کالاهای هدیه دار
خرید نظم دهنده کشو و کمد لباس تا 5% ارزان تر

کمد لوازم بهداشتی

مقایسه ( 1کالا )
کالا

کمد لوازم بهداشتی

هر خانه ای با هر ابعاد و هر سبک طراحی که می خواهد داشته باشد، حتما از یک یا چند بخش اصلی تشکیل می شود. در این میان بعضی قسمت ها علی رغم اهمیت بسیار زیادی که دارند اغلب نادیده گرفته می شوند. سرویس بهداشتی، یکی از همین بخش هاست. این فضاها اغلب مساحت بسیار کوچکی را به خود اختصاص داده و احتمالا جزء اولین فضاهایی هستند که مهمانان شما با آن مواجه می شوند. بنابراین چینش لوازم در سرویس بهداشتی می تواند تأثیر بسزایی در ایجاد نظم و حفظ زیبایی در دکوراسیون کل منزل داشته باشد.

چرا کمد لوازم بهداشتی بخریم؟

با وجود محدودیت فضا در سرویس بهداشتی، اغلب خانواده ها با انبوهی از لوازم بهداشتی، لوازم برقی مرتبط و نیز مواد شوینده مواجه هستند. در اغلب مواقع نیز امکانات خاصی پیش بینی نشده که همین مسئله می تواند باعث آشفتگی در محیط شود. بنابراین یا باید خرید لوازم بهداشتی را متوقف کرد و یا از محصولی کاربردی نظیر کمد در سرویس بهداشتی استفاده نمود. حتما شما هم با ما هم عقیده هستید که راه اول نه تنها مشکل، که تقریبا غیر ممکن می باشد. بنابراین بهتر است همین حالا به فکر سرو سامان دادن به فضای سرویس بهداشتی منزلتان با یک کمد مناسب باشید. 

انواع کمد سرویس بهداشتی

کمد سرویس بهداشتی یک اصطلاح کلی برای هر وسیله ای است که به طور تخصصی برای استفاده در سرویس بهداشتی طراحی و تولید شده اند. از این جهت می توان کمد دستشویی، کابینت حمامی ، روشویی کابینتی و کابینت pvc  سرویس بهداشتی را به عنوان اعضایی متنوع از این مجموعه دانست. این محصولات با هر ظاهری که می خواهند به خود بگیرند در یک هدف کلی یعنی ایجاد نظم، با یکدیگر مشترک هستند.

از کجا کمد سرویس بهداشتی بخریم؟

اگر شما هم تا به حال تصمیم قطعی خود برای ساخت کمد دستشویی یا هر نوع کمد متحرک دیگر را گرفته اید، بهتر است کمی دیگر صبر کنید. چرا که خرید کمد سرویس بهداشتی مناسب همانند خرید کمد دستشویی یا روشوئی، باید کاملا حساب شده صورت گیرد. برای مثال جنس کمد سرویس بهداشتی باید از مواد مرغوب بوده و علاوه بر استحکام، در برابر رطوبت و آب نیز مقاوم باشد. ضدزنگ بودن یراق آلات و اتصالات به همراه روکش دهی مناسب به بخش های آسیب پذیر نیز می تواند نکته ای بسیار مهم باشد.

قیمت کمد دستشویی و کابینت حمامی

در اغلب کالاهای خانگی، هزینه های پرداختی تحت تأثیر چند عامل مهم یعنی ابعاد، جنس، جنس و نوع روکش می باشد. علاوه بر این تیراژ تولید می تواند بر قیمت مؤثر باشد، چنانکه هزینه های ساخت در کارخانجات بزرگ به مراتب کمتر از نمونه های مشابه در کارگاه های کوچک خواهد بود. علاوه بر اینها اگر این کارخانه معتبر دارای فروشگاه های عرضه‌ی مستقیم باشد، دیگر شما چیزی برای تجربه‌ی یک خرید آسان و ارزان کم نخواهید داشت.

خرید اینترنتی  کمد سرویس بهداشتی از بلج

مجموعه بلج با پشتوانه‌ی سال ها تجربه‎ی موفق در تولید محصولات خانگی، همواره درصدد طراحی و ارائه محصولات با کیفیت و متناسب با تکنولوژی روز می باشد. از این جهت علاوه بر امکان مراجعه حضوری، هر یک از کاربران می توانند با یک تماس تلفنی ساده یا از طریق وبسایت این فروشگاه اقدام به سفارش انواع کمد سرویس بهداشتی به صورت تکی یا به همراه دیگر محصولات بلج نمایند. این خرید آسان و سریع، نمونه ای از خرید ارزان و اقتصادی نیز به شمار آمده و گارانتی معتبر این شرکت، خیال شما را از بابت هرگونه نقص یا خرابی احتمالی کاملا آسوده می نماید.

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر