خرید حضوری
خرید تشک ارگونومی؛ یک انتخاب اقتصادی و هوشمندانه

تخت خواب تاشو افقی

مقایسه ( 1کالا )
کالا

تخت خواب تاشو افقی؛ انتخابی موفق برای آپارتمان نشین ها

تخت خواب های تاشو به مرور و با ارزشمند تر شدن فضاهای شهری جای خود را در بین خانواده ها پیدا کرده اند. طرح ها و رنگ های مختلف تخت خواب تاشو توسط فروشندگان متعددی ارائه می شوند. در این بین طرح خاصی از تخت خواب تاشو هست که کمتر به آن پرداخته شده. تخت خواب تاشو افقی طرحی از تخت خواب تاشو یا همان تخت خواب کمجا است که به واسطه نوع خاص طراحی پاسخگوی نیاز گروهی از خریداران تخت خواب تاشو خواهد بود.

معرفی انواع تخت خواب تاشو افقی

تخت خواب تاشو افقی بلج در دو نوع تخت خواب تاشو یک نفره افقی و تخت خواب تاشو  دو نفره افقی ارائه شده اند و هر روز به تعداد زیر مجموعه های آنها اضافه می شود. این دسته از تخت خواب های تاشو با توجه به آن که طرحی نو تر دارند معمولاً توجه مخاطبین خاص تری را نیز به خود جلب می کنند. چه افرادی با سلایق متفاوت و چه افرادی که به واسطه نوع دکوراسیون به سمت این محصول می آیند.

شما می‌توانید انواع سرویس خواب کشودار و تخت خوابشو افقی را در مدل‌های متنوع همین حالا در سایت بلج سفارش دهید.

نکات مهمی که در هنگام خرید تخت تاشو افقی در نظر بگیرید

در زمان خرید تخت تاشو افقی نیز مانند خرید تخت خواب معمولی نکات مهمی در نظر بگیرید تا محصولی ماندگار و باکیفیت تهیه کنید. مهم‌ترین نکات خرید تخت تاشو به شرح زیر است:

جک تخت تاشو افقی؛ اصلی‌ترین قطعه تخت

شاید مهم ترین بخش یک تخت تاشو افقی یا عمودی را بتوان قسمت متحرک یا همان جک تخت تاشو که وظیفه باز و بسته تخت تاشو افقی را نیز به عهده دارد عنوان کرد. اگر در این قسمت از جنس بی کیفیت استفاده شده باشد ضمن عدم کارایی مناسب و از کار افتادن های دوره ای و ایجاد سر و صدا می تواند ایمنی شما را نیز به خطر بیاندازد.

البته استفاده از قطعات باکیفیت فقط مربوط به تخت‌های تاشو یا کشودار نمی‌شود؛ حتی یک سرویس خواب نوزاد پسر یا دختر، تخت نوجوان و حتی جهیزیه هم باید از قطعات باکیفیتی ساخته شود.

قیمت تخت خواب تاشو افقی؛ محصولی ماندگار و به‌صرفه بخرید

قیمت تخت خواب تاشو افقی ارائه شده در فروشگاه بلج مانند قیمت سرویس خواب و سایر محصولات این تولیدی به چندین دلیل بسیار مناسب تر از محصولات مشابه در بازار است.از مهمترین این عوامل می توان به فروش مستقیم کالا توسط تولید کننده، میزان بالای تولید و حذف هزینه های واردات اشاره کرد که امکان استفاده از محصولات با کیفیت را با بهترین قیمت برای خریدار میسر می سازد.

اهمیت گارانتی و ضمانت محصولات را فراموش نکنید

شرکت تولیدی بلج در تولید تخت تاشو افقی خود از بهترین مواد اولیه استفاده می‌کند؛ همچنین برای قلب تپنده این محصول یعنی جک تخت تاشو از بهترین نوع موجود در بازار استفاده کرده که یک سال گارانتی مازاد بر گارانتی کل محصول دارد تا با خیال راحت به آن اطمینان کنید.

چرا تخت تاشو افقی را از فروشگاه بلج بخریم؟

فروشگاه اینترنتی بلج ثبت شده در پایگاه ساماندهی رسانه های دیجیتال و نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت دارد. همچنین امکان خرید حضوری محصولات بلج از جمله تخت خواب تاشو افقی از طریق مراجعه حضوری به نمایشگاه دائمی بلج نیز میسر است. همچنین به یاد داشته باشید کارشناسان بلج همواره از پاسخگویی به سوالات و ارائه راهکار به مخاطبین خوشحال خواهند شد.

سبد خرید حساب کاربری جست و جو محصولات