کالاهای هدیه دار
خرید بهترین مدل های میز غذاخوری زیر قیمت بازار

صندلی فلزی

مقایسه ( 1کالا )
کالا

صندلی فلزی

استفاده از فلزات برای ساخت صندلی به چندین قرن پیش بازمی گردد و می توان آن را جزء یکی از اولین محصولات صنعتی دانست. اما نکته‌ی جالب اینجاست که با گذشت سالها، همچنان صندلی فلزی کارایی و محبوبیت گسترده ای در بین خریداران خانگی، ادارات و مراکز خدماتی دارد. به همین دلیل امروزه سهم بزرگی از تولیدات صنعت مبلمان دنیا، به طراحی جدیدترین مدل های صندلی فلزی اختصاص می یابد.

صندلی فلزی همیشه و همه جا با شماست!

شما برای اطلاع از کاربردهای گسترده‌ی صندلی فلزی نیازی به اطلاعات پیچیده و تخصصی ندارید! چون با کمی دقت در محیط اطرافتان، احتمالا با نمونه یا نمونه هایی از صندلی فلزی مواجه خواهید شد. به طور کلی صندلی فلزی مثل یک روح نامرئی در هر فضایی وجود دارد. بنابراین از منازل، رستوران ها، مراکز رفاهی و ... گرفته تا بانک ها و ادارات، همگی جزء مخاطبان صندلی فلزی به شمار می روند.

چرا خریداران صندلی فلزی را انتخاب می کنند؟

بعضی ویژگی های منحصربفرد در فلزات باعث شده تا صندلی های فلزی، از محبوبیت بالایی در بین خریداران برخوردار باشند. صندلی های فلزی نسبت به نمونه های مشابه بسیار مقاوم تر بوده و وزن های بالا را نیز به خوبی تحمل می کند. صندلی فلزی با گذشت زمان تغییر فرم چندانی ندارد و برعکس چوب، دچار خمیدگی یا اشکالاتی از این دست نمی شود. علاوه بر این قیمتی پایین تر نسبت به نمونه های مشابه داشته و وزن سبکی دارد. به همین جهت حتی در محیط های پر رفت و آمدی مثل کافی شاپ ها نیز می توان به راحتی از انواع صندلی فلزی استفاده کرد. 

صندلی پایه فلزی

صندلی فلزی علاوه بر کاربرد متنوع، در شکل های مختلفی به بازار عرضه می شود. برخی انواع صندلی مثل صندلی فلزی تولیکس یا صندلی های فلزی قدیمی، تماما از فلز تولید شده اند و بعضی دیگر در کنار موادی همچون پلاستیک ها یا چوب قرار گرفته اند.  برای مثال صندلی تشکداری که امروزه با عنوان صندلی اپن آشپزخانه شناخته می شود هم می تواند نوعی صندلی فلزی به شمار رود. همچنین ممکن است از فلز برای ساخت بدنه یا پایه در ساخت صندلی استفاده شود که صندلی راک، نمونه ای شاخص برای این گروه از محصولات می باشد.

صندلی فلزی تولیپس

مشهور است که صندلی فلزی تولیپس به عنوان قدیمی ترین یا دستکم یکی از قدیمی ترین مدل های صندلی فلزی می باشد که توسط خاویر پوشارد فرانسوی طراحی شده است. طراحی این صندلی به دهه 1390 میلادی بر می گردد و جالب آنجاست که این صندلی، همچنان یکی از پرفروش ترین مدل های صندلی فلزی در کل دنیاست.

انواع صندلی فلزی

صندلی فلزی بسته به محل قرارگیری و کاربرد آن می تواند در مدل های مختلفی به بازار عرضه شود. بر همین اساس انواع صندلی های فلزی را به چند دسته‌ی اصلی یعنی صندلی فلزی آشپزخانه، صندلی فلزی رستورانی، صندلی فلزی اداری، صندلی غذاخوری فلزی طبقه بندی می کنند.

صندلی فلزی قدیمی 

در گذشته های دور، صحبت از صندلی فلزی به چند نمونه‌ی محدود از صندلی فلزی محدود شده و تنها در منازل اشراف قابل مشاهده بود. این صندلی ها امروزه به صندلی فلزی قدیمی مشهورند و کالایی بسیار کلاسیک به شمار می روند.

چرا صندلی فلزی آشپزخانه؟

در کنار نمونه های نوستالژیک، جدیدترین مدل های متنوعی از صندلی فلزی برای آشپزخانه طراحی و تولید شده اند که بزرگترین مشخصه‌ی آنها هماهنگی با نیازهای روز و ایجاد راحتی بیشتر برای کاربران است. به همین جهت صندلی فلزی آشپزخانه یا ارگونومی بدن سازگاری فوق العاده خوبی دارند. همچنین در بعضی از مدل های صندلی اپن آشپزخانه، از یک تشک برای ایجاد راحتی بیشتر در قسمت نشیمن استفاده شده است. برای آشنایی با انواع صندلی فلزی آشپزخانه می توانید به سراغ انواع صندلی اپن و صندلی کانتر در سایت بروید.

صندلی فلزی اداری

صندلی فلزی در ادارات، شامل دو نوع کلی می شوند: اول، صندلی های فلزی تشکدار که حمل و نقل آن بسیار آسان است و به راحتی می توان آن را به محلی جدید منتقل کرد. دسته‌ی دوم، دارای مصارف عمومی می باشد و صندلی انتظار نام دارد. این سری از صندلی های فلزی، معمولا به یکدیگر متصل بوده و نمی توان آن ها را به سادگی جابجا نمود. از این رو بیشتر در بانک ها یا سالن های بزرگ در ادارات مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های صندلی فلزی رستورانی

استفاده از صندلی فلزی در سالن های غذاخوری و کافی شاپ ها بسیار متداول است. وزن سبک، جابجایی آسان، طول عمر بالا و قیمت ارزان از دیگر ویژگی های صندلی فلزی رستورانی می باشد که آن را به کالایی استراتژیک برای مدیران در مراکز خدماتی-رفاهی تبدیل می نماید.

خرید صندلی اپن ارزان از فروشگاه بلج

قیمت صندلی فلزی ساده و انواع صندلی فلزی به فاکتورهایی همچون قطر صفحات و پروفیل های مورد استفاده بستگی دارد. همچنین نوع و کیفیت روکش نیز می تواند نقش مهمی در تعیین قیمت صندلی اپن داشته باشد. البته شما برای مشاوره و خرید یک صندلی اپن ارزان نیازی به صرف وقت چندانی ندارید. زیرا راههای آسان تری همچون خرید مستقیم از فروشگاه بلج نیز وجود دارد که همه‌ی امکانات را مستقیما در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر این امکان خرید اینترنتی انواع صندلی از طریق سایت بلج برای کلیه‌ی کاربران در سراسر کشور ایجاد شده تا شما با چند کلیک ساده بتوانید محصولی باکیفیت و استاندارد را خریداری نمایید.

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر