز خیاطی

فرق نمی کند که شما یک خیاط حرفه ای باشید یا خیر؟! زیرا در هر صورت چرخ خیاطی شما از هر نوعی که باشد، به یک میز مناسب احتیاج خواهد داشت. استفاده از میز خیاطی، تنها به افزایش طول عمر چرخ خیاطی شما منحصر نمی شود. چراکه سلامتی شما در هنگام کار با این وسیله، به مراتب مهم تر از خرید یک کالای خانگی است. بنابراین  انتخاب یک میز خیاطی زیبا، شیک و البته استاندارد می تواند مزایای زیادی برای حفظ سلامت و راحتی شما در محیط گرم منزلتان داشته باشد.

انواع میز چرخ خیاطی جدید

امروزه انواع مختلفی از میز چرخ خیاطی با طرح و جنس های متنوع به بازار عرضه شده است. این سری از کالاها بسته به امکانات و قابلیت هایشان، با نام های دیگری از جمله" میز خیاطی سه کاره"و " میزچرخ خیاطی و اتو" نیز در بین خریداران شناخته می شوند. با این وجود هنوز هم میز خیاطی ساده، طرفداران پروپا قرصی برای خود دارد که همچنان به استفاده از یک میز چرخ خیاطی با کاربردی آسان علاقمند هستند.

میز خیاطی ساده

در مراجعه به فروشگاه های لوازم خانگی، می توان تعداد زیادی از خریداران را مشاهده کرد که به دنبال یک میز خیاطی ساده بوده و به دوام آن اهمیت ویژه ای می دهند. این گروه از مخاطبان، انتخاب کالایی اقتصادی و باکیفیت را مدنظر داشته و نیازی به کشوها یا درب های اضافی ندارند.علاوه بر این طی سال های اخیر، میز چرخ خیاطی تاشو نیز که نوعی میز خیاطی ساده به حساب می آید نیز با استقبال خوبی از طرف مخاطبان همراه شده است. اما در مجموع این نیاز و سلایق شماست که تعیین می کند میز خیاطی جدید شما از چه نوع و دارای چه امکاناتی باشد.

قیمت میز چرخ خیاطی و اتو

قیمت یک میز خیاطی با توجه به کیفیت، دقت تولید و اندازه‌ی آن می تواند نسبت به نمونه های مشابه کاملا متفاوت باشد. از طرف دیگر وجود امکانات مختلف نظیر کشوها و درب ها نیز می تواند در این اختلاف قیمت بسیار مؤثر باشد. بنابراین کاملا بدیهی است که قیمت میز چرخ خیاطی و اتو (که عمدتا دارای درب و کشو نیز می باشد) از قیمت میز چرخ خیاطی معمولی بالاتر خواهد بود.

از کجا میز خیاطی ارزان بخریم؟

امروزه هر فروشگاه میز چرخ خیاطی در تهران و شهرستانها، حداقل دارای یک یا چند نمونه از این سری محصولات بوده و آن ها را با شکل، جنس، ابعاد و قیمت متفاوتی به فروش می رساند. اما در هنگام انتخاب یک میز خیاطی ارزان، باید به عوامل دیگری همچون کیفیت و دوام نیز توجه ویژه ای داشت. چرا که خرید یک میز خیاطی بی کیفیت علاوه بر دردسرهای بعدی، می تواند هزینه های زیادی از بابت تعمیر یا خرید یک میز خیاطی جدید را بر خانواده ها تحمیل کند.

خرید اینترنتی میز خیاطی

با توسعه فناوری در حوضه های مختلف، امکان خرید سریع و آسان انواع میز خیاطی فراهم شده است. از این رو مخاطبان با مراجعه به سایت بلج می توانند در عرض چند دقیقه، میز خیاطی دلخواه خود را انتخاب نموده و آن را با قیمتی مناسب سفارش دهند. علاوه بر این فروشگاه مرکزی بلج نیز، انواع میز خیاطی را در معرض دید مخاطبان قرار داده است. بنابراین شما می توانید ضمن دریافت خدمات مشاوره تخصصی، آنها را از نزدیک نیز مورد بررسی قرار داده و محصولی مطابق با نیاها و سلایق خود را خریداری نمایید.

میز خیاطی

مقایسه ( 1کالا )
کالا

مشاوره تخصصی

بیش از 50 کارشناس فروش متخصص و آموزش دیده منتظر شنیدن صدای شما هستند

تولید کننده ملی

بیش از 90 درصد از محصولات موجود در سایت و فروشگاه های فیزیکی، در کارخانجات بلج تولید خواهند شد

پنج سال خدمات

بیش از 100 نیروی متخصص حمل ، نصب و تعمیر محصولات تولید و عرضه شده در فروشگاه بلج

ارسال به سراسر کشور

ارسال تمامی محصولات همراه با ضمانت نامه به سراسر کشور با بهترین بسته بندی و روش های حمل متفاوت
خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر