خرید حضوری
ست بخری به صرفست؛ خرید اقساطی سرویس خواب نوزاد

کالای خواب مادر و کودک

مقایسه ( 1کالا )
کالا

کالای خواب مادر و کودک

بهترین و شیرین خاطرات هر فردی، معمولا در دوران کودکی او رقم خورده و تا سال ها در ذهن و ضمیر ناخودآگاه او باقی می ماند. علاوه بر این کودکان در برابر بسیاری از عوامل محیطی حساس تر بوده و بیش از افراد بزرگسال به مراقبت احتیاج دارند. این حساسیت در ماههای اول تولد در بالاترین حد قرار داشته و به همین جهت باید در خرید کالای خواب مادر و کودک، به کلیه‌ی نیازها و اصول بهداشتی توجه ویژه ای صورت گیرد.

سرویس خواب نوزاد

تأثیر پذیری نوزادان از کالای خواب، بیشتر به ارتباط مستقیم و مستمر آنها در طول شبانه روز بر می گردد. به همین جهت وجود کوچکترین نقص یا ایرادی در سرویس خواب کودک شما، می تواند سبب گرفتگی یا درد در نواحی مختلف بدن نوزاد شده و بی قراری های او، آرامش شما را کاملا سلب خواهد کرد. از طرف دیگر سرویس خواب نوزاد باید فاقد هرگونه تیزی یا سطح حساسیت زا باشد. بنابراین بهتر است قبل از هر اقدامی برای تجهیز اتاق کودک خود، به تهیه یک سرویس خواب نوزاد استاندارد و راحت اقدام نموده و خیال خود را از بابت دغدغه های بعدی آسوده کنید.

گهواره نوزاد

پیشرفت های بشر در بسیاری از ابعاد زندگی، منجر به تغییر یا حذف بسیاری از وسایل در طول تاریخ شده است. اما تاکنون نتوانسته گهواره نوزاد را اصطلاحا از دور خارج کرده یا حتی نقش آن را کمرنگ کند. راحتی، ایمنی و البته کارایی منحصربفرد گهواره نوزاد، کمک بزرگی برای مادران به حساب می آید. به این ترتیب مادران بدون هیچگونه دغدغه ای، وقت خود را ذخیره کرده و برای انجام کارهای دیگر مورد استفاده قرار دهند. 

سرویس خواب نوزاد دختر

والدین اغلب برای انتخاب مدل کمد نوزاد دختر دقت بیشتری به خرج داده و برای بررسی انواع سرویس خواب نوزاد خود، وقت زیادی صرف می کنند. ابعاد، انتخاب رنگ و سبک طراحی در کمد نوزاد دخترانه، اغلب تنوع بیشتری نسبت به سرویس خواب نوزاد پسر دارد. بنابراین پیشنهاد می کنیم این خانواده ها به جای اتلاف وقت و انرژی خود در  بازار، به یک فروشگاه بزرگ با قابلیت سفارشی سازی در رنگ و طرح مراجعه کرده و محصولی مطابق با سلیقه خود را سفارش دهند.

تفاوت مدل سرویس خواب نوزاد پسر و دختر؟

به طور کلی مدل سرویس خواب نوزاد پسر تفاوت ساختار چندانی با سرویس خواب نوزاد دختر ندارد. اما به طور کلی در مدل سرویس خواب نوزاد دختر، از ظرافت و انحناهای بیشتری استفاده شده و ظرافت روحیه دخترانه را می توان در این کالاها بیشتر احساس کرد. علاوه بر این در سرویس خواب نوزاد پسر معمولا از رنگ های سردی همچون آبی، سبز، بنفش و توسی استفاده شده و سرویس خواب نوزاد دختر عموما با طیف رنگ های گرم از قبیل صورتی، قرمز، نارنجی و زرد روکش داده می شود.

قیمت تخت و سرویس خواب کودک، نوزاد و نوجوان

قیمت سرویس خواب در هر گروه سنی بسته به ابعاد و نوع طراحی می تواند متفاوت باشد. کیفیت مواد اولیه‌ نیز فاکتور مهم دیگری است که باعث اختلاف در قیمت تمام شده‌ی محصولات می شود. هرچند محصولات بی کیفیتی همچون نئوپان یا ملامینه، عمر چندانی نداشته و به زودی خریداران را با مشکلات عدیده ای برای تعمیر یا خرید دوباره همان کالا روبرو خواهند کرد. البته برخی کارخانه های بزرگ همانند بلج توانسته اند با تیراژ بالای تولید، محصولاتی با کیفیت و ارزان را در اختیار مشتریان قرار دهند. در کنار این موارد می توان خرید بی واسطه کاربران از فروشگاه بلج را، یکی از علل کاهش هزینه‌ی این خریداران دانست.

خرید اینترنتی تخت و کمد نوزاد ارزان

برای یک کاربر امروزی، خرید اینترنتی از تولید کنندگان معتبر می تواند یک فرصت بی نظیر به شمار آمده و تمامی مزایایی که تاکنون ذکر شده را در بر بگیرد. بنابراین شما با مراجعه به سایت بلج می توانید در کمترین زمان ممکن محصول مورد نظر خود را با رنگ و طرح دلخواه سفارش داده و با قیمتی اقتصادی درب منزل خود تحویل بگیرید. ارائه خدمات پس از فروش مستقیم در محل فروشگاه بلج و کیفیت بالای سرویس خواب نوزاد، خوابی راحت را برای فرزند دلبند شما به ارمغان آورده و آرامش را به جمع گرم خانواده‌ی شما هدیه خواهد داد.

سبد خرید حساب کاربری جست و جو محصولات