خرید حضوری
طرح از شما؛ تولید با ما

لوازم جانبی تخت خواب تاشو

مقایسه ( 1کالا )
کالا


تخت خواب تاشو یا همان تخت کمجا خود یک محصول مدرن است که نه صرفا دارای طراحی ظاهری مدرن باشد بلکه از لحاظ کارایی و سیستم عملکردی نیز مدرن و حاصل جولان تکنولوژی در عصر حاضر است. اشخاصی که چنین انتخاب جسورانه‌ای دارند نسبت به تکنولوژی علاقه خاصی نشان می‌دهند. آپشن‌های الکترونیکی و مکانیکی تخت خواب و لمس تکنولوژی در چنین فاصله کمی‌ می‌تواند آنها را به وجد بیاورد. 

یراق آلات تخت خواب تاشو

مهمترین المان تبدیل یک تخت به تخت کمجا، جک تخت تاشو است که امکان باز و بسته کردن تخت را ممکن می‌سازد. چه جک تخت تاشو مکانیکی باشد چه جک تخت تاشو برقی نصب شده باشد، گاهی تعمیر یا تعویض یراق تخت تاشو برقی یا جک گازی تخت تاشو لازم می‌شود، در این حالت می‌توانید این لوازم جانبی تخت خواب تاشو را از برندهای معتبر که ضمانت‌نامه طولانی مدت و خدمات پس از فروش خوبی دارند تهیه کنید. قیمت یراق تخت تاشو در فروشگاه‌های مختلف، متفاوت خواهد بود اما لازم به تذکر است که کیفیت و اطمینانی که به یک برند یا فروشگاه معتبر مانند بلج می‌توان داشت ارزش خرید را بالا می‌برد. در هر صورت قیمت پک کامل یراق تخت تاشو به نسبت خرید تکی هر یک مقرون به صرفه‌تر خواهد بود.

دستگیره تخت خواب تاشو

دستگیره تخت تاشو یکی دیگر از یراق آلات تخت خواب تاشو است که هر از چند مدت نیاز یا میل به تعویض آن احساس می‌شود. برخی از دستگیره‌ها در سایت فروشگاهی بلج دارای کالیته رنگ نیز هستند تا به نسبت رنگ تخت خواب یا سلیقه خود دستگیره تخت خواب تاشو را هم انتخاب نمایید.

لوازم جانبی الکترونیکی تخت خواب تاشو

در عصر ارتباطات وابستگی انسان به تکنولوژی به خصوص تلفن‌های همراه ( cell phone ) به حدی رسیده که در زمان خواب هم حس نیاز به نزدیک بودنش را تشدید می‌کند. در چنین شرایطی تختی که شارژر، وایرلس، ساعت دیجیتال، سیستم صوتی و پریز برق داشته باشد محصولی بهشتی محسوب می‌شود!

آسایش اتاق خواب با لوازم جانبی تخت خواب

بعد از بیدار شدن صبح شنبه یکی از سخترین کارها، بلندشدن از تخت و خاموش کردن چراغ خواب قبل از خوابیدن است! سرویس خواب‌های مدرن با داشتن سیستم تنظیم نور در دسترس این مشکل بزرگ را حل کرده اند!

گاهی هم پیش آمده که آنقدر حس گرما می‌کنید که با لباس کم به رخت خواب بروید ولی کمی ‌بعد از خواب تا صبح بلرزید. این مورد هم به دلیل کاهش طبیعی دمای بدن در زمان خواب و هم به دلیل کاهش دمای هوا طی ساعات شب پیش می‌آید. برای حل این مشکل تعبیه ترموستاتی که دمای اتاق را در حدود درجه‌ای مشخص ثابت نگه دارد مفید خواهد بود.

خرید لوازم جانبی تخت خواب تاشو

برای خرید لوازم جانبی تخت خواب تاشو حتما به فروشگاه‌های معتبر حضوری یا مجازی مراجعه کنید. چون در صورت خرید از فروشگاه‌های بی نام و نشان و یا مراکزی که ضمانتنامه معتبری به شما ارائه ندهند احتمال خرابی و حتی خطرات تخت تاشو بوجود می‌آید که در هر دو حالت هزینه‌بردار خواهد بود.

فروشگاه بلج با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی و عضویت در انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی تجربه امن خرید اینترنتی را همراه با ضمانتنامه کتبی معتبر بلج برای کلیه لوازم جانبی تخت تاشو ارائه می‌نماید.

سبد خرید حساب کاربری جست و جو محصولات