خرید حضوری
هر تشکی بخوای اینجا هست؛ خرید قسطی انواع تشک یک نفره

سرویس خواب یک و نیم نفره

مقایسه ( 1کالا )
کالا

سرویس خواب یک و نیم نفره؛ انتخابی هوشمندانه

داشتن یک خواب با کیفیت و خوب، برای سلامتی هر شخصی ضروری است. یکی از اولین کار‌ها برای داشتن خوابی راحت و آرام، استفاده از تخت خواب یک و نیم نفره است. بعضی از افراد برای استراحت و آرامیدن به فضای بیشتری نیاز دارند. عده‌ای نیز به دلیل جثه بزرگی که دارند تختخواب بزرگ‌تری می‌خواهند. همین دلایل موجب شده که فروش تخت یک و نیم نفره در بازار کالای خواب افزایش پیدا کند. سرویس خواب یک و نیم نفره به دوقلو هم شناخته شده و عرض آن 120 در 200 سانتی‌متر بوده و کمی کمتر از تخت دو نفره است.

قیمت سرویس تختخواب یک و نیم نفره چقدر است؟

حدود قیمت سرویس خواب یک و نیم نفره در اغلب موارد براساس متریال، اتصالات به کار رفته و مدل طراحی تعیین می‌شود. با توجه به همین توضیحات نمی‌توان قیمت مشخصی را برای تخت خواب یک و نیم نفره اعلام کرد.

سفارش انواع سرویس خواب یک و نیم نفره با مدل‌ها و قیمت‌های متنوع 

جدیدترین مدل‌های تخت یک و نیم نفره با قیمت و کیفیت مناسب توسط گروه تولیدی بلج طراحی شده است. شما می‌توانید همین حالا، مدل‌های متنوع سرویس خواب یک و نیم نفره را با قیمت‌های متفاوت مشاهده کنید. 

گروه بلج امکان بازدید حضوری از محصولات را نیز فراهم کرده و شما به عنوان خریدار می‌توانید حتی در روز‌های تعطیل نیز از این محصولات دیدن کنید. به شما پیشنهاد می‌کنیم برای دیدن مدل‌های خاص و شیک سرویس خواب چوبی، کمد ریلی، میز تحریر و شلف دکور از فروشگاه بلج بازدید کنید. 

خرید اینترنتی سرویس خواب یک و نیم نفره با گارانتی و کیفیت بالا

خرید سرویس خواب یک نفره، دو نفره و یک و نیم نفره که کیفیت قابل قبولی داشته باشد کار چندان راحتی نیست. در اغلب موارد بعد از یک جستجوی طولانی در بازار کالای خواب، سرویس تختی از تولیدی‌های بی نام ونشان را پیدا می‌کنید که ضمانتی هم ندارند. به همین دلیل خرید سرویس خواب از فروشگاه‌های معتبر، مطمئن‌ترین انتخاب است.

گروه تولیدی بلج با قرار دادن سرویس خواب یک و نیم نفره در لیست محصولاتش خیال مشتریان را از نظر کیفیت و ضمانت و خدمات فروش آسوده می‌کند. برای خرید سرویس خواب یک و نیم نفره بلج می‌توانید به فروشگاه‌های عرضه مستقیم بلج مراجعه کنید تا به صورت حضوری کیفیت کار را مورد بررسی قرار دهید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس با 02153138 از همکاران واحد فروش مشاوره بگیرید

سبد خرید حساب کاربری جست و جو محصولات