کالاهای هدیه دار
خرید محبوب ترین میز تحریر های بلج تا 14% تخفیف

کتابخانه فلزی

مقایسه ( 1کالا )
کالا

کتابخانه فلزی

ظهور تکنولوژی در عصر حاضر باعث شده تا بسیاری از وسایل قدیمی از رونق افتاده و به کنج انبارها بخزند، یا به طور کلی از صفحه‌ی روزگار محو شوند. اما گروهی دیگر از همین محصولات که عمدتا چوبی و فلزی هستند نه تنها کارکرد خود را از دست نداده اند، که با طراحی های جدید به سبک روستیک توانسته اند سهم بیشتری از بازار را در تسخیر خود نگه دارند. کتابخانه های فلزی یا کتابخانه ترکیب چوب و فلزی مثالی واضح بر این موضوع هستند. این سری از محصولات در محیط های خانگی، مراکز خدماتی، بایگانی ادارات، نمازخانه ها و کتابخانه های شخصی و عمومی، کاربردی گسترده دارد.

کتابخانه فلزی بهتر است یا چوبی؟

هر یک از کتابخانه های فلزی یا چوبی، دارای محاسن و تا حدی نواقص خاص خود هستند.کتابخانه فلزی نسبت به انواع مشابه دارای استحکام فوق العاده بیشتری بوده و در طرح های متنوعی به بازار عرضه شده است. از طرف دیگر خیال کاربران از بابت شکستگی یا تغییر فرم ندادن، کاملا آسوده می باشد. از طرفی کتابخانه های چوبی نیز دارای مزایایی قابل توجه بوده و قیمت نسبتا بالاتری دارند. بنابراین برای انتخاب کتابخانه، قبل از هر چیز باید به این سوال پاسخ دهید که شما چه انتظار (یا انتظاراتی) از این کتابخانه دارید؟! 

کتابخانه فلزی چوبی

علاوه بر کتابخانه های فلزی و تماما چوبی، نمونه هایی خلاقانه در استفاده تلفیقی از چوب و فلز نیز در بازار وجود دارد. در ساخت این محصولات عمدتا از فلزات، در بخش پایه ها و بدنه استفاده شده و امکان تحمل وزن های سنگین را نیز برای فرد فراهم می آورد. ظرافت و زیبایی و گرمای نهفته در بافت های بافت چوب نیز یکی دیگر از امتیازات مهم در کتابخانه چوب و فلز به حساب می آید. بنابراین مخاطب با محصولی همه چیز تمام مواجه خواهد شد که علاوه بر خلاقیت در طراحی، دارای کاربردی گسترده نیز می باشد.

کتابخانه فلزی مشبک

امروزه انواع مختلفی از کتابخانه های فلزی با طرح هایی متنوع تولید می شود که در این میان قفسه فلزی مشبک (مفتولی)، از شهرت بیشتری برخوردار است. این قفسه های فلزی از زوایا و انحناهای منظمی تشکیل شده و با قیمتی ارزان می تواند یک نظمی مثال زدنی را در محیط ایجاد نماید. همچنین بسته به نوع آلیاژ مورد استفاده، قطر مفتول و روکش آن می توان دوام و کارایی کتابخانه فلزی مشبک برای یک فعالیت معین را تخمین زد.

قیمت قفسه کتاب فلزی مشبک

امروزه بسیاری از مراکز فروش قفسه فلزی مشبک در تهران و شهرستان ها وجود دارند که با مقایسه‌ی آنها می توان یک کتابخانه ارزان خرید. البته مشاوران بلج توصیه می کنند تا علاوه بر دقت کافی بر روی کیفیت و ویژگی های قفسه فلزی مشبک، از محکم بودن اتصالات و یکپارچگی روکش توجه نمایید. به این ترتیب شما از بروز نواقصی همچون دررفتگی بست ها و زنگ زدگی مواجه نخواهید شد.

خرید اینترنتی قفسه مشبک

خرید اینترنتی، یکی از سریعترین و به روزترین شیوه های سفارش کالا می باشد. با این روش دیگر شما نیازی به مراجعه های پی در پی به فروشگاه های مختلف نداشته و از اتلاف زمان و انرژی شما پیشگیری می شود. در همین راستا فروشگاه بلج همزمان با عرضه‌ی مستقیم و حذف هزینه های مربوط به واسطه ها، اقدام به ارائه‌ی اینترنتی محصولات خود از جمله کتابخانه فلزی نموده است. بنابراین شما با چند کلیک ساده در همین سایت می توانید محصول مورد نظر خود را با قیمتی اقتصادی سفارش داده و آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر