خرید حضوری
بلج در یک قدمی شما با امکان خرید حضوری

صندلی چوبی

مقایسه ( 1کالا )
کالا

صندلی چوبی

صندلی چوبی در انواع سبک‌ها و با فرم‌های متنوع ساخته می‌شوند. برای خرید صندلی ساخته شده با چوب باید به جنس سایر مبلمان خانه دقت کنید. برای مثال، قرار دادن صندلی چوبی کلاسیک در کنار مبلمان استیل جلوه زیبایی به محیط پذیرایی خانه نمی‌بخشد. برای انتخاب و خرید انواع صندلی چوبی باید به سبک و مدل آن‌ها دقت کنید. 

انواع صندلی چوبی جدید براساس سبک 

از دیرباز، چوب برای ساخت صندلی و سایر مبلمان خانه به‌کار می‌رفت. با گذشت زمان و ترند شدن سبک‌های مختلف، انواع صندلی چوبی ساخته شد. برای خرید صندلی چوبی باید ابتدا انواع سبک‌های آن را بشناسید تا با‌توجه‌به سبک نشیمن، آشپزخانه یا اتاق خواب خود، اقدام به خرید کنید. 

صندلی چوبی کلاسیک برای خانه‌های سلطنتی

صندلی چوبی کلاسیک با منبت‌کاری‌های پیچیده و استادانه، زیبایی چوب را بیش از پیش به نمایش می‌گذارد. قیمت صندلی چوبی کلاسیک نسبت به مدل‌های ساده آن به‌دلیل منبت‌کاری‌هایی که روی چوب ایجاد شده، بیشتر است. این صندلی‌ها برای سالن پذیرایی به سبک کلاسیک کاربرد دارند. به‌همین دلیل، اگر به‌دنبال صندلی برای میز کامپیوتر هستید، خرید صندلی فلزی پیشنهاد می‌شود.

صندلی چوبی مدرن از جدیدترین مدل‌های صندلی

به‌کارگیری سبک مدرن در ساخت انواع صندلی چوبی جدید بسیار محبوب است. قیمت این صندلی‌ها برخلاف صندلی کلاسیک پایین‌تر است؛ زیرا برخی از بخش‌های آن، مانند پشتی‌ها و نشیمن از فلز یا پلاستیک استفاده می‌شود. صندلی‌های مدرن برای قرارگیری در پشت کانتر آشپزخانه، اتاق مطالعه یا حتی اتاق خواب مناسب هستند.  البته برای چیدمان محیط‌هایی به سبک مدرن انتخاب مبلمان با تنوع بیشتری روبه‌رو است. برای مثال، صندلی‌های شنی نیز برای اتاق مطالعه یا اتاق خواب مدرن و به‌روز استفاده می‌شود. شما می‌توانید با مقایسه قیمت صندلی شنی و صندلی چوبی مدرن، انتخاب اقتصادی برای خانه خود داشته باشید. 

صندلی چوبی ساده برای سبک اسپرت یا بوهمیان

صندلی چوبی ساده با همان ظاهر نوستالژیک خود از محبوبیت خاصی در بین خریداران برخوردار است. قیمت صندلی چوبی ساده، به‌دلیل نوع ساخت آن نسبت به مدل‌های مدرن یا کلاسیک بسیار پایین‌تر خواهد بود. صندلی چوبی ساده را می‌توان در هر محیطی با سبک اسپرت یا حتی بوهمیان نیز قرار داد.

صندلی چوبی تاشو و کم‌جا

صندلی چوبی تاشو و کم‌جا قابلیت جمع شدن دارد. این صندلی‌ها را معمولا برای نشستن در تراس یا بالکن خانه‌ها استفاده می‌کنند. به‌دلیل قابلیت تا شدن آن‌ها، به‌راحتی می‌توان صندلی تاشو را جابه‌جا کرد تا در فضاهای مختلف استفاده شوند.

صندلی چوبی کودک به‌عنوان صندلی غذاخوری

صندلی چوبی کودک در ارتفاع مناسب قد کودکان ساخته می‌شود. این صندلی‌ها معمولاً به شکل حیوانات و با رنگ‌آمیزی شاد در بازار عرضه می‌شوند. مدل‌های ساده صندلی چوبی کودک به‌عنوان صندلی غذاخوری در بلج قابل خریداری است. این محصول از جنس چوب طبیعی ساخته شده و زیبایی آن برای خانه‌های مدرن و طرفداران مدل‌های جدید مناسب خواهد بود.

راهنمای خرید صندلی چوبی براساس کاربرد و سبک طراحی

پس از شناخت انواع صندلی چوبی، نوبت به راهنمای خرید آن‌ها می‌رسد. برای تجربه یک خرید مناسب باید به عوامل مختلفی مانند جنس چوب و قیمت صندلی توجه شود. قیمت و کیفیت، دو پای ثابت در جریان انجام هر خریدی هستند که باید همزمان مورد‌توجه قرار گیرند. طبیعی است که بالاتر بودن قیمت چوب گردو و راش باعث افزایش قیمت صندلی چوبی از این جنس نسبت به سایر صندلی‌ها می‌شود. پیشنهاد می‌شود ابتدا سبک دکوراسیون فضای خانه خود را مشخص کرده، سپس با تعیین بودجه، برای خرید صندلی چوبی از سایت اقدام کنید. 

سوالات متداول

بهترین چوب برای ساخت صندلی کدام است؟

برای ساخت صندلی چوبی از چوب راش، گردو، کاج، توسکا و چوب روسی استفاده می‌شود. همه این چوب‌ها برای ساخت صندلی مناسب هستند و باعث ایجاد تنوع در طرح و رنگ محصول می‌شوند. 

آیا در تولید صندلی چوبی نیز به استاندارد‌های ارگونومی توجه می‌شود؟

بله؛ فروشگاه بلج برای ساخت صندلی‌های چوبی به ابعاد استاندارد و متناسب با ارگونومی بدن دقت می‌کند. پیشنهاد می‌شود برای راحتی بیشتر اقدام به خرید صندلی‌هایی کنید از پشتی و نشیمن آن از فوم ساخته شده است.

آیا صندلی چوبی نیز تنوع رنگی دارد؟

بله، متناسب با نوع چوبی که در ساخت صندلی‌ها به کار رفته است، شما می‌توانید رنگ‌های مختلف چوب طبیعی را انتخاب کنید. 
سبد خرید حساب کاربری جست و جو محصولات