کالاهای هدیه دار

لوازم جانبی سرویس خواب

یکی از جذابیت‌های خرید یک وسیله از تولیدکننده سفارشی ساختن خرید است. لذتی که در اضافه کردن یک آپشن و یا انتخاب جزییات قابل تغییر وجود دارد شاید فقط اندکی از خلق و تولید کمتر باشد! گروه تولیدی بلج این لذت را به مشتریان سرویس خواب ارائه می‌نماید. مشتریان بلج می‌توانند از بین چندین گزینه یکی، چند تا و یا هیچ کدام را برای لوازم جانبی سرویس خواب خود برگزینند.
بلج به روز و پیش رو
در عصر تکنولوژی و ارتباطات عجیب نخواهد بود که شارژر وایرلس، سیستم صوتی و پریز برق را جزء لوازم جانبی سرویس خواب برشماریم. اتاق خواب و تخت خواب مدرن و به روز شده مطلوب کاربر امروزی و پر مشغله می‌باشد.همزمان که تلفن همراهش شارژ می شود با سیستم صوتی تخت موزیک ملایمی گوش داده و روی ساعت دیجیتال سرویس خواب تنظیمات ساعت بیداری فردا را چک می‌کند.
لوازم جانبی سرویس خواب چیست؟
علاوه بر موارد نام برده سیستم صوتی، شارژر وایرلس، ساعت دیجیتال و پریز برق به عنوان لوازم جانبی سرویس خواب نباید جک تخت خواب که فضای زیر تخت را به کاربری می‌آورد و چراغ‌های مطالعه یا زینتی توکار را از قلم انداخت. یک سری از امکانات خانه‌های هوشمند را نیز می‌توان بر روی سرویس خواب تعبیه نمود. ترموستات هوشمند هم یکی از این موارد است. به این وسیله دمای هوای اتاق همواره مطبوع خواهد ماند. و در نهایت صندوقچه‌ی امنیتی که داخل کشو و یا کمد قابل نصب است. دیگر وسیله‌ی رفاهی و جدید قابل نصب روی سرویس خواب هوشمند خواهند بود.

لوازم جانبی سرویس خواب

مقایسه ( 1کالا )
کالا

مشاوره تخصصی

بیش از 50 کارشناس فروش متخصص و آموزش دیده منتظر شنیدن صدای شما هستند

تولید کننده ملی

بیش از 90 درصد از محصولات موجود در سایت و فروشگاه های فیزیکی، در کارخانجات بلج تولید خواهند شد

پنج سال خدمات

بیش از 100 نیروی متخصص حمل ، نصب و تعمیر محصولات تولید و عرضه شده در فروشگاه بلج

ارسال به سراسر کشور

ارسال تمامی محصولات همراه با ضمانت نامه به سراسر کشور با بهترین بسته بندی و روش های حمل متفاوت
خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر