خرید حضوری
خرید محبوب ترین میز تحریر های بلج تا 14% تخفیف

کتابخانه وکیوم

مقایسه ( 1کالا )
کالا


خرید کتابخانه از آن خریدهای کم تکرار است. ترجیح افراد به این است که کتابخانه‌ای جادار و با کیفیت داشته باشند تا نگرانی بابت خراب شدن کتابخانه نماند. کتابخانه‌ای که با خیال آسوده حجم و وزن کتابها و وسایل را تحمل کند. به راحتی تمیز شود و ظاهر آن مدتها تمیز و شیک بماند. برای برآورده کردن این نیازها مشاوران بیش از همه کتابخانه‌هایی با روکش وکیوم را توصیه می‌نمایند.

روکش وکیوم یا ممبران

یکی از روش‌های بالا بردن کیفیت ام‌دی‌اف استفاده از روکش PVC با تکنیک وکیوم ‌می‌باشد که به آن ممبران هم ‌می‌گویند.

در این روش وقتی محصول وکیوم ‌می‌شود همه فضاهای خالی داخل آن را از بین ‌می‌روند تا یک روکش به صورت کامل روی محصول قرار بگیرد. این کار با ایجاد خلا در ام دی اف باعث مکش شده و روکش  روی ام دی اف کشیده میشود.

مزایای وکیوم

- دوام نسبتا خوب روکش
- مقاومت بالا در برابر فشار
- روکش بسیار ظریف با قابلیت پوشش دادن شیارها و تراش‌ها
- تنوع بالا در رنگ و طرح
- زیبایی بسیار بالایی که علت اصلی محبوبیت این روکش است
- ضد آب بودن روکش چون امکان تمیز کردن با یک دستمال نمدار را میسر ‌می‌کند
- قیمتی مناسب به نسبت کیفیت
- نصب راحت با دستگاه‌های صنعتی که سبب تمایل تولیدکنندگان به آن شده
برای تمیز کردن لک جوهر یا موارد مشابه آن ‌می‌توان از تینر فوری یا استون استفاده نمود.

کتابخانه وکیوم یا کتابخانه ممبران

مهمترین عامل انتخاب یک مدل کتابخانه جدید پس از اندازه مورد نیاز به طور قطع متریال ساخت آن است. ماندگاری و حفظ زیبایی کتابخانه به مواد سازنده‌اش مرتبط است. برخی از کتابخانه به عنوان بخش اصلی دکوراسیون اتاق‌خواب یا نشیمن بهره ‌می‌برند و لذا یافتن یک کتابخانه شیک و زیبا که بتوان روی زیبایی‌اش تا مدتها حساب باز کرد چالش مهمی‌برایشان خواهد بود.

کتابخانه وکیوم یا همان کتابخانه ممبران ‌می‌تواند سخت پسندترین مشریان را هم با زیبایی‌اش مجاب کند. روکش ممبران با شفافیت و ظرافتش دل مشکل‌پسندان را هم نرم خواهد کرد. 

خرید کتابخانه وکیوم

خرید کتابخانه وکیوم از هر فروشگاه و برندی مورد تایید نیست چون با وجود پرداخت مبلغ بالا اگر در مراحل ساخت و مواد تشکیل‌دهنده آن کوچکترین کاستی و قصوری صورت بگیرد ‌می‌تواند باعث نتیجه‌ای بسیار نامرغوب شود. روکشی که با مواد نامناسب یا روش غلط کشیده شود به سرعت پوست پوست ‌می‌شود و ور ‌می‌آید.

برای دور ماندن از این مساله به تولیدکنندگان صنعتی معتبر مراجعه نمایید. گروه تولیدی بلج با دستگاه‌های تمام اتوماتیک خود در خط تولید مکانیزه و به روزش بهترین خدمات روکش وکیوم را در اختیار دارد و تولیداتی مرغوب به مشتریان عرضه ‌می‌دارد.

خرید کتابخانه وکیوم از سایت بلج

تصاویر و توضیحات مرتبط با هر محصول بلج راهنمای شما در انتخاب بهترین گزینه از سایت بلج خواهد بود. همینطور مشاوران بلج همه روزه به ارائه خدمات تلفنی به مشتریان بلج مشغولند. با خرید از سایت بلج ضمن بهره مندی از مزایایی چون خرید هر زمان و در هر محل، از امکان ارسال رایگان درب منزل نیز برخوردار خواهید شد. و هر کالای خریداری شده مشمول 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش است.

سبد خرید حساب کاربری جست و جو محصولات