کالاهای هدیه دار

میز عسلی

بعضی ریزه کاری ها در چینش دکوراسیون منزل علی رغم سادگی، از اهمیت فوق العاده ای برخوردار بوده و خرید میز عسلی مناسب، یکی از همین کارهای ظریف و بسیار مهم است. چرا که خرید بهترین مبلمان های خانگی نیز نمی تواند جای خالی یک میز عسلی شیک و زیبا را پر کند. علاوه بر این نبود میز عسلی، خود مشکلات زیادی را برای شما به وجود می آورد. برای درک بهتر این مسئله کافیست در ذهن خود برای چند لحظه هم که شده، این عضو کاربردی را حذف نمایید. قطعا پذیرایی از میهمانان حالا برای شما سخت تر شده و برای قرار دادن وسیله های دم دستی همچون کتاب یا لیوان آب نیز، فضای کافی دردسترس نخواهید داشت.

انواع میز عسلی

با توجه به دیزاین منزل ،می توان میز جلو مبلی و عسلی هماهنگ با آن را انتخاب نمود. به عنوان مثال برای یک فضا با طراحی کلاسیک اغلب از میز عسلی سلطنتی یا میز عسلی چوبی استفاده می شود. برای دکوراسیون های اسپرت و مدرن نیز انواع مختلفی از میز عسلی های چوبی، شیشه ای و فلزی استفاده می شود. به هر صورت این سلیقه و نگاه شماست که بهترین مقیاس برای زیبایی و کارایی یک میز عسلی نسبت به نمونه های مشابه است.

میز عسلی تاشو

میز عسلی تاشو، نمونه ای بسیار کاربردی خصوصا در آپارتمان ها و منازل کوچک می باشد. این سری از محصولات فضای کمی را به خود اختصاص داده و  به راحتی می توان آنها را در محیط جابجا نمود. به همین دلیل اغلب خانواده ها ترجیح می دهند همیشه یک یا چند سری از میز عسلی تاشو را برای پذیرایی از میهمانان خود در گوشه ای از دکوراسیون منزل شان داشته باشند.

چرا میز عسلی تاشو سفید؟

در سال های اخیر استفاده از میز عسلی تاشو سفید در مقایسه با دیگر مدل ها با استقبال چشمگیری روبرو شده است. میز عسلی تاشو سفید در هر فضا و با هر دکوراسیونی به آسانی سِت شده و جلوه ای خاص به محیط می بخشد. همچنین رنگ سفید باعث می شود تا محیط دلبازتر به نظر آمده و فرد با حس بی نظمی یا شلوغی در اطراف خود مواجه نشود.

از کجا میز عسلی ارزان بخریم؟

قیمت تمام شده در هر تولیدی میز عسلی، بسته به جنس و کیفیت مواد اولیه می تواند کاملا متفاوت باشد. اما به طور کلی قیمت میز عسلی سلطنتی با رویه منبت کاری شده بیشتر از میز عسلی سه تیکه معمولی است. اما به طور کلی پیشنهاد می کنیم برای مقایسه‌ی دقیق قیمت ها، حتما به فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید تا علاوه بر تنوع بیشتر طرح ها، بتوانید محصولی با دوام را با خیال آسوده خریداری نمایید.

آیا امکان خرید اینترنتی میز عسلی وجود دارد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله، این امکان در فروشگاه های بزرگی همچون بلج فراهم شده است. روش خرید اینترنتی دارای مزایای زیادی بوده و  برای بسیاری از مخاطبان که با کمبود وقت مواجه هستند یک راهکار بسیار سریع و راهگشا می باشد. علاوه بر این کاربران در دورترین نقاط کشور نیز می توانند با چند کلیک ساده، میز عسلی دلخواه خود را به صورت تکی یا به همراه دیگر محصولات بلج سفارش دهند. 

میز عسلی

مقایسه ( 1کالا )
کالا

مشاوره تخصصی

بیش از 50 کارشناس فروش متخصص و آموزش دیده منتظر شنیدن صدای شما هستند

تولید کننده ملی

بیش از 90 درصد از محصولات موجود در سایت و فروشگاه های فیزیکی، در کارخانجات بلج تولید خواهند شد

پنج سال خدمات

بیش از 100 نیروی متخصص حمل ، نصب و تعمیر محصولات تولید و عرضه شده در فروشگاه بلج

ارسال به سراسر کشور

ارسال تمامی محصولات همراه با ضمانت نامه به سراسر کشور با بهترین بسته بندی و روش های حمل متفاوت
خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر