کالاهای هدیه دار
جنس خونت جوره؛ خرید اقساطی صندلی

میزتحریر دخترانه

مقایسه ( 1کالا )
کالا

میز تحریر دخترانه

میز تحریر دخترانه در مدل‌ها و سبک‌های مدرن، کلاسیک، فانتزی و اسپرت ساخته می‌شوند. هر یک از این میز‌های تحریر ویژگی‌های مختلفی دارند که متناسب با نیاز افراد می‌توان مناسب‌ترین میز تحریر دخترانه را خریداری کرد. علاوه‌بر مدل، ابعاد و اندازه‌های میز تحریر نیز در خرید تاثیرگذار است. 

راهنمای خرید میز تحریر دخترانه 

گستردگی تنوع مدل‌ و طرح‌های میز تحریر دخترانه باعث شده است تا بسیاری از افراد برای خرید آن دچار سردرگمی شوند. حین خرید میز‌ تحریر باید به نکاتی مختلفی مانند ابعاد، سبک، مدل و رنگ توجه کرد. برای مثال، میز‌های تحریر ترند به رنگ‌های زیر در بازار عرضه می‌شوند:

•    میز تحریر دخترانه سفید
•    میز تحریر دخترانه بنفش
•    میز تحریر دخترانه صورتی

بهتر است انتخاب رنگ میز تحریر براساس رنگ سایر سرویس خواب باشد. به‌طور‌کلی رنگ سرویس خواب باید با سبک دکوراسیون اتاق هماهنگ باشد و از پالت رنگی مشخصی پیروی کند.

ابعاد استاندارد میز تحریر دخترانه

از آن‌جایی‌که افراد ساعات متوالی را پشت میز تحریر به مطالعه می‌پردازند، باید ابعاد استاندارد میز رعایت شود. اگر استاندارد میز تحریر رعایت نشود، در طولانی‌مدت مشکلات ارتوپدی فراوانی ایجاد خواهد شد. برای بررسی طراحی ارگونومی میز تحریر دخترانه باید به ارتفاع میز از زمین و عرض میز توجه کرد. به‌طور‌کلی،‌ ارتفاع میز تحریر برای بزرگسالان باید معادل ۷۴ تا ۷۶ سانتیمتر، عمق میز ۵۰ تا ۷۰ سانت و عرض آن برابر با ۱۲۰ تا ۱۵۰ سانتیمتر باشد. ممکن است میز تحریر‌های کودکان با ابعاد کوچکتری ساخته شود. 

انتخاب براساس سبک میز تحریر دخترانه

سبک میز تحریر، یکی دیگر از فاکتور‌های تاثیر‌گذار هنگام خرید است. به‌طور‌کلی میز تحریر دخترانه در سبک‌های زیر ساخته می‌شود: 

•    میز تحریر دخترانه ساده و ارزان
•    میز تحریر فانتزی دخترانه برای کودکان و نوجوانان
•    میز تحریر کلاسیک دخترانه
•    میز تحریر دخترانه مدرن

میز تحریر کلاسیک دخترانه برای اتاق‌هایی به همین سبک مناسب است. این میزهای تحریر عمدتاً از چوب طبیعی ساخته می‌شوند و نقش و نگار متنوعی روی آن ایجاد می‌شود. رنگ چوب میز تحریر کلاسیک دخترانه نیز قهوه‌ای یا زرشکی است. همچنین میز تحریر دخترانه ساده به‌عنوان سبک اسپرت نیز شناخته می‌شود. این مدل از میز‌ها برای اتاق‌خواب‌هایی به سبک ساده در سنین نوجوانی و جوانی مناسب‌تر خواهد بود.

معرفی مدل‌های میز تحریر دخترانه برای اتاق‌های کوچک

مدل‌های متنوعی از میز تحریر، مانند میز تحریر کتابخانه‌دار، میز تحریر دو‌منظوره و میز تحریر تاشو ساخته شده‌اند. منازل امروزی نسبت به قدیم، متراژ کمتری دارند. به‌ همین دلیل انتخاب میز تحریر بهتر است با‌توجه‌به متراژ اتاق انتخاب شود. حتی در بعضی از موارد خرید میز تحریر دیواری انتخاب بهتر و هوشمندانه‌تری محسوب می‌شود. با خرید این محصول، امکان استفاده مفید از فضاهای موجود در منزل وجود را خواهد داشت. همچنین در مواقعی که به میز نیازی ندارید با جمع کردن آن محیط اتاق را دلبازتر کنید.

بهترین متریال برای میز تحریر دخترانه

متریال مختلفی از جمله چوب، فلز و ام‌دی‌اف برای ساخت میز تحریر دخترانه استفاده می‌شود. هر یک از این متریال‌ها باید باتوجه‌به سبک دکوراسیون اتاق‌خواب انتخاب شوند. یکی دیگر از فاکتورهای انتخاب متریال میز تحریر دخترانه، قیمت آن است. معمولا قیمت میز تحریر دخترانه چوبی نسبت به جنس مشابه آن، یعنی ام‌دی‌اف گران‌تر است.

درصورتی‌که بودجه محدودی برای خرید میز تحریر دخترانه دارید، پیشنهاد می‌کنیم تا متریال ام‌دی‌اف را جایگزین چوب طبیعی کنید. با‌این‌حال برای خرید میز تحریر دخترانه طرح چوب، حتما باید از ام دی اف مرغوب استفاده شود تا دوام و ماندگاری میز تضمین شود. متریال به‌کار‌رفته برای تولید میز تحریر دخترانه بلج از بهترین نوع ام‌دی‌اف است که همراه با گارانتی کالا و خدمات پس از فروش عرضه می‌شود. شما می‌توانید با خیالی آسوده خرید خود را از طریق همین صفحه تکمیل کنید یا از مشاوره کارشناسان بلج بهره‌مند شوید. 

سوالات متداول

ابعاد مناسب برای میز تحریر دخترانه چیست؟

ابعاد میز تحریر دخترانه متناسب با سن فرد تعیین می‌شود. برای میز تحریر بزرگسالان، طول ۷۴  تا ۷۶ سانتیمتر، عمق میز  ۵۰ تا ۷۰ سانت و عرض آن برابر با ۱۲۰ تا ۱۵۰ سانتی‌متر مناسب است.

بهترین سبک میز تحریر دخترانه کدام است؟

انتخاب سبک میز تحریر دخترانه باید متناسب با سبک دکوراسیون اتاق خواب باشد. برای مثال، در اتاق‌هایی به سبک مدرن باید میز تحریر نیز مدرن خریداری شود. 

مدل‌های میز تحریر دخترانه کدام است؟

میز تحریر دخترانه در مدل‌های کم‌جا یا تاشو، کتابخانه‌دار یا دو منظوره با میز آرایش ساخته می‌شود.
خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر