کالاهای هدیه دار
ست بخری ارزون تره؛ خرید ست روتختی و روبالشتی جدید

بالش

مقایسه ( 1کالا )
کالا

انواع بالش

خرید بالش و انواع متکا، یکی از رایج ترین کارهایی است که هر کدبانوی خوش سلیقه ای، حتما از آن به وجد خواهد آمد. به همین دلیل اغلب شاهد تنوع بسیار زیادی در این محصولات هستیم که به نوبه‌ی خود فرآیند انتخاب یکی از آنها را سخت و سخت تر می کند. بنابراین فروشگاه بلج توصیه می کند قبل از خرید، اطلاعات لازم درخصوص کیفیت مواد و ویژگی های انواع بالش را از کارشناسان فروش کسب نمایید.

بالش خوب

استفاده از بالش در زندگی انسان ها، احتمالا قدمتی برابر یا شاید کمی کمتر از حیات بشری دارد. زیرا هر انسانی به واسطه طبیعت اندام خود برای تأمین یک خواب عمیق شبانه یا استراحت کوتاه عصرانه، قطعا بارها و بارها به یک تکیه گاه راحت برای سر و گردن خود فکر می کند. بنابراین انتخاب یک بالش خوب همزمان با ایجاد آسایش، می تواند نقش مهمی در سلامت فرد نیز برعهده داشته باشد.

بالش طبی چه مارکی خوبه؟

در سال های اخیر پزشکان، اقدام به معرفی انواع بالش طبی برای دیسک گردن نموده اند که تا حد زیادی نیز بر روند درمانی و حفظ سلامت بیماران موثر بوده است. در حقیقت بالش های طبی با تنظیم بهتر نرمی در حد مناسب، به قرارگیری صحیح ستون مهره ها در یک راستا کمک نموده و از اعمال فشار یا تحریک دردآور در این نواحی جلوگیری می کنند. البته استفاده از بالش طبی تنها به بیماران منحصر نبوده و برای افرادی که می خواهند سلامت خود را برای سال های بعدی زندگی خود نیز ذخیره نمایند، توصیه می شود. 

انواع بالش سنتی

از نظر بسیاری از افراد، هنوز هم بالش های سنتی با همان ظاهر ساده و نوستالژیک یک انتخاب جذاب به شمار می روند. به همین جهت در اغلب فروشگاه های بزرگ نیز می توان حداقل چند ده نمونه از انواع بالش سنتی شامل بالش لوله ای، بالش گرد و بالش استوانه ای را یافت. عمده تفاوت این سری از بالش ها با ظاهر نسبتا ساده به نوع الیاف به کار رفته در قسمت رویه و پرکننده های داخلی برمیگردد. به همین دلیل اختلاف قیمت بالش پنبه ای با انواع مشابه را می توان عمدتا به نوع و کیفیت مواد سازنده آن نسبت داد.

به روز باشید!

این روزها علاوه بر بالش های سنتی، گروهی دیگر از بالش ها با ساختاری کاملا به روز  نیز مورد توجه خریداران قرار گرفته اند. در این سری از بالش های مدرن عمدتا از موادی همچون مموری فوم، پلی اورتان، الیاف بامبو و ابریشم استفاده شده است. در این کلاسه می توان بالش مموری فوم را به عنوان مشهورترین و محبوب ترین محصول در بین کاربران دانست.

خرید بالش ارزان از بلج

امکان خرید اینترنتی محصولات بلج، خدمت دیگری است که مجموعه بلج برای تسهیل مراحل ثبت سفارش و خرید برای همه مخاطبان خود تدارک دیده است. بنابراین اگر شما نیز امکان مراجعه حضوری به فروشگاه بلج را ندارید، اصلا نگران نباشید. چرا که با چند کلیک ساده در  سایت بلج به راحتی می توانید انواع بالش با رنگ و طرح های مختلف را بررسی نموده و آنها را به تعداد دلخواه سفارش دهید.

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر