کالاهای هدیه دار
از الان به فکر خوابت باش؛ خرید انواع تشک

تخت خواب تاشو کودک

مقایسه ( 1کالا )
کالا

با تخت تاشو کودک اتاق خوابی مرتب داشته باشید

انواع مدل های تخت خواب تاشو امروزه راه خود را به خانه های مدرن پیدا کرده اند و در خانه های زیادی مورد استفاده قرار می گیرند. این تخت خواب های تاشو با استفاده بهینه از فضا در خانه های به نسبت کوچک تر امروزی به کاربران خود کمک می کنند تا از فضاهای کوچک خانه نیز به بهترین شکل استفاده کنند. در این میان اما برخی کاربران این محصولات نیاز به توجهی ویژه و متفاوت دارند که در این بین می توان به کودکان اشاره کرد. تخت تاشو کودک، یک تخت کمجا برای کودکان است که علاوه بر کیفیت بالا و طراحی زیبا، کاملا مناسب محیط های کوچک خانه های نقلی است. در فروشگاه بلج امکان خرید تخت تاشو کودک و نوجوان برای شما فراهم شده است. 

تخت خواب تاشو کودک؛ تخت کمجا کودک

از آنجا که گروه تولیدی بلج سعی می کند به نیازهای تمامی افراد به بهترین شکل پاسخ دهد، توجه ویژه ای به نیاز های کودکان دارد و محصولات خاصی را برای این گروه سنی تولید کرده است. گروه بلج در همین راستا با استفاده از متخصصین این حوزه، به تولید محصولات متفاوتی در دسته تخت خواب تاشو به نام تخت خواب تاشو کودک (تخت کمجا کودک) دست زده است. در تولید تخت تاشو کودک به راحتی کودک و در عین حال حفظ ایمنی و استفاده بهینه از فضا توجه شده است. به این ترتیب اگر به فکر خرید سرویس خواب نوزاد پسر یا دختر خود هستید و می خواهید تخت خواب جمع و جوری را انتخاب کنید، تخت کمجا کودک بلج گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. 

ایمنی تخت تاشو کودک بلج

تولیدی بلج اولویت خود را در طراحی تخت خواب تاشو کودک که به نام تختخواب کمجا کودک نیز معروف است بر روی ایمنی و آسایش کودک بنا نهاده و در این بین راحتی والدین را نیز از یاد نبرده است. لبه های محصولات تخت خواب تاشو بلج با پرداخت های انجام شده به هیچ عنوان برنده نیستند. همچنین یراق آلات با کیفیت مورد استفاده در این محصول خطر پرت شدن تخت خواب در حال بسته را به صفر می رساند. این موارد ایمنی در سایر محصولات بلج از جمله سرویس خواب نوزاد نیز دیده می شود. 

قیمت تخت خواب تاشو کودک بلج

تخت تاشو کودک بلج با توجه به مواد اولیه به کار رفته، کیفیت ساخت و شکل طراحی از ارزش خرید بسیار بالایی به نسبت انواع موجود در بازار برخوردار است. همچنین، این محصول در کنار قیمت مناسب، کیفیت و ایمنی را از طرف مجموعه ای پاسخگو و معتبر به شما و فرزند دلبندتان هدیه می کند.  باید توجه داشت، دلیل مناسب بودن قیمت تخت خواب تاشو کودک محصول بلج عرضه مستقیم آن توسط تولید کننده و در نتیجه حذف واسطه ها است که در کنار تولید انبوه و خط تولید صنعتی و به روز امکان خریدی راحت را برای خریدار ایرانی میسر می کند. شما می توانید انواع محصولات از جمله تخت خواب یک نفره و سرویس خواب های کودک و نوجوان را با قیمتی مناسب از بلج خریداری کنید. 

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر