کالاهای هدیه دار

تخت خواب تاشو

امروزه با کوچک‌تر شدن فضای خانه‌ها و اتاق خواب، بسیاری از خانواده‌ها به خرید تخت تاشو یا به‌اصطلاح تخت کمجا روی‌ آورده‌اند. تخت خواب تاشو طرح مدرن و جذابی از تخت است که قابلیت جمع شدن پس از استفاده را دارد. انواع یک یا دو نفره تخت‌های تاشو برای خانه‌های کوچک بسیار مناسب‌اند. شما می‌توانید قیمت مدل های تخت خواب تاشو دیواری ارزان را در همین صفحه مشاهده کنید.

انسان‌ها در عصر حاضر بیشتر از هر زمان دیگری  از امکانات رفاهی برخوردارند؛ اما در‌عین‌حال با محدودیت‌هایی مانند کوچک‌تر شدن فضاها مواجه‌اند. شاید شما نیز دغدغه خرید یک تخت کمجا برای اتاق خواب خود را داشته باشید. خوشبختانه امروزه محصولات مختلفی مانند تخت تاشو یا مبل تختخواب شو برای رفع این دغدغه خانواده‌ها تولید می‌شوند. این محصولات جذاب با ایجاد فضایی منظم و دل‌باز در اتاق، دکوراسیون منزل شما را جذاب و رویایی خواهند کرد. برای خرید انواع تخت کمدی می‌توانید از همین صفحه اقدام کنید.

مدل‌های تخت خواب تاشو؛ انواع تخت تاشو دونفره و یک‌نفره

هر‌ساله انواع جدیدی از تخت خواب تاشو در طرح و رنگ‌های مختلف توسط کمپانی‌ها یا کارگاه‌های شخصی تولید می‌شوند. تخت کم جا عمدتا بر‌حسب ابعاد در یکی از دو دسته‌ تخت تاشو یک نفره یا تخت خواب تاشو دو نفره قرار می گیرد. علاوه‌بر‌این، در یک طبقه‌بندی رایج دیگر نیز انواع تختخواب تاشو به تخت تاشو افقی، تخت دیواری عمودی، مبل تخت خواب شو، تخت خواب تاشو کودک و تخت خواب تاشو نوجوان قابل تقسیم هستند.

تخت خواب تاشو افقی یا عمودی؛ تخت کمجا را با بهترین کیفیت بخرید!

هر‌کدام از دو نوع تخت خواب تاشو افقی و تخت تاشو عمودی، نسبت به یکدیگر ویژگی‌های متفاوتی دارند. برای مثال، تخت خواب تاشو عمودی از ارتفاع به‌جای عرض اتاق استفاده می‌کند و به همین دلیل محصول کمجاتری به‌حساب می‌آید. در عوض، تخت تاشو افقی قفسه‌ها و امکانات خوبی را در قسمت‌های بالایی تخت فراهم می‌کند که جذابیت فضا را نیز افزایش می‌دهد؛ بنابراین این خود شما هستید که باید با‌توجه‌به متراژ و نیازهای فضای اتاق تصمیم بگیرید. شما عزیزان می‌توانید قیمت تخت تاشو دونفره و تک‌نفره را در همین صفحه مشاهده کنید.

تخت خواب تاشو نوجوان؛ تخت دیواری بهترین انتخاب برای فرزندان

امکان هماهنگی طرح‌های مختلف تخت خواب تاشو متناسب با سن و نیازهای افراد، عاملی مهم در انتخاب آن‌ها محسوب می‌شود. برای مثال، اغلب در تخت تاشو دیواری کودک از رنگ‌های شادتری نسبت به سایر طرح‌های تخت تاشو یک نفره استفاده می‌شود. از‌سوی‌دیگر، امکانات و ابعاد در تخت تاشو نوجوان اندکی با تخت خواب تاشو کودک تفاوت دارد و عنصر خلاقیت در طراحی، فاکتور بسیار تعیین‌کننده‌ای در آن‌ها به‌شمار می‌رود. قیمت تخت تاشو یک نفره ارزان نوجوان را نیز می‌توانید از بلج استعلام بگیرید.

تخت تاشو مبلی؛ انتخابی مناسب برای فضاهای کوچک

تخت خواب تاشو مبلی محصولی جدید و مناسب برای دکوراسیون مدرن در آپارتمان‌ها، مکان‌های تجاری و دفاتر شرکت‌های خصوصی است. این محصولات که تحت عنوان «مبل تخت خواب شو» نیز شناخته می‌شوند، در سال‌های اخیر محبوبیت دوچندانی یافته‌اند؛ بنابراین اگر بگوییم تخت خواب تاشو یک نفره و دو نفره در همه فضاهای زندگی حضوری قطعی پیدا کرده‌اند، حرف اشتباهی نزده‌ایم!

بررسی قیمت تخت تاشو؛ خرید تخت تاشو دیواری ارزان و کمجا

قیمت ارزان یکی از فاکتورهای دل‌چسب و وسوسه‌انگیز برای همه خریداران است و راه‌های متفاوتی نیز برای دستیابی به این هدف وجود دارد. برای مثال، مقایسه قیمت تخت خواب تاشو نوجوان ممکن است با‌توجه‌به اندازه و امکانات بیشتر، اندکی نسبت به قیمت تخت تاشو کودک بیشتر باشد. به‌همین‌ترتیب، قیمت تخت خواب تاشو دو نفره از قیمت تخت تاشو یک نفره بالاتر خواهد بود؛ بنابراین نمی‌توان از تأثیر ابعاد و تجهیزات داخلی در این موضوع غافل شد. 

خرید تخت خواب تاشو با بهترین قیمت از فروشگاه بلج

امروزه دیگر لازم نیست برای خرید تخت تاشو به‌صورت حضوری به تولیدی‌های مختلف مراجعه کنید. فروشگاه بلج امکان خرید اینترنتی انواع لوازم و دکوراسیون منزل را با قیمت بسیار مناسب فراهم کرده است. علاوه‌بر‌این، شما می‌توانید در فروشگاه بلج، به بررسی دقیق انواع تخت خواب تاشو دیواری پرداخته و با خرید تخت خواب تاشو دیواری ارزان و با دوام، آرامش را در فضای گرم خانه خود طنین‌انداز کنید.

تخت خواب تاشو

مقایسه ( 1کالا )
کالا

مشاوره تخصصی

بیش از 50 کارشناس فروش متخصص و آموزش دیده منتظر شنیدن صدای شما هستند

تولید کننده ملی

بیش از 90 درصد از محصولات موجود در سایت و فروشگاه های فیزیکی، در کارخانجات بلج تولید خواهند شد

پنج سال خدمات

بیش از 100 نیروی متخصص حمل ، نصب و تعمیر محصولات تولید و عرضه شده در فروشگاه بلج

ارسال به سراسر کشور

ارسال تمامی محصولات همراه با ضمانت نامه به سراسر کشور با بهترین بسته بندی و روش های حمل متفاوت

سوالات متداول

آیا بلج طرح تخت تاشو سفارشی نیز می‌سازد؟

بله؛ بلج به‌عنوان تولیدکننده برتر در زمینه ساخت تخت تاشو علاوه‌بر ایده‌پردازی و طراحی جدیدترین مدل‌های تخت تاشو در انواع تخت خواب تاشو دو نفره و تخت تاشو یک نفره، طرح‌های تخت دیواری دل‌خواه و سفارشی مشتریان را نیز تولید می‌کند.

قیمت تخت تاشو چقدر است؟

قیمت تخت خواب تاشو به عوامل مختلفی مانند نوع تخت، اندازه تخت (یک‌نفره یا دو‌نفره)، طراحی و کیفیت ساخت و موارد دیگر بستگی دارد. قیمت انواع تختخواب تاشو را می‌توانید در همین صفحه مشاهده کنید.

تخت تاشو چه کاربردهایی دارد؟

امروزه فضای اتاق‌خواب‌ها نسبت به قبل بسیار کوچکتر شده است. این مشکل تولید‌کنندگان را به فکر ساخت انواع تخت کمجا انداخت. این نوع از سرویس تخت، فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند و جذابیت و دل‌بازی اتاق را نیز افزایش می‌دهد.
خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر