کالاهای هدیه دار
برترین مدل های صندلی میز تحریر تا 6% ارزان تر

میز تحریر کودک

مقایسه ( 1کالا )
کالا

میز تحریر کودک

با تخصصی شدن کالاها و خدمات، دیگر نمی توان انتظار داشت که یک میز تحریر به تنهایی بتواند کلیه انتظارات اعضای خانواده را برآورده نماید. به عبارت دیگر تفاوت سنی، سلیقه ای و از همه مهمتر رشدی در بین افراد جامعه باعث شده تا طراحی های خاصی برای هر گروه از کاربران صورت گیرد. میز تحریر کودک، یکی از مهمترین و موفق ترین نمونه از همین سری محصولات تخصصی می باشد.

چرا میز تحریر کودک؟

میز تحریر کودک نسبت به سایر میز تحریرهای موجود در بازار، دارای چند مزیت یا ویژگی خاص می باشد. نخست اینکه طراحی و رنگ های به کاررفته در میز تحریر کودک، تماما از نمونه های جذاب، شاد و متنوع هستند. ابعاد میز تحریر کودک، کاملا با آناتومی بدن کودک هماهنگ بوده و در مراحل رشد کودک، اختلال ایجاد نمی کند. در ساخت میز تحریر کودک از مواد استاندارد و بهداشتی استفاده شده و فاقد هرگونه پلیسه می باشد. علاوه بر این گوشه ها نیز به شکلی طراحی شده اند که به کودک آسیب نرسانند.

کاربرد میز تحریر کودک

میز تحریر کودک دارای کاربردهای گسترده ای می باشد. از جمله برای جمع و جور کردن انواع وسایل نقاشی کودکتان می توانید از این میز استفاده کنید تا از رنگی شدن فرش و پارکت با انواع مداد و آبرنگ جلوگیری شود. همچنین میز تحریر کودک، فضای مناسبی را برای انجام تکالیف مدرسه در اختیار دبستانی ها قرار می دهد. علاوه بر این این محصول می تواند جزئی از بازی های نمایشی کودکان به حساب آمده و به فراگیری تعاریفی همچون نظم، کمک بسزایی کند.

میز تحریر کودک ام دی اف

میز تحریر کودک، ممکن است از مواد مختلفی تشکیل شده باشد. میز تحریر کودک پلاستیکی بسته به نوع آرایش مولکولی و کیفیت آن، می تواند انعطاف پذیری و دوام متفاوتی داشته باشد. میز تحریر کودک فلزی و میز تحریر کودک چوبی نیز از دیگر انواع میز تحریر کودک به شمار می روند. میز تحریر کودک ام دی اف نیز دسته ای دیگر از این سری محصولات بوده و در رنگ و طرح های متنوع می تواند گرمای دلچسبی را به فضای منزلف شما ببخشد.پ

قیمت میز تحریر کودک تاشو

قیمت میز تحریر کودک تاشو و به طور کلی قیمت میز تحریر کودک، بسته به جنس و کیفیت اجزای سازنده می تواند کاملا متفاوت باشد. ابعاد میز تحریر کودک نیز بر بر قیمت تمام شده مؤثر است. البته بخش های تزئینی در افزایش قیمت میز تحریر دخترانه تأثیر داشته باشد. 

میز تحریر کودک از کجا بخرم؟

خرید مستقیم از فروشگاه یا تولیدی میز تحریر کودک، می تواند یکی از بهترین راه ها برای کاهش هزینه های پرداختی باشد. از این رو مجموعه بلج نیز امکان مراجعه حضوری و خرید اینترنتی را برای مخاطبان فراهم نموده است. بنابراین علاقمندان در اقصی نقاط کشور بتوانند میز تحریر کودک را با کیفیت و قیمتی مناسب خریداری نموده و لبخند رضایت را بر لبان کودک دلبند خود بنشانند.

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر