کالاهای هدیه دار
همه وسایل خونه رو از بلج  قسطی بخرید!

میز کامپیوتر کمجا

مقایسه ( 1کالا )
کالا

​میز کامپیوتر کمجا

با کوچک شدن متراژ منازل و تغییر سبک زندگی افراد، لوازم منزل نیز دچار تحول شده‌اند. امروزه برای استفاده بهینه از محیط اطراف، وسایل چوبی خانه با سبک کم‌جا و تاشو روانه بازار شده‌اند. میز کامپیوتر کمجا نیز یکی از همین وسایلی است که طرفداران بسیاری دارد. 

تلفیق انواع میز کامپیوتر کمجا جدید با کتابخانه، برای منازل نقلی

افرادی که در کنار یک میز کامپیوتر کمجا جدید به یک کتابخانه نیز احتیاج دارند، ممکن است با مشکل نبودن فضا مواجه شوند. در این مواقع، خرید یک میز کامپیوتر و کتابخانه تلفیقی، بهترین راه چاره است. این محصول دو قفسه کتابخانه دارد که با یک صفحه ساده افقی با ارتفاع مناسب از زمین به‌هم متصل شده‌اند. روی این صفحه افقی به‌راحتی می‌توان کامپیوتر و لپ‌تاپ را قرار داد؛ قفسه‌ها نیز برای کتا‌ب‌های متنوع و لوازم دکوری بسیار مناسب است.

خرید میز کامپیوتر کم جا دیواری برای فضاهای کوچک

میز کامپیوتر کمجا چوب مدل دیواری، مناسب افرادی است که در یک مکان مشخص با کامیپوتر خود کار می‌کنند. این میز کامپیوتر کمجا جدید روی دیوار نصب می‌شود و فقط در هنگام استفاده، بخشی از فضا را اشغال خواهند کرد. قسمت جای کیبورد در این محصول، به‌صورت ریلی باز و بسته می‌شود و هنگام اتمام کار، به داخل باز می‌گردد. طراحی میز کامپیوتر کم جا دیواری به‌گونه‌ای است که از لبه‌های اضافی و برش‌های حجیم صرف‌نظر شده تا جای کم‌تری را در اتاق‌های نقلی اشغال کند. 

مدل میز کامپیوتر کمجا؛ طرح L انگلیسی برای استفاده از فضاهای مرده

همه منازل با هر نقشه و چیدمانی، قسمت‌های بلااستفاده و به‌اصطلاح مرده دارند. برای استفاده بهینه از فضای اتاق، بهتر است به این موارد نیز توجه شود. خرید میز کامپیوتر کم جا مدل اِل، یکی از بهترین روش‌های استفاده از فضاهای مرده است. این محصول با قسمت‌بندی‌های منظم و درست، باعث آراستگی فضای پیرامون شما می‌شود. نکته مهم درباره میزهای ال، عدم نیاز به نصب و مونتاژ است؛ زیرا این محصول در کارخانه گروه صنعتی بلج به‌صورت‌کامل توسط تکنسین‌ها مونتاژ خواهد شد.

بلج؛ تولیدکننده انواع مدل میز کامپیوتر کمجا با قیمت مناسب

انواع مدل میز کامپیوتر کمجا با بهترین متریال و استراکچرهای مقاوم و مهندسی شده را از گروه تولیدی بلج خریداری کنید. فروشگاه بلج برای تحقق بخشیدن به شعار «پرداخت کمتر، انتظار بیشتر»، کلیه محصولات چوبی خود را با قیمتی بسیار مناسب‌تر نسبت به رقبا می‌فروشد. خرید محصولات چوبی و دکوراسیون منزل از یک فروشگاه معتبر به همراه گارانتی محصول، یکی از مهم‌ترین نکاتی است که باید مدنظر داشته باشید. فروشگاه اینترنتی بلج کیفیت کلیه کالاهای خود را تضمین می‌کند.

سوالات متداول

میز کامپیوتر کمجا چوب برای چه فضاهایی مناسب است؟

اگر متراژ خانه شما پایین است و در اتاق خود فضای کمی را در اختیار دارید، با خرید میز کامپیوتر کم جا، مشکل خود را به‌راحتی رفع کنید.

هزینه ارسال میز کامپیوتر کمجا چقدر است؟

خیر! گروه تولیدی بلج برای خریدهای بالای ۳ میلیون تومان گزینه ارسال رایگان را فعال می‌کند. در هر شهر ایران که باشید، سفارش خود را به‌صورت رایگان در منزل تحویل خواهید گرفت.

شرایط خرید قسطی میز کامپیوتر کمجا از بلج چیست؟

مشتریان عزیز برای خرید کلیه محصولات گروه بلج، می‌توانند پرداخت قسطی را انتخاب کنند. این گزینه بدون افزایش قیمت نهایی و دریافت هیچ‌گونه ضامنی برای کلیه افراد وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۵۳۱۳۸-۰۲۱ تماس بگیرید. 
خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر