کالاهای هدیه دار
خرید نظم دهنده کشو و کمد لباس تا 5% ارزان تر

ست کمد و دراور

مقایسه ( 1کالا )
کالا

ست کمد و دراور

تغییر سبک زندگی و تنوع کالاهای خانگی، هر ساله تعداد زیادی از افراد را روانه فروشگاه ها و مراکز خرید در سراسر کشور می کند. اما با وجود مزایای بسیار هر یک از این کالاها، این خرید تدریجی می تواند مشکلاتی از قبیل ست نشدن یا عدم هماهنگی طرح و رنگ در هر یک از کالاها را برای شما به همراه آورد. بنابراین برای پیشگیری از بروز آشفتگی بصری و ایجاد محیطی درهم و برهم، بهتر است به جای چند کالای تکی، یک محصول ست بخریم! 

چرا ست کمد لباس و دراور بخریم؟

اگر تا به اینجا با ما موافق هستید، حتما این سوال در ذهن شما هم به وجود می آید که بهتر است کدام وسایل را با هم ست کنیم؟ اغلب طراحان و دیزاینرهای حرفه ای با در نظر گرفتن پارتیشن بندی فضاها در منزل، صحیح ترین پاسخ را برای منزل شما ارائه خواهند داد. اما یک اصل ساده و کلی وجود دارد تا اغلب لوازمی که در یک محدوده یا کاربرد خاص در کنار یکدیگر قرار می گیرند، برای ست کردن در الویت هستند. به همین دلیل خرید ست کمد لباس و دراور گزینه مناسبی برای بسیاری از افراد است. البته شما می توانید با توجه به نیاز خود دراور یا کمد لباس را به صورت جداگانه نیز از فروشگاه بلج تهیه کنید. 

ست کمد و دراور برای آپارتمان های کوچک

با توجه به فضای کوچک در آپارتمان های امروزی، بهتر است تا جای ممکن از محصولات ست در نقاط مختلف منزل استفاده شود. به این ترتیب در آینده نیز برای تغییر دکوراسیون به مشکل خاصی برنخواهید خورد. به همین دلیل ست کمد و دراور، تخت و دراور، کمد لباس و کتابخانه یا کمد و جالباسی می توانند پیشنهادات خوبی برای اغلب کاربران باشند. بامقایسه قیمت دراور ام دی اف و ست کمد و دراور نیز می توانید مقرون به صرفه تر بودن خرید انواع ست کمد لباس و دراور را بررسی کنید. 

قیمت ست کمد و دراور، ارزان یا گران؟

براساس سبک طراحی و اندازه‌، قیمت انواع ست کمد و دراور می تواند تا حدی متغیر باشد. اما اغلب برای خرید ست کمد و دراور از فروشگاه های معتبر نیازی به پرداخت هزینه های بیشتر نیست. برای مثال با یک حساب سرانگشتی درخصوص قیمت کمد لباس نوجوان و دراور بلج، به راحتی می توان دریافت که قیمت ست همین محصولات بالاتر از قیمت تکی آنها نبوده و با توجه به تخفیفات ویژه‌ی آن می تواند خریدی ارزان و بسیار مقرون به صرفه نیز به حساب آید. البته این موضوع به نیاز شما بستگی دارد. اگر یک کمد لباس کمجا و با کیفیت می تواند نیاز های شما را پوشش دهد، نیازی به هزینه بیشتر برای خرید دراور یا ست کمد لباس و دراور نخواهد بود. 

خرید ارزان کمد و دراور ست

خرید ارزان محصولات خانگی از جمله ست کمد و دراور، به چند فاکتور اصلی بستگی دارد. جنس مواد به کاررفته و مرغوبیت آنها می تواند فاکتوری جدی در این خصوص باشد. هر چند مشاوران فروشگاه اینترنتی بلج، خرید محصولات ملامینه یا نئوپان را به دلیل هزینه های چند برابری برای تعمیر یا خرید مجدد به هیچ وجه اقتصادی نمی دانند. بنابراین محصولات باکیفیت و گارانتی مناسب که در مراکز فروش مستقیم کارخانجات ارائه می شوند، از الویت بیشتری برای خرید برخوردارند.

خرید اینترنتی ست کمد و دراور در بلج

مجموعه بلج علاوه بر بازدید حضوری، امکان خرید اینترنتی و حتی تلفنی را برای مخاطبان فراهم نموده است. به این ترتیب با حذف واسطه ها، محصولاتی مقاوم و با قیمتی به مراتب بهتر عرضه خواهد شد. بنابراین شما  نیز می توانید با روش دلخواه خود ست کمد و دراور با طراحی مدنظر خود را به راحتی خریداری نموده و جلوه ای خاص به فضای دلنشین منزل خود ببخشید. 

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر