کالاهای هدیه دار
خرید مدل سفارشی انواع کمد لباس

کمد لباس بدون درب

مقایسه ( 1کالا )
کالا

کمد لباس بدون درب

قدیمی ترها بهتر از هر کسی می دانند که حضور کمدهای بدون درب در خانه های ایرانی، اصطلاحا مال دیروز و امروز نیست! بلکه از زمان های خیلی دور، استفاده از کمدهای بدون درب در منازل رواج داشته و نوعی کالای لاکچری در آن زمان به حساب می آمده. این کمدها، معمولا بین ستون ها، یا هر فضایی قابل نصب بوده و فضایی چندبرابر بزرگ تر را در اختیار خانواده ها قرار می داد. این سری از محصولات خانگی، امروزه هم با استقبال بسیار خوبی از سوی خریداران همراه شده و ثابت کرده اند که هنوز هم می توانند یک جزء بی رقیب در منازل ایرانی باشند.

کمد ارزان، محبوب و کاربردی 

شکل و مدل کمد لباس بدون درب، بسیار متنوع بوده و می تواند پاسخگوی سلیقه های گوناگون در افراد باشد. کمدهای بدون درب معمولا قیمت پایین تری نسبت به کمدهای درب دار داشته و به فضای اضافی برای بازشدن درب ها نیاز ندارند. دسترسی به قسمت های داخلی در کمد بدون درب، راحت تر بوده و شما برای برداشتن لباس مورد نظرتان، نیاز به وقت و انرژی چندانی ندارید.

کمد لباس بدون درب بهتر است یا درب دار؟

شاید شما هم با دیدن عکس کمد لباس ام دی اف یا مدل کمد لباس چوبی در سایت های مختلف، به این سوال رسیده باشید که یک کمد درب دار شیک تر است یا یک کمد بدون درب؟! در اینجا پیشنهاد می کنیم تا چند نکته مهم را از مشاوران بلج به خاطر داشته باشید:

1. سبک طراحی و دکوراسیون: شما قبل از هر چیزی باید به هارمونی در دیزاین منزلتان دقت کنید. برای مثال در بعضی مواقع استفاده از یک کمد لباس بدون درب، با دیزاین کلاسیک اتاق همخوانی نداشته و در نتیجه بهتر است از خرید آن منصرف شوید.

2. فضای دردسترس: اگر شما فضایی برای بازشدن درب های لولایی یا کشوها ندارید، احتمالا کمد لباس بدون درب گزینه ایده آل تری برای شما خواهد بود. اما همواره باید مراقب باشید تا در فضاهای کوچک نیز حس شلوغی و آشقتگی در اتاق ایجاد نشود.

3. قیمت: اغلب کمد بدون درب ارزان تر است.

4. سلیقه و نیازهای شما: در نهایت این شما هستید که باید از خرید کمد لباس و استفاده از آن لذت ببرید. در نتیجه خواست شما می تواند یک عامل مهم باشد. تعداد افراد خانوار و وجود کودکان هم می تواند نظر شما در این خصوص را تحت الشعاع قرار دهد.

شما کدام جنس را برای خرید کمد لباس انتخاب می کنید؟

کمد لباس بدون درب هم مانند دیگر انواع کمد، از هر جنسی می تواند باشد. از چوب و فلز گرفته تا ام دی اف و حتی نئوپان. در این بین معمولا خریداران برای خرید کمد لباس ارزان و با کیفیت، به سراغ ام دی اف می روند. چراکه فشردگی بالای ذرات و استحکام بالای کمد ام دی اف به هیچ وجه با نمونه های بی کیفیت نئوپان یا ملامینه قابل مقایسه نمی باشد. از طرف دیگر ام دی اف با وجود ویژگی های ممتازی همچون تنوع رنگ، قیمت مناسب تری نسبت به محصولات چوبی دارد. در هر حال این برتری نسبی برای ام دی اف تنها زمانی محقق می شود که با مرغوبیت و کیفیت آن در کارخانجات تولیدی همراه شده باشد.

کمد دیواری دلخواهتان را طراحی کنید!

کمد لباس بدون درب را می توان به عنوان یک کمد دیواری جادار برای انواع لباس و دیگر لوازم شخصی مورد استفاده قرار داد. برای خرید کمد دیواری شما می توانید با مراجعه حضوری به فروشگاه بلج، محصول دلخواه خود را از بین دهها مدل جدید انتخاب نموده و یا طرح مورد نظرتان را سفارش دهید.

خرید کمد لباس ارزان در چند دقیقه

شما برای خرید اقتصادی و سریع از یک فروشگاه معتبر، راه های ساده تری همچون خرید اینترنتی از بلج را می توانید انتخاب کنید. بنابراین شما علاوه بر خرید مستقیم یک کالای باکیفیت و ضمانت از کارخانه تولیدی بلج، دچار خستگی یا سردرگمی نشده و راه چند کیلومتری! را در کمتر از چند دقیقه پشت سر خواهید گذاشت.

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر