کالاهای هدیه دار
تشک خوب، شروع یه حال خوبه برای امروز

تخت خواب تاشو کنج

مقایسه ( 1کالا )
کالا

تخت خواب تاشو کنج؛ دقیقا برای اتاق های کوچک

تخت تاشو کنج یکی از انواع جدید تخت خواب های تاشو است. این تخت خواب های کمجا علاوه بر اینکه طراحی بسیار زیبایی دارند، کاملا کاربردی هستند. در واقع اگر کمدها و سرویس خواب تاشو را در دو دیوار یک کنجی قرار دهیم و حد فاصل کمدها را با یک بخش تعبیه شونده در کنج پر کنیم، تخت خواب تاشو کنج داریم. 

چه زمانی به تخت تاشو کنج نیاز است؟

در آپارتمان‌های کوچک، معمولا اتاق‌ها دیوارهای عریضی ندارند. در نتیبجه، ممکن است برای قرار دادن قفسه، کمد و تخت خواب در این اتاق های کوچک به مشکل بر بخورید. برای حل مشکل کمبود فضا در اتاق های خواب، می‌توانید با قرار دادن یک کمد در کنجی فضا را دکور کنید و از تخت خواب تاشو کنج استفاده کنید. کاربرد دیگر تخت خواب تاشو کنج در زمانی است که اصرار داشته باشید از  هر دو نبش دیوار برای قرار دادن سرویس خواب تاشو استفاده کنید که این بستگی به سلیقه و یا دیزاین اتاق دارد. اگر فضای کافی در اتاق خواب شما وجود دارد استفاده از سرویس خواب چوبی ساده گزینه مقرون به صرفه تری خواهد بود. 

انواع تخت تاشو کنج

تخت تاشو کنج مدلی از تخت تاشو مدرن است که بیشتر شامل مدل تخت تاشو یک نفره و تخت و کمد کمجا نوجوان می‌شود. چون مدل تخت تاشو دونفره عموما در اتاق‌های دو نفره و بزرگتر استفاده می‌شود؛ ولی افرادی که قصد اسفتاده از مدل‌های یک نفره و سرویس خواب نوجوان را دارند، اکثرا در اتاق‌های کوچکتر با مشکل فضا دست و پنجه نرم می‌کنند. اگر به فکر استفاده از تخت تاشو هستید، تخت تاشو کنجی گزینه بهتری نسبت به سایر تخت های تاشو یک نفره است. تخت تاشو کنجی دونفره نیز می‌تواند به فضای اتاقتان حس و حال متفاوتی بدهد و از کنج‌های بی مصرف، یک کمد برای قرار دادن بسیاری وسایل بسازد.

نصب تخت تاشو کنج 

در هنگام نصاب تخت تاشو کنج، همانند نصب دیگر تخت خواب‌های تاشو باید همه تکه‌های تخت را به هم پیچ و مهره کنید و تخت را به دیوار پشتی میخ بزنید. بنابراین نسبت به سرویس خواب یک نفره مشکلات بیشتری برای نصب دارد. 

قیمت تخت تاشو کنج سایت بلج

به نسبت ابعاد و طرح هر مدل، قیمت تخت تاشو کنج متفاوت خواهد بود. باید در نظر داشته باشید که این قیمت با قیمت محصولات مشابه بازار قابل رقابت و با کیفیت نمونه‌های وارداتی قابل مقایسه است. 

تخت خواب تاشو کنج از کجا بخریم؟

به طور قطع خرید تخت خواب تاشو کنج از تولیدکننده‌های نامعتبر و گمنام اطمینان کافی، ضمانت و خدمات پس از فروش معتبر را نخواهد داشت. علاوه بر این، در خصوص امنیت نمی‌تواند خیال شما را آسوده کند. برای خرید کالاهای مثل تخت خواب تاشو کنج و انواع سرویس خواب که ممکن است سالیان زیادی بخواهید از آن استفاده کنید به تولیدکننده‌های صنعتی خوشنام، محبوب و معتبری چون بلج مراجعه کنید تا در کنار کیفیت از قیمت مقرون به صرفه تر فروش  مستقیم و قیمت تولید عمده بهره‌مند شوید.

خرید اینترنتی تخت تاشو کنج

عضویت بلج در اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی و داشتن نماد اعتماد الکترونیکی مشوق خرید اینترنتی از سراسر ایران از این فروشگاه اینترنتی خواهد بود. سایت فروشگاهی بلج یکی از بزرگترین سایتهای فروش اینترنتی ایران است و محصولات خود را به سرتاسر کشور ارسال می کند.

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر