کالاهای هدیه دار

میز طراحی

با توجه به گسترش فعالیت های روزمره افراد در بخش های مختلف تحصیلی و شغلی، امروزه انواع متنوعی از میز با ابعاد مختلف به بازار عرضه شده است. میز کامپیوتر، میز تحریر، میز خیاطی و میز طراحی از مشهورترین آنها به حساب آمده و هر یک دارای ویژگی های منحصربفردی می باشد. برای مثال میز طراحی، ساختاری نسبتا ساده داشته و برای انجام کارهایی که نیاز به تمرکز بالا دارند، بسیار کاربردی است.

کاربرد میز طراحی

میز طراحی عموما برای انجام پروژه های نقشه کشی و رسم های دانشجویی به کار گرفته می شود. هنرمندان و به خصوص نقاشان نیز اغلب از مخاطبان پروپا قرص میز طراحی به شمار آمده و آن را بخشی حیاتی در کیفیت و سرعت کار خود می دانند. البته کاربرد میز طراحی فراتر از این بوده و حتی دانش آموزان نیز از آن به عنوان میز تحریر استفاده می کنند. بنابراین چنین به نظر می رسد که خرید یک میز طراحی و نقاشی می تواند بخش اعظمی از انتظارات اعضای خانواده را به طور همزمان برآورده سازد.

میز طراحی تاشو

محدودیت فضا، یکی از دغدغه های جدی دانش آموزان و دانشجویان می باشد. این مسئله خصوصا در آموزشگاه ها و خوابگاه های دانشجویی، مشکلات بیشتری را برای کاربران به وجود می آورد. به همین دلیل میز طراحی تاشو می تواند یک کالای کلیدی برای این گروه از مخاطبان محسوب می شود. بنابراین شما با خرید میز طراحی تاشو، می توانید در فضایی کوچک نیز از قابلیت های کم نظیر میز طراحی  بهره ببرید.

قیمت میز طراحی و نقاشی

قیمت میز طراحی و نقاشی نیز همانند دیگر محصولات خانگی، تابعی از اندازه، جنس و کیفیت تولید می باشد. به همین جهت قیمت میز نقشه کشی حرفه ای نسبت به قیمت میز تحریر دخترانه ساده، بسته به امکانات هر یک متفاوت خواهد بود. بنابراین در هنگام مقایسه‌ی قیمت میز تحریر طراحی و نقاشی یا میز نقشه کشی، لازم است تا به نوع مواد اولیه و فرآیند تولید نگاه دقیق تری داشته باشید.

خرید میز طراحی نقاشی

برای خرید میز طراحی نقاشی، بهتر است همان نکاتی را که برای خرید یک میز تحریر ارزان در خاطر دارید را مجددا به خاطر آورده و سپس اقدام به خرید حضوری یا سفارش آن از فروشگاه های معتبر نمایید. متأسفانه در سال های اخیر برخی تولید کنندگان بی نام و نشان نیز اقدام به تولید میز طراحی ارزان با کیفیتی بسیار پایین کرده اند که نتیجه ای جز خرابی های زودرس و تحمیل هزینه های چند برابری برای خانواده ها نداشته است.

خرید اینترنتی میز طراحی ارزان از بلج

فروشگاه بلج با سابقه ای طولانی در تولید و فروشگاه مرکزی بزرگ در تهران، آماده‌ی ارائه خدمات مشاوره ای درخصوص خرید میز طراحی و نقاشی می باشد تا شما با کسب اطلاعات لازم بتوانید محصولی مطابق با سلایق و نیازهای خود را خریداری نمایید. این مجموعه علاوه بر مراجعه حضوری، امکان ثبت سفارش اینترنتی و تلفنی را نیز برای مخاطبان ایجاد نموده است. بنابراین علاقمندان در دورترین نقاط کشور نیز می توانند محصولی ارزان  را در طرح و رنگ دلخواه خود سفارش داده و آن را با بسته بندی کاملا اصولی، درب منزل خود تحویل بگیرند. 

میز طراحی

مقایسه ( 1کالا )
کالا

مشاوره تخصصی

بیش از 50 کارشناس فروش متخصص و آموزش دیده منتظر شنیدن صدای شما هستند

تولید کننده ملی

بیش از 90 درصد از محصولات موجود در سایت و فروشگاه های فیزیکی، در کارخانجات بلج تولید خواهند شد

پنج سال خدمات

بیش از 100 نیروی متخصص حمل ، نصب و تعمیر محصولات تولید و عرضه شده در فروشگاه بلج

ارسال به سراسر کشور

ارسال تمامی محصولات همراه با ضمانت نامه به سراسر کشور با بهترین بسته بندی و روش های حمل متفاوت
خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر