کالاهای هدیه دار
خرید انواع جالباسی شیک با اقساط بدون بهره

جاکفشی ایستاده

مقایسه ( 1کالا )
کالا

جاکفشی ایستاده

جاکفشی عضوی گوشه نشین و بسیار مهم است که حتی در کوچکترین سایز هم می تواند تغییری محسوس را بر زیبایی و نظم منزل شما بگذارد. بنابراین فرقی نمی کند خانه یا آپارتمان شما چند متری باشد یا برای چینش آن چه مقدار هزینه کرده باشید، چون در هر حال دکوراسیون خانه‌ی شما بدون جاکفشی کامل نخواهد شد! به همین دلیل امروزه دیزاینر های حرفه ای به محل قرارگیری، رنگ و سبک طراحی جاکفشی توجه ویژه ای دارند.

شما کدامیک از انواع جاکفشی را انتخاب می کنید؟

بسته به نیاز و سلیقه‌ی خریداران، انواع مختلفی از جاکفشی در بازار وجود دارد. بعضی از آنها در مراکز عمومی مانند مساجد و سالن ها کاربرد دارند و بخش عمده تر در منازل مورد استفاده قرار می گیرند. جاکفشی طبقه ای ساده، جاکفشی دیواری، جاکفشی مدرن، جاکفشی چوبی، جاکفشی ام دی اف، جاکفشی داشبوردی، جاکفشی کلاسیک، جاکفشی نشیمن دار و جاکفشی ایستاده از مشهورترین انواع جاکفشی به شمار می روند.

جاکفشی شیک و خاص

ممکن است جاکفشی در قسمت بیرونی آپارتمان یا بخش داخلی آن نصب شود که در این حالت شکل هایی کاملا متفاوت از جاکفشی را شاهد خواهیم بود. جاکفشی ایستاده، یکی از کاربردی ترین انواع جاکفشی است که به دلیل زیبایی و جذابیت بالا، معمولا در فضای داخلی منازل نصب می شود. ابعاد جاکفشی ایستاده می تواند بسیار متغیر باشد و از این جهت شما محدودیت خاصی نخواهید داشت.

بهترین جنس برای ساخت جاکفشی ایستاده 

جاکفشی ایستاده برحسب متریال و تکنولوژی به کاررفته در ساخت آن به چند دسته‌ی اصلی شامل جاکفشی ایستاده چوبی، جاکفشی ایستاده ام دی اف، جاکفشی ایستاده وکیوم و جاکفشی ایستاده آینه دار تقسیم می شود. البته در بعضی تولیدی ها از مواد دیگری همچون نئوپان و ملامینه یا دیگر مواد غیر مقاوم هم استفاده می شود. اما اغلب کارشناسان همچنان ام دی اف را بهترین گزینه می دانند.

چرا جاکفشی ایستاده ام دی اف؟

ام دی اف همانند چوب، از مواد طبیعی ساخته شده و گرمی خاصی به محیط اطراف می بخشد. اما قیمت تمام شده‌ی جاکفشی ایستاده ام دی اف خیلی کمتر از جاکفشی چوبی است و از قطع بیشتر درختان ممانعت می کند. روکش جاکفشی ام دی اف، از تنوع خوبی برخوردار بوده و به راحتی با هر دیزاینی ست می شود. علاوه بر این جاکفشی ام دی اف نسبت به نمونه های ضعیفی مثل نئوپان، بسیار محکم تر بوده و طول عمر بیشتری دارد. همچنین جاکفشی ایستاده ام دی اف در برابر رطوبت و نفوذ موریانه ها مقاوم است.

قیمت جاکفشی ایستاده

همانطور که اشاره شد قیمت جاکفشی ایستاده به ابعاد، نوع مواد به کاررفته و تکنولوژی ساخت آن وابسته است. به همین جهت برای مقایسه‌ی قیمت جاکفشی در بازار باید ابتدا به خصوصیات هر یک از آنها کاملا توجه کرد. برای مثال قیمت جاکفشی ایستاده آینه دار کمی بیشتر از نمونه های بدون آینه خواهد بود. خصوصا اگر ابعاد آینه بزرگ باشد و یا از طراحی خاصی بر روی آن استفاده شود. همچنین قیمت جاکفشی وکیوم بیشتر از قیمت انواع جاکفشی های موجود در بازار می باشد.

چگونه می توان یک جاکفشی ایستاده ارزان خرید؟

بهتر است شما برای خرید یک جاکفشی ارزان، به تولیدی ها یا فروشگاه های عرضه‌ی مستقیم آنها مراجعه نمایید. کیفیت و ضمانت نیز دیگر فاکتورهای مهمی است که دوام جاکفشی شما را تضمین می کند. به این ترتیب شما مجبور به تعمیرات مکرر نخواهید شد و تا سال های متمادی می توانید از همان کالا به خوبی استفاده نمایید. بهره گیری از مشاوره تخصصی کارشناسان و خرید اینترنتی از دیگر راهکارهای خرید یک جاکفشی ارزان و شیک می باشد. شایان ذکر است که تمامی مزایای فوق در مجموعه های معتبری همچون بلج به طور همزمان برای خریداران فراهم شده است.

خرید اینترنتی جاکفشی از فروشگاه بلج

شما علاوه بر مراجعه حضوری به فروشگاه فیزیکی بلج، می توانید از روش های تلفنی یا اینترنتی نیز برای ثبت سفارش خود استفاده نمایید. علاوه بر این تمهیدات ویژه ای برای خرید قسطی جاکفشی در این فروشگاه پیش بینی شده تا شما بتوانید محصول مورد نظر خود را با کمترین هزینه خریداری کنید.

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر