کالاهای هدیه دار
انواع پاف جلو مبلی؛ با یه قیمت اقتصادی و تحویل فوری

مبل تختخواب شو دونفره

مقایسه ( 1کالا )
کالا

مبل تختخواب شو دو نفره؛ مناسب دکوراسیون مدرن 

تختخواب‌های دو نفره، یکی از دست و پاگیرترین لوازم در منازل به حساب آمده و معمولاً باعث می‌شوند فضای اتاق کوچک‌تر از آنچه هست به نظر برسد. به همین دلیل، در سال‌های اخیر اغلب کاربران ترجیح می‌دهند تا از محصولات مدرن، سبک و تاشو بیشتر استفاده نمایند. در این میان خرید مبل تختخواب شو دونفره یا مبل تخت شو دو نفره، یک راه کاربردی و بسیار راهگشا به حساب آمده و می تواند هرآنچه شما از یک مبل یا تختخواب تاشو می‌خواهید را به طور همزمان فراهم آورد. در فروشگاه بلج امکان خرید مبل تخت شو دو نفره با قیمت مناسب برای شما فراهم شده است.

تفاوت مبل تختخواب شو با مبل‌های معمولی

مبل تختخواب شو دارای ساختاری تقریباً مشابه با مبل معمولی است  و تنها تفاوت آنها به وجود پمپ های لغزنده در مبل تختخواب شو برمی گردد. در این سری از محصولات، بخش‌های مختلف در یکدیگر کلاف شده و یک مبل زیبای جمع و جور را در برابر دیدگاه هر بیننده‌ای  به تصویر می‌کشند. برای تغییر حالت به فرم تختخواب نیز کافیست تا شما اهرم تغییر وضعیت در مبل تختخواب شو دو نفره را جابجا نموده واز بستری نرم و راحت برای یک استراحت عمیق بهره ببرید.

دکوراسیون فوق مدرن با مبل تخت شو دو طبقه

خرید تخت جداگانه برای هر یک از کودکان، مسئله‌ای بسیار مهم است. خصوصاً در خانواده‌های  چند فرزندی  این موضوع اهمیت بیشتری پیدا می کند؛اما با توجه به کمبود فضاها در آپارتمان‌های امروزی، این مسئله تا حد زیادی می‌تواند به معضلی بزرگ تبدیل شود. خبر خوش این است که شما با خرید مبل تختخواب شو دو طبقه، می‌توانید از این مخمصه نیز رهایی پیدا کرده و رضایت همه اعضای خانواده‌تان را کسب کنید. مکانیزم عمل و فرم مبل تختخواب شو دو طبقه، کاملاً مشابه با مبل تختخواب شو دو نفره بوده و بخشی از بدنه، به پله‌های تاشو اختصاص داده شده است. از طرفی قیمت مبل تخت شو دو نفره در بسیاری از موارد نسبت به تخت خواب های دو نفره کمتر و به صرفه تر است. زیرا همزمان صاحب یک مبل و یک تخت می شوید. 

مبل تختخواب شو دو نفره برقی

استفاده از ریموت برای تغییر فرم مبل به تختخواب و بالعکس، از مزایای مبل تختخواب شو برقی نسبت به  نمونه‌های مشابه است. بنابراین در عرض چند دقیقه شما می‌توانید یک مبل شیک را به تختخوابی نرم و دلچسب تبدیل کنید. مبل تخت شو برقی به ویژه برای جوانان و نوجوانان، یک انتخاب خاص محسوب شده و آنها را به استفاده از این محصول ترغیب می‌کند.

قیمت مبل تختخواب شو دو نفره

تکنولوژی و نوع مواد تشکیل دهنده در مبل تختخواب شو، تا حد زیادی تعیین کننده‌ی قیمت مبل تختخواب شو دو نفره  است. به همین دلیل مبل تختخواب شو برقی معمولاً از دیگر اعضای هم خانواده خود گران‌تر است. در همین رابطه نباید از رابطه‌ی بین سایز و قیمت مبل تختخواب شو نیز غافل شد. از این رو قیمت مبل تختخواب شو دو نفره، معمولاً در سطح بالاتری نسبت به مبل  تختخواب یک نفره دارد.

خرید مبل تختخواب شو دو نفره ارزان

برای خرید ارزان‌ترین مبل تختخواب شو دو نفره، بهتر است قبل از هر چیزی به کیفیت و دوام مواد اولیه توجه کنید تا متحمل هزینه‌های اضافی به جهت تعمیر یا خرید دوباره‌ی آن نشوید. بنابراین درصورت اطمینان از اصالت کالا شما می‌توانید با خرید بی واسطه از تولیدی مبل تختخواب شو در تهران یا شهر خود، محصولی با قیمت ارزان‌تر را بخرید. همچنین کارخانجات بزرگی همچون بلج، توانسته‌اند با تولید انبوه انواع مبل تختخواب شو دو نفره در طرح و رنگ‌های مختلف، قیمت تمام شده محصول را تا حد زیادی کاهش دهند.

خرید اینترنتی مبل تختخواب شو از بلج

فروشگاه بلج علاه بر قیمت و کیفیت مناسب، کار مخاطبان را بسیار آسان کرده و  اصالت کالاهای ارائه شده را مستقیماً تضمین می کند. همچنین شما در صورت بروز هرگونه مشکل یا ایرادی می‌توانید از خدمات پس از فروش این مجموعه استفاده نمایید. عرضه‌ی مستقیم انواع مبل تختخواب شو دو نفره در فروشگاه مرکزی بلج به هر سه روش حضوری، اینترنتی و حتی تلفنی صورت می‌گیرد و خریداران با اطمینان خاطر می‌توانند محصول مدنظر خود را درب منزل خود تحویل بگیرند.

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر