خرید حضوری
خرید انواع تشک تا 5% ارزان تر

باکس تشک

مقایسه ( 1کالا )
کالا


امروزه شاهد کم شدن متراژ منازل هستیم. این موضوع سبب تغییر سبک دکوراسیون و چیدمان اتاق‌خواب‌ها شده است. برخی تولیدکنندگان به‌فکر نوآوری در کالای خواب افتاده‌اند. محصولاتی مانند باکس تشک که در گذشته وجود نداشتند اما امروزه طرفداران فراوانی دارند از جمله موارد قابل‌ذکر هستند. 

کاربرد باکس تشک چیست؟

باکس تشک در اصل همان تخت‌خواب است که با ایجاد اندکی تفاوت در طراحی و ساختمان تخت‌خواب‌های سنتی ایجاد شده‌اند. این محصولات عموما از جنس فلز و ام دی اف ساخته می‌شوند و روکش آن‌ها پارچه ژاکارد، مخمل و چرم است. باکس تشک یک مکعب با ابعاد سایز تشک خواب شما است. شما می‌توانید به‌آسانی تشک خود را روی این box قرار دهید.

دلیل انتخاب و خرید باکس تشک چیست؟

اولین دلیل خرید باکس تشک، ارزان بودن آن است. سادگی در طراحی و ساختمان این محصول باعث شده که قیمتی پایین‌تر و مناسب‌تر نسبت به تخت‌خواب‌های معمولی داشته باشند. افرادی که امکان خرید تخت‌های معمولی را ندارند، از باکس تشک استفاده می‌کنند.

دلیل دوم قابلیت حمل و جابه‌جایی آن است. به‌کار رفتن کمتر چوب در باکس تشک، باعث سبک‌تر شدن آن شده است. البته این موضوع به‌معنی کم شدن دوام باکس‌ها نیست! شما می‌توانید به‌راحتی تشک ویستر یا هر تشک دیگری را روی box قرار دهید. در بسیاری از هتل‌ها از باکس تشک استفاده می‌کنند.

کیفیت مناسب و بهره‌گیری از کلیه استانداردهای روز دنیا در تولید باکس تشک، دلیل سوم انتخاب آن‌ها است. اکثر خریداران مدعی هستند که این محصول، با تخت‌خواب معمولی هیچ فرقی ندارد و حتی باعث ایجاد خوابی باکیفیت نیز شده است.

ایمنی باکس تشک چگونه است؟ آیا می‌توان به این محصول اعتماد کرد؟

مشتریان عزیز باید بدانند که ایمنی باکس تشک کاملا تضمین شده است؛ زیرا این باکس‌ها مطابق با آخرین استاندرهای ایمنی روز دنیا تولید و عرضه می‌شوند. تا جایی‌که در برخی تولید سرویس خواب نوزاد پسر یا دختر نیز از باکس تشک مرغوب و مناسب استفاده می‌شود. باکس‌های تشک موجود در سایت بلج همگی گواهی ضمانت اصالت کالا دارند و محکم و ایمن هستند.

باکس تشک جک‌دار چیست؟ خرید باکس جکدار چه مزایای دارد؟

باکس‌های تشک در بسیاری موارد به صورت باکس تشک جکدار نیز قابل ارائه هستند. از طریق این مدل محصول، امکان استفاده از فضای زیر تشک برای قرار دادن وسایل وجود دارد. این فضا مخصوصا برای خانه ها و اتاق خواب‌هایی با متراژ کوچک بسیار ایدئال است. اکثر خریداران، روی باکس را تشک ارزان قرار داده و در زیر آن، ملحفه‌ها و سایر کالاهای خواب خود را جای می‌دهند.

قیمت باکس تشک؛ خرید قسطی باکس تشک دو نفره از سایت بلج

برای خرید باکس جکدار، باکس تشک رویا، باکس تشک زست و کلیه برندهای معتبر کشور به فروشگاه اینترنتی بلج مراجعه کنید. تولیدکنندگان با توجه به نیازهای مشتری‌ها، باکس تشک دو نفره، تک نفره، نوجوان و یک‌ونیم نفره را نیز در بازار عرضه کرده‌اند. کافی است محصول موردنظرتان را از سایت معتبر بلج سفارش دهید و طی ۳ الی ۵ روز کاری به‌صورت رایگان در منزل تحویل بگیرید. درصورت نیاز مشتری، پرداخت کلیه خریدها از بلج به‌صورت قسطی انجام می‌شود.

سبد خرید حساب کاربری جست و جو محصولات